[quote name='Casablanca']powiem Narinie, bo na mieście wszyscy "to spaniel z pudlem pomieszany?" :D[/QUOTE]
ma taką sierść bo jest zgolona maszynką i dlatego jej się kręci ;)
a ja poproszę jeszcze jakieś fotki ;)
[quote name='Casablanca']Czy próbujesz mi tu zbuntować dogomaniaków? :mad: :razz:
[/QUOTE]
no co ty, ja ?? :evil_lol:
a tak na poważnie to na fotki czekam bo Narinka to pikna dziewczynka :loveu::loveu:
[url]http://www.fotoszok.pl/upload/eb903911.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
u mnie nie ma placu zabaw :placz: a szkoda bo chętnie bym z Koki tam chodziła bo ona tak lubi się huśtać. Na podwórku mam huśtawkę i Koki by mogła na niej cały czas przesiedzieć. A zawsze jak jade do weta to po drodze są zawsze dwa labladory i york i one zawsze siedzą na zjeżdżalni ( jeszcze się nie zdarzyło żeby ich nie było) :lol:
Jak nie lubie tej rasy, to ten dobek jest wprost cudowny, prześliczny :loveu::loveu::loveu: wycałuj go od mojej czekolady ;)
pozdrawiamy czekoladowo :p