pati123487
Members-
Posts
744 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pati123487
-
AMi jest w DT poniewaz ma kaszel probujemy dojsc na jakim podlozu:)ale szybko znajdzie nowy domek to gwarantuje:* Fado ty smyku cholerny:D
-
Pokaze fotke AMI wykompanej miastowej sunieczki:)[url]http://picasaweb.google.pl/martyna.szczykutowicz/Ami#5441458113331284786[/url] prosilabym o pokazanie ADHDOWCA bo go nie widzialam w schronisku:)
-
[SIZE=2][U][B][COLOR=purple]Zakładam ten wątek Chciałabym poniewaz na bieżąco wklejac zdjecia i opisy przebywajacych psiakow w schronisku ....[/COLOR][/B]:loveu:[/U][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=navy][B][U]bede starala sie podac:[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#000080][U]--[/U][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=navy][B][U]-wiek [/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=navy][B][U]-stosunek do[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=navy][B][U]* Ludzi[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=navy][B][U]* Psow[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=navy][B][U]-Wielkosc[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=#000080][U]- Plec[/U][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#000080][U]- Kastracja / sterylizacja[/U][/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=navy][B][U]-I trochę informacji o charakterze[/U][/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=2][COLOR=red][B][SIZE=5][COLOR=blue]N[/COLOR][/SIZE]arzekasz na małe mieszkanie? Brak przestrzeni? Zaproś do swojego domu kilkanaście obcych osób, niech zamieszkają z Tobą, na zawsze. Poczujesz co to znaczy przepełnienie w schronie.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [SIZE=2][B][COLOR=red][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red][SIZE=5][COLOR=blue]C[/COLOR][/SIZE]zy[/COLOR] [COLOR=red]wyobrażasz sobie to? Ciemny, śmierdzący boks, z jednej strony zapleśniała ściana,[/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/B] [COLOR=red][COLOR=red][B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]z drugiej krata, rozpadająca się buda. Walka o odrobinę przestrzeni między upchanymi[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]"kumplami z celi"... Czy wyobrażasz to sobie? Gdy budzisz się i wykonujesz jeden krok na metr - to Twój cały spacer dziś. Zęby towarzysza zamiast czule głaszczącej ręki, warknięcie zamiast miłych słów. Nowy dzień - pełen wrażeń krok do przodu i do tyłu. Troche ochłapów w misce. W sam raz dla Ciebie. To całe Twój świat... jedyne kilkanaście lat zabijającej życie monotonii...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]Tragedia małych przytulisk dla zwierząt pochowanych gdzieś w kątach[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]rozsypujących się wsi. Miejsca, gdzie nie ma funduszy, adopcji, pomocy.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]Jest za to ponad 100 umierających powoli za kratami psów. Poupychanych[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]w ciasne boksy. Nikt nie pomyślał, że te zaledwie[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]50 miejsc zapełni się tak szybko, a psy tylko przybywają, a nie odchodzą[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]merdając ogonem za nowymi opiekunami...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]Miejsca, gdzie nie ma wolontariuszy, dogomaniaków i zbyt wielu wizyt.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]Jednym z takich miejsc jest schronisko w Myszkowie. Miejsce, gdzie pracowniczy walczą ilę mogą (a czasem tak bardzo brak możliwości...), aby było chodź odrobinę lepiej. Ale sytuacja przekracza możliwości kogokolwiek, ciągle tylko kolejne niechciane... [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]Ile psów [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]można zmieścić do jednego boksu? A jak się je poukłada jedne na drugich?[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]Możecie przyjechać, sprawdzić...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]Możecie też zapomnieć, machnąć reką na kolejne bezdomne psy, w końcu jest ich tak wiele...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]To tylko psy, wiecie... w chinach je jedzą... u nas tylko dogorywają w schroniskach.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]Ale możecie też pomóc.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]Czasem mały gest to zmiana świata dla psiaka. Drobne ogłoszenie w internecie zrobione w trakcie porannej kawy.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]Nie bądź obojętny! Nie po to obdarzono Cię rozumem, uczuciami byś patrzył obojętnie.[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=red]Bezdomne psy z Myszkowa proszą o Twoją pomoc. Szansę na życie, którego często nawet nigdy nie miały..[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red];)[/COLOR][/B][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:[SIZE=3][COLOR=red]SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAGLADANIA NA Wątek[/COLOR][/SIZE] :loveu::loveu::loveu:,[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/260/33d8b6fecacd74d6.jpg[/IMG][/URL] ANTEK-pies ok 2 lat nie kastrowany nie agresywny lagodny w stosunku do ludzi podobny do owczarka nizinnego do schroniska trafil na poczatku stycznia 2010 roku [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/260/a1acd8b6505e4fdd.jpg[/IMG][/URL] BIELUCH -pies ok 2 lat nie kastrowany lagodny nie ma problemow z innymi psami sliczny kundelek ktory potrzebuje duuzzzooo milosci:loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/119/04ca714d52837dbf.jpg[/IMG][/URL] TEDI-pies ok 3 lat nie kastrowany lagodny w stosunku do ludzi mozliwe ze agresywny do innych psow bardzo duzy piekny [SIZE=3][COLOR=red]Kotki zostaly dzis adoptowane:)[/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/261/93d678166b5a05edmed.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/119/f8878d4f7c65fb8cmed.jpg[/IMG][/URL] Dwa z pieciu kotkow ktore trafily do schroniska jak byly malenkie , ktos je wyrzucil w tej chwili 3 znalazly swoje domki a 2 kocurki (najprawdopodobniej) czekaja na swoje domki:loveu:
-
[quote name='Ellig']Dziekuje a jakie sa potrzeby ...zajrze na 1 strone...:)[/QUOTE] Generalnie potrzebujemy pieniazkow na karme opacenie DT , czekaja go 2 powazne operacje wiec to tez bedzie kosztowalo, lada moment bedzie mial przeswietenie to kolejne koszta..... Czesc pieniedzy mamy , na dzien dzisiejszy niewiem ile bedzie kosztowala operacja , mialam dac wetowi czas na zastanowienie sie jakie rozwiazanie bedzie dla niego odpowiednie i po 1 marca mam sie zglosic do niego:)
-
Dzis mobi i ami opuscily schronisko:) mam nadzieje ze znajda swoje miejsce do konca swoich dni.. bardzo dziekuje za pomoc pracownikom schroniska, pozdrawiam serdecznie :)
-
Koszmarnie wychudzona nowofundlandka - już w nowym domu :-)
pati123487 replied to Porta Nigra's topic in Już w nowym domu
Walentynko 3mam kciuki za Ciebie...:) -
Mobi-spieder pakuj sie jutro rano po ciebie bedziemy:)
-
Tak tak jak pisalam to jeszcze nie widzialam ze jutro odbieramy psiaczka:)) WIec jutro bedzie sesja fotograficzna:) Pozdrawiam i do jutra:D
-
WLasnie wrocilam z odwiedzin .. Barus ma sie swietnie, jest chyba najlepszym plugiem na swiecie w tym kolnierzu:) byl z nami na przejazdzce samochodowej hihi uwielbia takie podroze:) Jednak wykazuje zalamanie z powodu braku jajek:D widze duza poprawe jesli chodzi o jego lapki ,jednak w jego stanie konieczna byla temperatura pokojowa . Na pierwszy rzut oka nie widac ze cos mu dolega , jednak biega jak zajac:( Barus glupi nie jest i nie pozwala sobie zabrac jego zabawki ktora aktualnie sie bawi ,potrafi warknac ... ogolnie jestem w nim zakochana bo to piekny i madry psiak a nie moge patrzec na krzywde jaka wyrzadzil mu czlowiek bo jak to inaczej nazwac:(
-
Dosc pilnie potrzebuje fotek suczki ktora znajduje sie z MAlenstwem w jednym boksie: Sunia moze trafi do nowego Domku tylko potrzebuje dobre zdjecia suczki czy jest to w tych warunkach wykonalne??
-
Nikon znów w schronie! Potrzebna pomoc finansowa
pati123487 replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
3 mam kciuki mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:) -
Mam pytanko : Czy ktos z was nie wybiera sie w gory (bialka tatrzanska) ?? lub nie bedziecie przejezdzac w okolicach Krakowa??? potrzebny transport...