Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Ło jak cudownie, Halcia mi takie wieści świetne sprzedała dzisiaj, ale to miło jak tak z niczego nagle psineczka jest w swoim domku:multi: Trzymaj się Karmeleczku pieknie, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:loveu:
  2. Co za mały-wielki skurnik:mad: Może leżąc w swoim dole tyle lat obmyślał plan, co zrobi jak wyjdzie ze schronu:cool3: i zrobił to na co miał ochotę:razz: biega sobie na wolności.....
  3. Coli, Benia, rudy z czarną mordą i sunia 4 z galerii maja cafeanimal i adopcje.org:p
  4. Sto lat, sto lat niech żyje dziaduś nam :loveu: I Renatka:loveu:
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy się do takiej sytuacji przyczynili. :-( Dobry Kirownik, adopcje, psy mające warunki lepsze niż niejeden biedak na łaćuchu metrowym na wsi polskiej. Wszystko głupota ludzka potrafi zepsuć:angryy: Sarenku Ty napewno się doczekasz, tylko co z innymi kumplami:shake: Ulka jak na cafeanimal się logować to porobię?
  6. Zdjęcie mogłoby przedstawiać sytuację również w Mielcu, tak samo zasypane, połamało drzewa, ehh..........Lorku głupolku wracaj:shake:
  7. [quote name='Ulka18']Mysle, ze by nam sie przydal jakis teksciarz, moze aukcje cieszylyby sie wiekszym powodzeniem, a to przelozyloby sie na domki. Jednak udaje sie starszym piesom znalezc domy, sa w dziale juz w domu z roznych schronisk.[/quote] "Mały, rudy, trochę grubawy, ogólnie nic ciekawego, jak całe moje psie życie. Taki właśnie jestem, pies z boksu 67, niekochany, niechciany, porzucony. Nawet specjalnie nikt na mnie nigdy nie popatrzył, ale ja patrzyłem.......zza mojej bezpiecznej budy................ Widziałem jak po pięknych, rasowych, garnących się przez kraty braci przychodzili na dwóch nogach, uśmiechnięci, nie obdarowali mnie nigdy nikłym uśmiechem, nie narzucałem się.......... Sam nie wiem kiedy mijały kolejne mrozy, zimno, upały, nikt chyba tego nie wie, nikt się nie interesował brzydkim, rudym, starym juz psem. Ale cos się zmieniło, przewieźli mnie tutaj, wołają do mnie Karmelek, uśmiechają się. To chyba moje imię. Już wiem, że mam prawie 7 lat i nie jestem już psem z boksu 67, czekam na własny dom i Ciebie u życzliwych mi ludzi. Pisałem ja, starszy już, ale nadal pełen chęci do życia, chyba Karmel..." Nie wiem czy sie przyda, ale podrzucam:p
  8. SSSSSSSSSSSSUUPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!! Nie wiadomo nawet co tu napisać, taka uśmiechnięta suczynka, gratulacje Sabinko za Twoją cudowną robotę:multi::loveu:
  9. Ra_dunia bardzo dobry pomysł :evil_lol: Ale tak na żywo to nie takie proste;) Jaruś i tak jest już w bardzo dobrym stanie, nie ma porównania z tym co było w schronie, tam przepraszał, że żyje:shake: Na dobrej drodze chłopak:loveu:
  10. Masz rację Reno pewnych rzeczy nie da rady przeskoczyć, ja od ubiegłego listopada czekam na prąd i dalej nie mam, a to dopiero ból:crazyeye: A też była opcja że na zimę się przeprowadzimy:oops: Erunia i tak na tym dobrze wychodzi na razie, bo przez zimne dni jakie nadchodą jest u Murki, a nie w schronie:p
  11. Rudka trzymamy kciuki cały czas:p Zapraszam na nowy bazar na Mielec [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/koci-szal-super-nowa-kurtka-spioszki-kartki-smieszne-krawaty-na-mieleckie-bidy-148669/#post13140388[/URL]
  12. Halcia pod te budy;) Zapraszam na nowy bazar na Mielec, może cos smajlikowi skapnie http://www.dogomania.pl/forum/f99/koci-szal-super-nowa-kurtka-spioszki-kartki-smieszne-krawaty-na-mieleckie-bidy-148669/#post13140388
  13. O to teraz deszcz, a dalej to śnieg zapowiadają, to chyba się kilka dnie odwlecze:shake: Zapraszam na nowy bazar na Mielec [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/koci-szal-super-nowa-kurtka-spioszki-kartki-smieszne-krawaty-na-mieleckie-bidy-148669/#post13140388[/URL]
  14. Kochany misio Antoś, taka przytulanka:loveu: Zapraszam na nowy bazar na Mielec http://www.dogomania.pl/forum/f99/koci-szal-super-nowa-kurtka-spioszki-kartki-smieszne-krawaty-na-mieleckie-bidy-148669/#post13140388
  15. Zapraszam na nowy bazar na Mielec [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/koci-szal-super-nowa-kurtka-spioszki-kartki-smieszne-krawaty-na-mieleckie-bidy-148669/#post13140388[/URL]
  16. Zapraszam na nowy bazar na Mielec [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/koci-szal-super-nowa-kurtka-spioszki-kartki-smieszne-krawaty-na-mieleckie-bidy-148669/#post13140388[/URL]
  17. Oj to chyba na te zdjątka poczekamy troszkę, bo pogoda się robi coraz gorsza, ja nawet o śniegu w telewizji na ten tydzień słyszałam:cool1: i znowu doopki będą marzły bidom bez domków:roll: Jaruś już będzie pewnie całkowicie uczłowieczony, więcdomek na szybko go znajdzie:p Zapraszam na nowy bazar na Mielec [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/koci-szal-super-nowa-kurtka-spioszki-kartki-smieszne-krawaty-na-mieleckie-bidy-148669/#post13140388[/URL]
  18. Faktycznie ostatnio wysyp benków, u nas tez bywały częściej w schronieostatnio tak jak husky zresztą:shake: Trzymaj się biedaku, kto Cię tak urządził?:-(
  19. No to tak jak u nas, też kasy nie ma juz na wyciaganie noweych psiaków, bo jest ich kilka u Murki, a zbieramy też na budy na zimę i na sterylki:shake: za mało nas żeby podołać wszystkiemu, co byśmy chciały, ale dzięki za zainteresowanie "naszym" psiakiem:p Zapraszam na nowy bazar na Mielec http://www.dogomania.pl/forum/f99/koci-szal-super-nowa-kurtka-spioszki-kartki-smieszne-krawaty-na-mieleckie-bidy-148669/#post13140388
  20. [quote name='Nikki']Modry? Który to piesek?[/quote] Jest na pierwszej stronie tego wątku, a mieszka na samiutkim końcu schroniska, gdzie prawie nikt nie dociera.. Jest taki skudłacony, ale przekochany:-(
  21. Nikki może Modry, on jest taki bidny, denerwuje się i warczy, ale tylko dlatego że nigdzie nie może trafić, bo nie widzi zupełnie nic....a tak się przytula:-( Lisku kochany odszedłeś doznając miłości, tyle Ci się chociaż udało w psim życiu:-(:bigcry::candle:
  22. Generalnie to Baron jest zaintresowany jak coś się dzieje dookoła, ale bardziej woli szczekać i uciekać od człowieka niż się przyjść pomiziać, tak straszy troszkę:oops:
  23. No właśnie żadnego pomysłu na niego nie mamy, takie "trudne" psy wyciągałyście?
  24. Jak tam Buziak się miewa?
  25. Ale śliczne nowe zdjęcia, Emi taka szczęśliwa:multi:
×
×
  • Create New...