-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
BETINA – piękna ONka ,MA DOM , czy może być jeszcze lepiej !?
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
Niestey nie kochanie, no ale nie ma bata , ona dom musi znaleźc, toz to cudo jest, normalnie diament. Zostawiłam ją dziś zamiast Sońki na wybiegu, jak tam Agula sie sprawowała?? -
[quote name='matinestka']Karolciu na wallu głownym jelsi piszesz wiadomość mozesz dodać tylko jedno zdjęcia, można to obejść , zakładając album , wklejąjąc do wiadomości link do albumu i napisanie powyżej informacji .:)[/QUOTE] O dobrz mati, że to napisałas, bo ja dziś tak zrobłam z albumem Debi w nowym domu i ze śnieżnym armagedonem, znaczy, że jestem "mózg " :D Karolciu staram się równiez tam wklejać info ( bo Mati mnie upowaniła : ) ) jak tylko znajdę chwilke i fajnie, że i Ty tam działasz , teraz nasz profil będzie tętnił życiem :D
-
profesjonalne trymowanie :D
-
Bączek, około 2-3 letni psiak, mocno energetyczny, ruchliwy, szczekacz, zapewne był psem łańcuchowym, bo na szyi ma mocno wytarte futro, na swoj eszczęście uadło mu się z tego łańcucha pewnie urwać i trafił do nas....tylko co tu z takim łobuzem zrobić, totalny wariatuńcio i nie lubi żadnych psów, a jego imię Bączek pochodzi o tego co wyczynia gdy niesie się mu miskę z jedzeniem....może uda się go z czasem troche utemperować w naszym sanatorium ;) [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/906/dscf3011u.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8869/dscf3012x.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1927/dscf3013v.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2795/dscf3014e.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7962/dscf3024j.jpg[/IMG]
-
TITU - maluch ma DOM , szczęścia kochany psiaczku !!
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
Niestety Titu nie jest do obfocenia w pojedynkę, mam tylko takie byle jakie zdjęcie, reszta "do piachu" [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/4527/dscf3030u.jpg[/IMG] -
a u nas snieżny armagedon...wybiegi zasypane, psiaki nie mają gdzie biegać, ani koopkać....a jak to zacznie topniec , to ani nie chce myslec jaka będzie powódź, dzieki Sławkowi chociaz maja przekopane ścieżki tu i ówdzie, żadna z bab chybaby nie dąła rady tego przekopać... [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/6436/dscf3004yt.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/889/dscf3005o.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7463/dscf3006u.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/1116/dscf3009ki.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/3605/dscf3017.jpg[/IMG]
-
Ja myślę, że ona była na planie "Pierwszej Miłości " :D Kopiuję elaborat P. Ani na temat Tary, który zamieściła na FB :) O TARZE :) Królewna Tara jest ujmujaca i naprawde nie sposob jej nie pokochac od pierwszego spotkania. Nie zmienia to faktu, ze jest to istotka przyzwyczajona do swobody (11 lat samodzielnie hasala po wiejskich poletkach), a chodzenie na smyczy w kierunkach, ktore proponujemy, to nie jest naturalna dla niej forma spacerów. Buntuje sie. Przy tym jest bardzo sprytna i szybka, potrafi sie wyswobodzic z obrózki jesli tylko w glowce zaswita jej jakis plan. Dzis postanowila zaprzyjaznic sie z kolega, którego wypatrzyla w krzakach i nie bylo na nia siły. Po prostu wpadl jej w nos i musiala go obwąchać, a potem sie okazalo, ze ona tez wpadla mu w oko:) Nie wiem jak zakonczylo by sie to spotkanie, gdyby kolega nie zostal odholowany albo wczesniej Netowi, naszemu 9-letniemu welshowi, prz...yszlo do glowy kolege sponiewierac. Wczoraj mąż gonil za nia sprintem przez pół osiedla, bo jakims cudem udalo jej sie wyswobodzic z więzów po troche wolnosci. Troche malo wiemy o Tarze, o jej wczesniejszych przyzwyczajeniach, nawykach i dlatego dosc trudno ja od razu rozszyfrowac. Moze jest tak, ze ona ucieka bo zyje nadzieja, ze gdzies dalej jest JEJ podwórko, dom, w ktorym mieszkala cale zycie i liczy, że tam w koncu trafi. Mam wrazenie, ze Tara jest superinteligentnym psiakiem, ktory poznal troche ....psychologii. Bedac z nami, jest bezposrednia, zachowuje sie jakby byla z nami od zawsze. Nie dostrzegam w niej zadnego smutku po traumatycznych przezyciach, jest zabawowa, rozśmiesza (Net wydaje sie za to ostatnio smutniejszy). Tym zachowaniem usypia nasza czujnosc, zapominamy, ze jej praktycznie nie znamy. Traktujemy jak stara przyjaciolke. A jak tu takiej kochanej przylepie, ktora przed chwila trzymala glowe na naszym kolanie, okazac brak zaufania i zaciskac szelki albo zapiac obrożke ciasno wokol szyi? Jest u nas dopiero 3 dni i miala 4 proby ucieczkowe, w tym jedną udana, opisana i skomentowana na tej stronie. Dajemy jej troche czasu w nadziei, ze przywyknie do nowego otoczenia, ale powiem szczerze - jestem pelna obaw. Bylabym wdzieczna o informacje, jesli ktos ma doswiadczenia z adopcja starszych psów i chcialby sie podzielic, zapraszam do pisania. Korzystajac z okazji chcialam podziekowac za serdeczne wsparcie, które otrzymalam od wspanialych dziewczyn Renaty, Kasi i Jadzi w feralny wtorek oraz wszystkie przyjazne posty. Do dzis nie wiemy, w ktorym miejscu Tara zdolala sie przecisnac przez nasz plot. Mąż jezdzil caly dzien po okolicy w poszukiwaniu, a ona znalazla sie po 8 godzinach w odleglosci ... 100 m od naszego domu. Tara jest naprawde zagadkowa. Do wiosny ma areszt domowy, przyznano tylko spacerniak w kajdankach i z eskorta - 3 x dziennie. To absurdalne, ale zaczynam czuc sie jak strażnik wiezienny tej uroczej psiny :(( I wiadomosc z ostatniej chwili- zauwazylismy jakies podejrzane plamki... Mam nadzieje, ze to zwidy!!!! Bedziemy obserwowac. Taaak , tara dostała cieczkę.....jakos musza to przetrwać. Ciocia figa może da rade jakies fotki wkleić ;)
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
ja nie wiem czy będę, dziś nie wyjechałam spod domu, ja zreszta nie jestem juz etatową w przytulisku , jak daję rade to tylko w soboty -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
asskasiek super wieści, dokąd miałaby jechać? [B]agula zmień tytuł wątku, że Sonia zbiera deklaracje na hotel i szkolenie "ostatniej szansy" !![/B] -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='asskasiek']no masakra... aż mi ciężko uwierzyć że Sonka aż tak zaatakowała macie jakies nowe fotki Sońki? jeśli tak to prosze mi przesłać na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub poprostu wkeić w wydarzenie :) możecie również pisać na tym wydarzeniu macie styczność z Sońką na codzien więc znacie ją bardziej ... ja się nie obraże :)[/QUOTE] za mało nas teraz w przytulisku, żeby miec czas na trzaskanie fot, jest ciężko bardzo wyrobić z robotą podstawową, a gdzie jeszcze marketing dla psów? Ja Sonię tylko wypuszczam na 10-15 minut, sprzątam jej boks, daję jeśc, a potem zostawiam na resztę dnia na wybiegu, więc nie mam o czym pisać za bardzo, niestety nie dysponuję czasem na inne działania. Soni nie wypuszcza sie z żadnym innym psem, biega sobie po prostu i węszy, trudno sie o tym rozpisywać... Co do zrzuty, wsród nas z przytuliska nikt raczej się nie wyrwie, nie "śmierdzimy groszem" a i tak sporo dokładamy do tego "hobby" w postaci paliwa, karmy itp. Szczerze powiem, że temat jest ciężki.... -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='asskasiek']Sońka ma wydarzenie na FB [URL]https://www.facebook.com/#!/events/520797301275030/?fref=ts[/URL] zapraszam i zapraszajcie znajomych[/QUOTE] Asskasiek, wydaje mi sie, że to trzeba często uaktualniac jakimis wpisami, co dwa, trzy dni jakaś fota ze łzawym komentarzem, inaczej utonie w masie innych wydarzeń z psami. Tak było na wydarzeniach tary i Magika, które teraz prowadziłam, jak cos wkleiłam, to zaraz sie więcej ludzi odzywało, dwa dni nie wklejałam to cisza. Teraz jest szansa "udramatyzować " trochę wydarzenie Sonii tym, że grozi jej uśpienie .... -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Kurcze majuska, kogo zaatakowała???? Ciebie??? :crazyeye:[/QUOTE] zaatakowała Magdę, która chciała jej ubrać kaganiec, bo trzeba było ją zaszczepić, zaatakowała ostro, rzuciła sie praktycznie do twarzy i poszarpała jej całą kurtkę, ja stałam obok i zamrłam, wyglądało to bardzo groźnie [quote name='_Goldenek2']Słuchajcie.... W Bogatyni jest fantastyczny szkoleniowiec, który prowadzi hotelik. My płacimy 400 zł/m-c. Psa nam wyprowadził na prostą chociaż chciano go poddać eutanazji.... Może warto spróbować?[/QUOTE] I tutaj w przypadku Soni padło hasło eutanazja, więc to może byc jej jedyna szansa, o ile znajdzie sie 400 zł co miesiąc i miejsce w hoteliku. Ja nie podejmę sie na pewno prowadzenia jej adopcji. Mam do Soni respekt, a nawet się jej trochę boję. ma szanse tylko ze specjalistą, w przypadku jeżeli gdyby jeszcze raz doszło do jakiegos ataku, mysle, że nie będzie nawet dyskusji na temat jej uśpienia. Przykre...ale prawdziwe. -
TITU - maluch ma DOM , szczęścia kochany psiaczku !!
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
Nie byłam dziś w przytulisku niestety, będe dopiero w sobotę, wtedy ewentualnie dostarcze jakies foty Titu ;) -
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Eny kłeszczyns ??? :D :D :D [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/3903/89468532350608441907018.jpg[/IMG] -
Jadwiniu wiem, że mocno żyjesz ostatnimi dwoma dniami, a nie zaglądasz na szczegółowe wątki Paulinka od Magika pisze na FB : [QUOTE]Nawet nie wiecie ile radosci wniosl do naszego domu ten maluch Chodzi za nami krok w krok, jak przestajemy glaskac, domaga sie dajac lape, na podworku czuje sie juz jak u siebie, szczeka, spaceruje sobie...ma swoj wlasny swiat Ciesze sie, ze moglam dac mu dom i mam nadzieje, ze jeszcze dlugi mu dane bedzie nacieszyc sie nim. Dziekujemy za wszystkie piekne komentarze, zyczenia dla Dziadusia i prosimy o jeszcze Dziadkowe buziaki dla wszystkich fanow...wlasnie chrapie pod kaloryferem[/QUOTE] Natomiast p. Ania od Tary siedzi obok śpiącej uciekinierki i głaszcze ją po wystawionym do góry brzuszku. U Tary nie zauważono żadnych , nawet najmniejszych oznak wyrzutów sumienia :) [COLOR=#808080]P.S. Kiedy idziemy do "stylysty" ufarbować naszą wczorajszo-dzisiejszą siwiznę ?? :D[/COLOR]
-
To niewiarygodne, ale dziadziu Magik ma wspaniały dom!!!!
majuska replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Paulinka pisze o dziadziu: [QUOTE]Nawet nie wiecie ile radosci wniosl do naszego domu ten maluch Chodzi za nami krok w krok, jak przestajemy glaskac, domaga sie dajac lape, na podworku czuje sie juz jak u siebie, szczeka, spaceruje sobie...ma swoj wlasny swiat Ciesze sie, ze moglam dac mu dom i mam nadzieje, ze jeszcze dlugi mu dane bedzie nacieszyc sie nim. Dziekujemy za wszystkie piekne komentarze, zyczenia dla Dziadusia i prosimy o jeszcze Dziadkowe buziaki dla wszystkich fanow...wlasnie chrapie pod kaloryferem[/QUOTE] -
Kopiuję z wątku Tary No i doopa Tara zwiała.... Niestety wyjeżdżam za chwile do pracy, będe dopiero wieczorem, więc nie mam jak rozesłać wici z prośba o pomoc, na FB to tylko napiszę. Tara zginęła na osiedlu Stabłowice we Wrocławiu, byli dosłownie chwile sami na ogródku i jakos udało jej się wyjśc, pomimo iz ponoć ogrodzenie jest szczelne i drugi psiak nigdy go nie pokonał, nie wiem jak ona to zrobił, może jest gdzieś w okolicy i się gdzieś podkopała, nie była typem uciekiniera za to uwielbiała kopac nory i tam włazić..trudno cokolwiek powiedzieć... Kasia z FB będzie na miejscu obdzwaniać wetów i schron, ma doświadczenie w takich akcjach bo sama zaliczyla juz poszukiwania 3 psiaków, mam tylko nadzieję, że Tara sie znajdzie Ja nie mam żołądka z nerwów, mogę tylko siedzieć i czekać na wieści To jest apel Kasi zamieszczony na FB Tara ZAGINĘŁA dzisiaj rano na STABŁOWICACH, na ulicy Amarantowej we Wrocławiu!!!! 11 letnia suka w typie teriera walijskiego, wczoraj przyjechała do nowego domu z przytuliska wpod Rzeszowem, nie zna okolicy, sama może nie trafić. Proszę wszystkich o rozglądanie się oraz o upowszechnianie tej informacji! Kontakt: 509 299 960, 666 334 774
-
No i doopa Tara zwiała.... Niestety wyjeżdżam za chwile do pracy, będe dopiero wieczorem, więc nie mam jak rozesłać wici z prośba o pomoc, na FB to tylko napiszę. Tara zginęła na osiedlu Stabłowice we Wrocławiu, byli dosłownie chwile sami na ogródku i jakos udało jej się wyjśc, pomimo iz ponoć ogrodzenie jest szczelne i drugi psiak nigdy go nie pokonał, nie wiem jak ona to zrobił, może jest gdzieś w okolicy i się gdzieś podkopała, nie była typem uciekiniera za to uwielbiała kopac nory i tam włazić..trudno cokolwiek powiedzieć... Kasia z FB będzie na miejscu obdzwaniać wetów i schron, ma doświadczenie w takich akcjach bo sama zaliczyla juz poszukiwania 3 psiaków, mam tylko nadzieję, że Tara sie znajdzie Ja nie mam żołądka z nerwów, mogę tylko siedzieć i czekać na wieści:placz::placz::placz::placz: To jest apel Kasi zamieszczony na FB [QUOTE]Tara ZAGINĘŁA dzisiaj rano na STABŁOWICACH, na ulicy Amarantowej we Wrocławiu!!!! 11 letnia suka w typie teriera walijskiego, wczoraj przyjechała do nowego domu z przytuliska wpod Rzeszowem, nie zna okolicy, sama może nie trafić. Proszę wszystkich o rozglądanie się oraz o upowszechnianie tej informacji! Kontakt: 509 299 960, 666 334 774[/QUOTE]
-
Homer - wielki szczeniak do kochania. MA DOM!!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Heloł!! Homciu pozdrawia :) Pańcia z Pańciem zakochani po uszy, wszystko w jak najlepszym porządku :) [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4839/zdjcie0183e.jpg[/IMG] -
[B]Od dziś w nowych domach są Magik I Tara, nasi przytuliskowi nastolatkowie :multi: Oboje pojechali do dwóch wspaniałych domków do Wrocławia[/B]. Ponieważ taka podwójna dziadkowa adopcja i to do odległego miasta jest na prawdę poważnym przedsięwzięciem chciałam serdecznie podziekować wszystkim osobom wspierającym tę akcję :) [B]Jadwini i jej mężowi[/B], za zorganizowanie transportu i ostatni nocleg w ich hoteliku :loveu::loveu: [B]Panu Z.[/B] - kierowcy, który bez wahania zgodził się zabrać oba psiaki i nasza wolontariuszkę w tę daleka podróż:loveu::loveu: [B]Monice[/B] , która jest dziś w trasie, opiekowała sie psiakami podczas podróży i przekazywała ich bezpośrednio w ręce nowych opiekunów:loveu::loveu: [B]Justynce[/B] naszej wetce za zorganizowanie dużego i wygodnego transportera dla Magika i troskliwą opiekę weterynaryjną:loveu::loveu: Bez Was to nie udałoby się, bardzo Wam dziekuję. Oczywiście serdecznie dziekuję też wszystkim trzymającym za to przedsięwzięcie kciuki:lol: ...a teraz muszę chyba wyjechać do Ciechocinka :D
-
TITU - maluch ma DOM , szczęścia kochany psiaczku !!
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
W środe postaram się dostarczyć nowe fotki :) -
BETINA – piękna ONka ,MA DOM , czy może być jeszcze lepiej !?
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
Pracujemy z Justynką nad jedną fajną Panią, która szuka psiaka dla siebie...przyjdzie obejrzeć Betine końcem tygodnia...a nóż-widelec..to bardzo dobry dom, spanie na kanapie, ogród i wypas ogólnie.....fajnie by było :) Póki co dzwoni "kwiat podkarpackiego buractwa"...a dziś komentarz odnośnie sterylizacji " aha to jej nie wolno zakacać " rozwalił mnie dokumentnie:grab: -
Figuniu nie wiem czy Twoja kryształowa kula to widzi, ale Majeczka w piątek idzie na sterylkę, a potem do Jadzi na rekonwalescencję, mam nadzieję, że tak się poukłada, że jak raz ze schronu wyjdzie to już tam nie wróci :)...fajnie by było ( nie, nic nie mam w zanadrzu, po prostu marzę :) )