Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. [quote name='Becia66']majuska, toż to wspaniała wiadomośc bo wiemy już, że można Ślepka łączyć z Wilmą, a przez to zyskujemy wolny wybieg dla innego psa.[/QUOTE] No niby tak, tylko u nas praktycznie teraz wszystkie psy są duże , a nie na wybiegach wiadomo jakie budy, trzeba troche sie nagłówkować, jak ich rozmieszczać
  2. Agula rozumiem, że mózg Ci paruje :D
  3. Przyjeżdżam dzis rano do przytuliska, a tu Ślepek sobie lata w pełnej komitywie uchachany z Wilmą, wytrzeszczyłam na to gały i się z nich uśmiałam :D To księżna Wilma poradziła sobie z bramką dzielącą wybiegi i spędzili ze Ślepkiem wspólną nockę :D
  4. Titek własnie jedzie do swojego nowego domku! Dzis po niego przyjechała nowa pańcia ( autobusem! ) domek pod Jasłem, pani totalna psia "kosmitka", ponoc nie spała od tygodnia z przejęcia i Titek jej sie śnił po nocach,pojechał na spanie z nią w łóżku, kanapowanie, dogadzanie itp. wydawałysmy obie z Agulą i czujemy, że będzie dobrze. Titu troszke zestresowany, ale bardzo grzeczny, wieczorkiem będziemy się zdzwaniać :)
  5. jestem ciekawa jak ten Sońkowy kuksaniec wygląda :)
  6. No i ciotka weź się w garść i bądź twarda, bo psiaki bardzo wyczuwają ludzkie emocje ;)
  7. Agula już Raksi do kontenera prawie wpakowała :D Agula a tak mi teraz przyszło do głowy, skoro ten pan w szpitalu wylądował to co w takiej sytuacji byłoby z psem gdyby już u niego sunia była, jest tam ktos jeszcze w domu?
  8. Heniek, nie wkurzaj matki, wyłaź !!! :D
  9. Jestem wciąż myślami przy Was :)
  10. Od biedy tak..no chyba, że jakiś kurier wchodzi w grę ?? :)
  11. [quote name='Andzike']Trzymajcie kciuki za popsutego yorka - może niedługo zaświeci mu piękne wiosenne słońce... :siara:[/QUOTE] wzięłyście mnie pod uwagę?:eviltong:;)...trzymam!!!!!
  12. I co, i co????? wołaj jakby trzeba było pomóc przeć !!!!
  13. [SIZE=1][/SIZE]No niezłe wejście "po latach".....ech Bugi, Bugi..no sama nie wiem czy Ci bić brawo, czy nie :shake: [SIZE=2] [SIZE=1][COLOR=#808080]( chociaż nie powiem ..umarłam w pierwszej chwili ze śmiechu[/COLOR][/SIZE][/SIZE]:evil_lol:[SIZE=2][SIZE=1][COLOR=#808080] )[/COLOR][/SIZE][/SIZE]
  14. Beti kochana jak zwykle, ostatnio ją puściłam z Terrym, troche poganiali, ale w pewnym momencie Betina zaczeła juz naszym Terciem troche poniewierać, a on stał taki zdziwiony no i na wszelki zwyczaj rozdzieliłam ich :)
  15. Tak figuś, chyba tak, oglądałam go dokładnie i ja i Magda, ale ran nie ma, wszystko raczej zagojone, a on łazi pokulony, boi sie dotyku, myślimy, że to raczej takie zachowanie na tle psychicznym...a telefon milczy....
  16. No niby dzis mam miec telefon, ale on jakiś taki dziwny, smutny, jakby cały obolały, nie wiem czy on do adopcji sie nadaje, czy go będą chcieli w takim stanie.....nie wiem, no ale póki co nikt nie dzwonił
  17. ass, Pani Debi już przelew wysłała, jak dojdzie to potwierdź mi tu, ok ; ) ?
  18. Warto nakręcić filmik z tego bączkowania :)
  19. Flo, Ty to też elastyczna, joga i te sprawy :) Fakt, teraz to ja się cieszę jak zdąże wziąć prysznic i łeb wymyć i dobrze wysuszyć :D
  20. Będzie jeść bułeczkę rozmoczoną w jogurciku :) jak za starych orzechowskich czasów :)
  21. asskasiek przypomnij mi numer konta dla Sońki, państwo, którzy adoptowali od nas niedawno Debi, przeczytali na FB o pomocy dla Sońki i chcą ją wspomóc kwotą 100zł jednorazowo. przesłaliby od razu na to konto
  22. Pojawiło sie dla niego światełko w tunelu, trzymajcie kciuki!!
×
×
  • Create New...