Nie załamuj się, na pewno znajdziesz jakiś sport który polubisz i ty i Sator :cool3:
[url]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC07434.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
Ja mam z rurek PCV i spinacz przyczepiam do tych rurek stojących i na te spinacze kładę jedną rurkę i jest hopka regulowana. Bardzo prosty sposób i bardzo fajny :cool3:
Świetne foty ;)
my skaczemy przez przeszkody, ale nie wiem ile cm bo ja niektóre hopki mam regulowane i jak Koki nie chce skakać to skaczemy nisko, ale jak ma dużo energi i chęci to skaczemy wysoko ;)
[quote name='A&L']
[B]cockermaister[/B] to nie ja byłam ;) w sumie nie wiem, kto z nimi był, bo ja dopiero do domu wróciłam :D A gdzie je widziałaś?[/QUOTE]
koło waszego domu