[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][SIZE=2][COLOR=blue]Witam wysylam ta wiadomosc zprozba o pomoc...[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][SIZE=2][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][SIZE=2][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=royalblue][COLOR=blue][SIZE=2][B]Czasem jest tak, że Ci, którzy mieli się nami opiekować zaczynają krzywdzić.
Możemy uciec, poszukać pomocy, innej alternatywy. Odejść od miejsca, gdzie jest ból, cierpienie i zapomnienie. Bari nie mógł, skuty króciutkim łańcuchem dniami i nocami, motonnie tykał zegar odliczający jego życie.
Husky to jednak zbyt wolny duch by go uwięzić, Bari uciekł, może licząc na łut szczęścia? Może by choć przez parę chwil jego życie miało jakiś kolor... Potrącony, chory na ekstremalną dysplazję przez wiele dni leżał zapomniany w rowie. W końcu właściciele odebrali go... ale nie chcieli, aby Bari przestał cie[/B] [/SIZE][/COLOR][B][SIZE=2][COLOR=blue]rpieć. Nie mogąc niemalże chodzić wciąż stał przykuty łańcuchem do rozpadającej się budy czekając na koniec...
Koniec naszedl, lecz nie koniec tego przemiłego psa, nadszedł koniec jego koszmaru. Bari w końcu w swoim życiu może pójść na spacer,poczuć ja czule głaszczą go czyjeś ręce. Odwrócił się jego los, jest już bezpieczny, ale wciąż potrzebuje pomocy. Potrzebuje uśmierzenia bólu i domu, który pokocha go takim jaki jest - psem, który nie odwrócił się od człowieka, mimo iż ten tak bardzo go skrzywdził. Pomóżmy Bariemu, niech nie zazna już w swoim życiu nic złego.[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][B]BARI PSIAK KTOREGO WLASCICIELE JUZ NIE CHCA...
MA TRUDNOSCI Z CHODZENIEM!!!![/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2]POTRZEBUJEMY [/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2]DEKLARACJI[/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2] STALYCH NA OPACENIE DT[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2][B]150 ZL PLUS KARMA.[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2][B]PIENIAZKI POTRZEBNE NAM BEDA ROWNIEZ NA LECZENIE LAPEK .[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][B]WET UWAZA ZE TO DYSPLAZJA JEDNAK POTWIERDZI TO DZISIEJSZE PRZESWIETLENIE POD KONTEM DYSPLAZJI...[/B][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U]JEST MOZLIWA OPERACJA KTORA ULATWI BARIEMU PORUSZANIE SIE I USMIERZY JEGO BOL... [/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U]KOSZT TAKIEJ OPERACJI OK [/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U]300 ZL[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U] PLUS LEKI ARTHROFOS LUB INNY O TAKIM SAMYM DZIALANIU, DO TEGO PRZEZ JAKIS CZAS LEKI PRZECIWBOLOWE I PRZECIWZAPALNE...[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U]jEST TO RYZYWKOWNA OPERACJA ALE TYLKO W TEN SPOSOB MOZEMY MU POMOC..[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U]DLATEGO ZWRACAM SIE Z UPRZEJMA PROZBA O STALE DEKLARACJE LUB WPLATY JEDNORAZOWE NA JEGO ZYWIENIE LEKI...[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=MS Shell Dlg 2][B][U]OTO LINK DO WATKU BARIEGO. PROSZE ZAJRZYJ DAJ MU SZANSE:[/U][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000ff][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/1778...CJE?p=13903849[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#4444ff][FONT=MS Shell Dlg 2]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]
Bardzo prosze o rozeslania tej wiadomosci dalej[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#ff00ff][FONT=MS Shell Dlg 2][B]POZDRAWIAM SERDECZNIE[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]