Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. To ja 2 zł na miesiąc i przeleję jak będę mieć konto od razu za 5 miesięcy, co by się 50groszyx5 za każdy przelew nie zmarnowało:evil_lol: Oczywiście mam nadzieję że górka nie zasiedzi się tyle u Murki:p
  2. [quote name='Ulka18']Kasiu, to jest normalne, on sie boi, ze Cie straci, wiec musi Cie pilnowac. Moze jak idziesz wiesz gdzie, to daj mu jakas kosc czy ucho do obgryzania. Do jego poslania daj mu jakis swoj stary t-shirt, bedzie mu razniej. Powinien mu ten lęk przejsc za kilka tygodni. Sabinko, dzieki wielkie za wplate na budy :calus: Sa naprawde porzadne, cieple i solidne.[/QUOTE] Masz rację Aga chyba, bo jak ja sama do auta wsiądę a on jest przywiązany, to chce smycz rozerwać tak się wierzga i płacze:p Sabinko nasze wszystkie psiaki Ci też bardzo dziękują jeszcze raz i bardzo kochają:loveu:
  3. Ale slodzinka, a ja jej w schronisku jakoś nigdy nie widziałam, może się gdzieś bidulka chowała:oops: oby miejsce po Karmelku było tak szczęśliwe jak dla niego samego:multi:
  4. Kiero sam ma zawozić terierki obydwa,wczoraj mówił że na dniach, więc napewno nie będzie trzeba ich ogłaszać:razz:
  5. Kasia jest teraz taka szczęśliwa, jednej z wielu się poszczęściło, że ją Sabinka wypatrzyła:p sabinka czy Kasia za Tobą chodziła jak ją zabrałaś krok w krok? bo mój Ambo mnie nie odstępuje i nawet do kibelka się za mną pcha:evil_lol: a to już troszkę męczące zaczyna byc czasem:shake:muszę go popychac cały czas bo zawsze jest za mna i w niego wdeptuję:roll:
  6. O weszłam o zdrowiu mamy poczytac a tu z Malutką nieciekawie, trzymajcie się dziewczyny mocno i ciepło:loveu: Madzia chcesz żeby teraz ci te rzeczy wysłąć czy czekasz na nowy bazarek Yoko bo widziałam że tam też coś zamawiałaś, bo nie iwme cyz wysyłać Ci czy nie? A widzę że masz urwanie głowy teraz to może poczekam aż się wszystko dobrze skończy i będziesz miała więcej czasu:p to Ci wyślę konto na Pw wtedy:p
  7. Jarusiu napewno niedługo domek Cie odnajdzie, bo jesteś taki piękny:roll:
  8. Nasz Kochany, poczciwy Kierownik, jak by nie On zresztą to mojego Abolka też bym nie miała;) Lorku, ale cię Kiero kocha, tak jak my wszyscy:loveu:
  9. Mi to dalej siedzi w głowie, że malizna miał szansę, ale nie żyje:-( Ja tak cicho myslę, że powinien chyba pójść taki piesek, który ludzki, żeby go ogłaszać i domek szybko znaleźć. Bo trudnych psiaków jest u Murki kilka i kolejka przez to z nimi stoi:roll: a zawsze lepiej żeby takie psiaki przy ludziu były, bo moga za jakiś czas sfiksować od schronu:roll:
  10. Nie mam słów na takie nieszczęścia niespodziewane, Sarenku serduszko nie wytrzymało:-( a miało byc tak pieknie:shake:
  11. Wszystkie pięniądze za taki widok, a kolega tez starowinka taka, udało się psiakowi:loveu:
  12. [quote name='eloise']Jaruś ma mnóstwo ogłoszeń[/QUOTE] To super, żeby Jarusiowi któreś z nich przyniosło szczęście:p
  13. On juz dawno niereformowalny:diabloti: chciał człowiek to ma, ja wiedziałam, że to taki typ 6 lat temu juz jak poznałam, ale jakoś tak zostało:cool1: tylko ze mi się japa tez przez to otworzyła:mad:se wychował to ma:evil_lol: Pozdrówka dla córci i koluśki i przyjemnych przymusowych wakacji:p
  14. Jarusiu, ty mi tak za każdym razem jak na Ciebie spojrzę mojego Daffika przypominasz, tylko masz dłuższe włoski. Tylko na kanape się nadajesz na miękki kocyk:p
  15. A wiecie co mój Darek robi?:evil_lol:nosił wrzatek w czajniku ze trzy razy do łazienki to się zapytałam po co, to czubek wyparza wannę bo się pies kąpał:shock: w zyciu bym nie wpadła, bo ja po psach i nawet z psami się kąpałam:razz:ale może tak trzeba:cool3: Ale za chwilę psa do łazienki zawołał, żeby zobaczył że wszyscy się czasem kąpią, żeby się tak nie bał;) Ambolek popatrzył i zwiał:evil_lol:ale mimo kapania dwa razy śmierdzi dalej okrutnie:cool1: To ja też ponarzekam:mad:Mój w domu nie robi nic, dla psa tez nie gotuje, tymbardziej dla siebie i mnie goni do roboty, to tak w skrócie:x ALE MAMY WRESZCIE PSA W DOMU, ZA ZGODĄ KRÓLEWICZA:Dog_run:i bardzo juz się do niego przezwyczaił:p Pamiętam jak nieraz musiałam pokłamać, że gdzies jadę żeby nie powiedzieć że do schroniska:diabloti:ale mu trochę przeszło, widzi że to pół mojego świata psiaki:lol: Madzia a Twoja Martusia to ile ma? Kolusia jeszcze troche i sama będzie do domku wchodziła:p
  16. Ale ten watek fajowy:p wcześniej tak podczytywałam tylko, a tu tak miło pogadać, gratulacje faceta Madziu, ja to wogóle w szoku jestem, że naprawdę mamy tego psiuraska w domu, bo jednek myslałam, że nie zgodzi się. a teraz siedza razem i mecz ogladają:evil_lol: Kolusia też widać że na loterii pańcię wygrała:loveu:
  17. Ale świetne zdjęcia:lol:takie laleczki tapczanikowe fajne trzy:loveu:
  18. Moneczko to super, że schudłaś:diabloti:zdjatek wypatrujemy z niecierpliwością:loveu:
  19. Zdjęcie faktycznie jest:roll: czekamy na weselsze:oops:
  20. Smajku pewnie jesteś troszke ublocony przez te deszcze i śniegi...Kochany dobrze że teraz masz prawdziwe spacerki i nie siedzisz na tym łańcuchu, bo zgłupieć idzie wtedy. Korzystaj z miłości piesku :loveu:
  21. Ale się miło czyta o takich zdrowych koopkach:evil_lol: Mój wczoraj zabrany ze schroniska malamutek do tej pory ma problem:roll: przodem i tyłem leci to samo:shake:ale licze na to że to tylko stres po zmianie wszystkiego i jutro będzie lepiej:razz: Kochany Lorku czyli ty wcale taki bojaźliwy nie byłeś a już teraz z pieskami się lubnisz bardzo:loveu: Dobrze, że jesteś bezpieczny:p
  22. A mój nowy Ambo:loveu: narazie nie je nic:roll: Tylko troszkę skubnął wczoraj z ręki suchej karmy, ja dopiero musze odkryć co psiak bardzo lubi, chociaz szyneczke rano też wciągnął, czyli zdrowy jest!!! A Brawurci banerek tojasobie tez na miejsce Karmelka pożyczę:loveu:
  23. Ale świetnie, Halcia znoewu była posłanniczka dobrych wieści:multi:Super, że się dał złapać, teraz twardy orzeszek do zgryzienia:p
  24. Zrobiłam cafeanimal i adopcje psom z drugiego i trzeciego rzędu pierwszej strony galerii, ide po kolei, tylko muszę na neta do mamy jeździł, bo u mnie mam wykorzystany transfer na ten miesiąc:angryy: Takie nety bezprzewodowe są niestety:oops:
  25. Mniejszy jest na stronie, ale on nie jest bojacy raczej tak jak pisze, ale sam nie podchodzi, ale tez nie ucieka, tylko sobie siedziałi mozna spokojnie go pogłaskać:p Właśnie Zbyszek mówił że to Sarenek i mu powiedziałam, że według mnie nie za bardzo:p to się psince udało przy pomyłce, tylko mogłysmy zdjęcia ładne zrobić, a jakoś nie pomyslałam:mad:bo ma takie wystrachajła:roll:
×
×
  • Create New...