-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Brawurko, Brawurko gdzie Ty ten domek znajdziesz, jak będziesz takie jajca pańciom wypraewiać. Trzymamy kciuki, żebyś się troszkę udomowiła:p A my tymczasem na bazarek zapraszamy. nowe ciuszki dodane [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/[/URL] -
Sarenek odszedł- nie zdążyłyśmy mu pomóc
kaskadaffik replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kierownik przez to wszystko niedługo cienki jak nitka zostanie, bo juz mu niewiele brakuje:roll: Sarenek przed zimą napewno zdąży opuścić schron i tego się trzymamy:oops: A my tymczasem na bazarek zapraszamy. nowe ciuszki dodane http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/ -
Dobrze że z Lorka jest mądry pies w tej całej sytuacji i znalazł kryjówkę, gdzie mu na łebek nie leje:roll: psina się chyba dobrze poczuł "na wolności" w pełnym słowa znaczeniu:oops: A my tymczasem na bazarek zapraszamy. nowe ciuszki dodane [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/[/URL]
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Z Jarusia wychodzi kawał dobrego psiaka salonowego:loveu: A my tymczasem na bazarek zapraszamy. nowe ciuszki dodane [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/[/URL] -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
kaskadaffik replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapraszam na bazarek na inne mieleckie psy, ciuszki dla dzieci i nie tylko http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/ -
Sarenek odszedł- nie zdążyłyśmy mu pomóc
kaskadaffik replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To teraz wyszło że jednak wszystkie zaglądały, tylko nie pisały;) Ciekawe czy juz jest piesek po? -
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
kaskadaffik replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy dowiemy się w końcu co się tak naprawdę stało? -
Zapraszamy na mielczaki http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/ Dołożone nowe ciuszki http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Każdemu psiakowi takie super domki się należą, tylko jak je znaleźć dla każdego:roll: Jaruś ucz się pilnie:lol: Zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/[/URL] -
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Widocznie nie mają albo nie chcą mieć..... Zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/[/URL] -
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
To fakty wszystko, może faktycznie jakieś opłaty adpopcyjne powinny być, to by każdy dwa razy dłużej pomyślał:roll: Zapraszam na bazarek, coś dla Brawurki może uzbieramy:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/[/URL] -
Emisia znowu zdjęcia ogladam i napiszę jezcze raz, że jesteś teraz przepiękna i takaaaaa szczęśliwa:multi:
-
MIELEC - Przecudny boksio BOLLO juz w domku!
kaskadaffik replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Czy to nasz schroniskowy Bollo:-o:crazyeye: bokser w typie rasy idealny, do tego młodzieniaszek, szkoda czasu na zagraniczne adopcje................:diabloti: a takie to biedne, smutne w boksie siedziało:loveu::multi: