-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
wieści od Tarosławy ( przypomnę , że ostatnio cieczkowała więc była w domu mała rewolucja ) [QUOTE]Jakos zyjemy. Co drugi dzien spie w pracy, a co drugi zostawiam Tare samą w pracyna noc. Jest bardzo grzeczna. Od weekendu zaczela pieknie jesc i jeszcze podjada sucha karme. Zastanawialam sie jak bedziemy mieszkac w świeta, ale dzis Tarka powarczala rano na jednego blondyna, a wieczorem na czarnego, takze jest nadzieja, ze w Wielki Piatek bedziemy mogly bezbolesnie wrocic do domu bo moze tak samo bedzie sie juz zachowowac w stosunku do Neta. (Wczesniej byla milosc: on merdajac ogonkiem- lizal jej uszko i grzbiet... urocze to bylo). Miala bardzo obfite krwawienie, a od 2 dni jest skape i bardzo ciemne, takze mysle, ze w ciagu tygodnia bedziemy miec spokoj pelny (Ciekawe, ze na zadnym etapie krwawienie nie bylo rozwodnione czy sluzowate). Tara kocha szczury. Wczoraj wlazla mi cala do takiego pniaka, gdzie prawdopodobnie byly male. Nie moglam jej odciagnac i musialam kapac po powrocie. W centrum Wroclawia w okolicy fosy jest mase szczurów a ona je wszytskie widzi i czuje, z przytulanki zmienia sie wtedy nie do poznania w istote, ktora za wszelka cene chcilalby pobiec i zlapac. I mnie tez rozkochala w sobie :))) Mialyscie racje, jest naprawde cudownym, wyjatkowym stworzeniem. Siusia normalnie, dzieki Bogu. Ma mase gulek pokleszczowych na calym ciele i silne drganie tylnych nóg, zaczne jej chyba podawac magnez. Na brzuszku w okolicy sutka ma spora narosl nowotworową, mam nadzieje, ze jest to lagodna forma i uda sie ja wyciac bez komplikacji w trakcie sterylizacji. KAsia mowi, ze umowi nas ze swoja vet na ok. polowe maja. Jest bardzo silna sunia i ma dobra kondycje, przekonalismy sie o tym podczas ostatniego weekendu w gorach, dziennie robilismy ok. 20 km a Tara byla caly czas z przodu. W miescie jest dosc niespokojna, na ulicy nie ustoi w miejscu przed swiatlami, tylko sie wierci, wyrywa do przodu, nie umie chodzic na smyczy. Lubi ludzi. Mam watpliowsci, gdyz takie domowe zycie to nie jest jej zywiol. Na razie nie spuszczam jej nawet na sekunde ze smyczy. Jak sie zrobi cieplej zabezpieczymy ogrodzenie z przodu dodatkowa siatka i sprobujemy ja wypuszczac pod kontrolą i obserwowac co sie bedzie dzialo, potem sprobujemy - jak radzila Pani Jadzia - uczyc aby reagowala na zawolanie. Jestem dobrej mysli, pozdrawiam Was Dziewczynki serdecznie zyczac pogodnych, zdrowych i radosnych Swiat.[/QUOTE]
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Odkąd buszujemy więcej na BB to tutaj ucichło.. A ja jestem bardzo ciekawa co słychac u naszej FF, jak się czuje??? A co u mamynabank???? Dla ożywienia wątku wkleję troszkę naszego domowego codziennego PATO [url]http://www.youtube.com/watch?v=V5V0T5iRfws[/url] -
[quote name='Andzike']A popiszę sobie sama do siebie... Stwierdziłyśmy z aikowo, że Placek to kot przyciągający nieszczęścia - dziś podczas badania ... zepsuł się tomograf... :mdleje: Placek zostaje w klinice do jutra, mam nadzieję, że badanie się w końcu odbędzie... :evil_lol:[/QUOTE] No to i ja sobie zemdleję:mdleje:..może mu Sekret podeśle, jak już ma coś przyciągać to niech te lepsze rzeczy przyciąga :lol:
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Jadwinia daj spokój, żadnego zamykania psa w klatce..to jest super pies, jakby im zależało to by ogarnęli i psa i dziecko, a tak to ja mam w DE takie domki szybkorezygnujące :) Z doświadczenia wiem, że są sytuacje, że nawet jakbyś 3 dni rozmawiała, to Ci tak ludzie naopowiadają, że psa oddasz, a potem i tak może byc ZONK -
[SIZE=4][B]Zapraszam na wspaniały bazarek dla naszych psiaków, z głównym ukierunkowaniem na wspomożenie finansowe Sońki, która w niedzielę opuściła przytulisko i pojechała w podróż ostatniej szansy do hoteliku pod Warszawę na szkolenie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241524-Super-gadżety-dla-Soni-i-boguchwalskich-bezdomniaków!-Do-5-04-21-00[/URL][/B][/SIZE] [COLOR=#0000ff][B]Sonia potrzebuje jeszcze wciąż naszego wsparcia, szukamy osób które mogłyby zadeklarowac dla niej jakaś kwote comiesięczną na pobyt w hotelu i szkolenie, liczy sie każdy grosik!! Wątek Soni: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/218746-Sonia-ZBIERAMY-DEKLARACJE-NA-HOTEL-I-SZKOLENIE!!!!/page35[/URL][/B][/COLOR] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3134/90367636630119015144054.jpg[/IMG]
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Trzymam nieustająco kciuki, Sońka nie jest "łatwym orzechem do zgryzienia "..... Tymczasem zmontowałam szybki bazarek dla Sonii i troche na karme dla reszty psiaków bo posucha jest straszna w tym temacie u nas, tak więc zapraszam, zaglądajcie, kupujcie i reklamujcie!!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241524-Super-gadżety-dla-Soni-i-boguchwalskich-bezdomniaków!-Do-5-04-21-00[/url] -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Figuś mocne, łzy mi stanęły.... a jeszcze jakiś chwytliwy tytuł.... -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
karolciu dzieki wielkie..zaszalałaś :) Baster i Lusi...czy będzie można Cie wykorzystać po Świętach do przeprowadzenia wizyty PA w okolicach Leżajska, dla naszej Majki ?? -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Figuniu Ty jestes zdolniacha, może bys stworzyła jakiś dramartyczny banerek, że Sońka bardzo potrzebuje deklaracji, pozałączamy sobie..... -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
..a wręcz przyciąga jakieś głąby :)..a on przeciez żaden myśliwy..co najwyżej bestia i zjada małe dzieci na sniadanie :D -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
karolciu zastanawiam sie czy wogóle używac w jego przypadku słowa terier, może po prostu wystarczy oddany przyjaciel, wspaniały pies czy cós w tym stylu..... -
Mało tego karolciu..doszłam do tego, że nie jaram się nawet już mrozem....będąc w przytułku prawie codziennie, dotarło do mnie, że to są psy a nie ludzie, one mają inną wytrzymałość, inne "myślenie" , inne "instynkty", to jest po prostu inny gatunek :) rozsypuja karmę, demoluja boksy, zasrywaja sobie żarcie, są w stanie sie pozagryzać, niektóre są w stanie pogryźć człowieka, jasne, że uwielbiam te nasze psy ( nie wszystkie tak samo oczywiście ) ale tez zachowuje zdrowy rozsądek ;)
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska'] Czyli jedziemy z tym koksem od nowa. Myślę, że szansą dla niego jest FB, kto ma pomysł na jakąś konwencję wydarzenia dla niego ??[/QUOTE] ..że się przypomnę ;) -
TITU - maluch ma DOM , szczęścia kochany psiaczku !!
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
Dobrze karolciu zrobiłaś, bo Agula chora i niemowa , no to na mnie ;) O proszę, jakie ma branie :) -
TITU - maluch ma DOM , szczęścia kochany psiaczku !!
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
No to dobra :) -
TITU - maluch ma DOM , szczęścia kochany psiaczku !!
majuska replied to figa33's topic in Już w nowym domu
Wow, karolciu duzo tego, na kogo namiary?? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a ja myśle, że ta pani napisała tak na odczepne i nie zadzwoni..za duzo mam do czynienia z ludźmi w sprawach adopcji i jestem bardzo ostrozna we wzbudzaniu w sobie jakichkolwiek nadziei, a ostatnio to wogóle prawie bez emocji działam, dzwonią to dzwonia, nie dzwonia to nie, za dużo tego wszystkiego jest do ogarniania, psychika mi sie przestawiła na inny, bardziej "zimny" tryb, w przeciwnym razie "ocipiałabym" chyba -
~~Nie ma już naszego wariatuńcia... Bączek za TM [*]
majuska replied to figa33's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Agula czasem tak jest, że nawet jak jest napisane coś, to ludzie nie czytają, do mnie często ktoś dzwoni w sprawie psa i pierwszym pytaniem jest w jakim jest wieku, a przeciez wszystko jest w ogłoszeniu, a co dopiero wyłuszczyć z tekstu, że dzwonic trzeba po 15 :) -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
mi na jedno z wcześniejszych choróbsk pomógł imbir, ale na to co mnie toczy od tygodnia nie pomogło nic, jedynie krople do nosa powodują, że sie nie duszę, w tym roku są mocno zmutowane wirusy jakieś i totalny ich wysyp a Kaja ma zwiększone znów dawki Luminalu, bo ostatnio chyba jej sie ataki wzmożyły..niewesoło..niewesoło:shake: -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Sonia już w drodze. Trzymam mocno kciuki za powodzenie całego tego, niełatwego i wymagającego dużego zaangażowanego przedsięwzięcia. Asskasiek bardzo dziekujemy!!!!!!