-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Troszkę jak corgi... sympatyczny mały KARMELEK pojechał do domku :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ło jak cudownie, Halcia mi takie wieści świetne sprzedała dzisiaj, ale to miło jak tak z niczego nagle psineczka jest w swoim domku:multi: Trzymaj się Karmeleczku pieknie, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:loveu: -
Sarenek odszedł- nie zdążyłyśmy mu pomóc
kaskadaffik replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Coli, Benia, rudy z czarną mordą i sunia 4 z galerii maja cafeanimal i adopcje.org:p -
Sarenek odszedł- nie zdążyłyśmy mu pomóc
kaskadaffik replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy wszystkim, którzy się do takiej sytuacji przyczynili. :-( Dobry Kirownik, adopcje, psy mające warunki lepsze niż niejeden biedak na łaćuchu metrowym na wsi polskiej. Wszystko głupota ludzka potrafi zepsuć:angryy: Sarenku Ty napewno się doczekasz, tylko co z innymi kumplami:shake: Ulka jak na cafeanimal się logować to porobię? -
Troszkę jak corgi... sympatyczny mały KARMELEK pojechał do domku :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Mysle, ze by nam sie przydal jakis teksciarz, moze aukcje cieszylyby sie wiekszym powodzeniem, a to przelozyloby sie na domki. Jednak udaje sie starszym piesom znalezc domy, sa w dziale juz w domu z roznych schronisk.[/quote] "Mały, rudy, trochę grubawy, ogólnie nic ciekawego, jak całe moje psie życie. Taki właśnie jestem, pies z boksu 67, niekochany, niechciany, porzucony. Nawet specjalnie nikt na mnie nigdy nie popatrzył, ale ja patrzyłem.......zza mojej bezpiecznej budy................ Widziałem jak po pięknych, rasowych, garnących się przez kraty braci przychodzili na dwóch nogach, uśmiechnięci, nie obdarowali mnie nigdy nikłym uśmiechem, nie narzucałem się.......... Sam nie wiem kiedy mijały kolejne mrozy, zimno, upały, nikt chyba tego nie wie, nikt się nie interesował brzydkim, rudym, starym juz psem. Ale cos się zmieniło, przewieźli mnie tutaj, wołają do mnie Karmelek, uśmiechają się. To chyba moje imię. Już wiem, że mam prawie 7 lat i nie jestem już psem z boksu 67, czekam na własny dom i Ciebie u życzliwych mi ludzi. Pisałem ja, starszy już, ale nadal pełen chęci do życia, chyba Karmel..." Nie wiem czy sie przyda, ale podrzucam:p -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ra_dunia bardzo dobry pomysł :evil_lol: Ale tak na żywo to nie takie proste;) Jaruś i tak jest już w bardzo dobrym stanie, nie ma porównania z tym co było w schronie, tam przepraszał, że żyje:shake: Na dobrej drodze chłopak:loveu: -
Masz rację Reno pewnych rzeczy nie da rady przeskoczyć, ja od ubiegłego listopada czekam na prąd i dalej nie mam, a to dopiero ból:crazyeye: A też była opcja że na zimę się przeprowadzimy:oops: Erunia i tak na tym dobrze wychodzi na razie, bo przez zimne dni jakie nadchodą jest u Murki, a nie w schronie:p
-
Zapraszam na nowy bazar na Mielec [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/koci-szal-super-nowa-kurtka-spioszki-kartki-smieszne-krawaty-na-mieleckie-bidy-148669/#post13140388[/URL]
-
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazar na Mielec [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/koci-szal-super-nowa-kurtka-spioszki-kartki-smieszne-krawaty-na-mieleckie-bidy-148669/#post13140388[/URL] -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Oj to chyba na te zdjątka poczekamy troszkę, bo pogoda się robi coraz gorsza, ja nawet o śniegu w telewizji na ten tydzień słyszałam:cool1: i znowu doopki będą marzły bidom bez domków:roll: Jaruś już będzie pewnie całkowicie uczłowieczony, więcdomek na szybko go znajdzie:p Zapraszam na nowy bazar na Mielec [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/koci-szal-super-nowa-kurtka-spioszki-kartki-smieszne-krawaty-na-mieleckie-bidy-148669/#post13140388[/URL] -
Nie zdążyliśmy...benio za TM (*)(*)(*)
kaskadaffik replied to Paulina_mickey's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Faktycznie ostatnio wysyp benków, u nas tez bywały częściej w schronieostatnio tak jak husky zresztą:shake: Trzymaj się biedaku, kto Cię tak urządził?:-( -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to tak jak u nas, też kasy nie ma juz na wyciaganie noweych psiaków, bo jest ich kilka u Murki, a zbieramy też na budy na zimę i na sterylki:shake: za mało nas żeby podołać wszystkiemu, co byśmy chciały, ale dzięki za zainteresowanie "naszym" psiakiem:p Zapraszam na nowy bazar na Mielec http://www.dogomania.pl/forum/f99/koci-szal-super-nowa-kurtka-spioszki-kartki-smieszne-krawaty-na-mieleckie-bidy-148669/#post13140388 -
[quote name='Nikki']Modry? Który to piesek?[/quote] Jest na pierwszej stronie tego wątku, a mieszka na samiutkim końcu schroniska, gdzie prawie nikt nie dociera.. Jest taki skudłacony, ale przekochany:-(
-
Nikki może Modry, on jest taki bidny, denerwuje się i warczy, ale tylko dlatego że nigdzie nie może trafić, bo nie widzi zupełnie nic....a tak się przytula:-( Lisku kochany odszedłeś doznając miłości, tyle Ci się chociaż udało w psim życiu:-(:bigcry::candle:
-
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
kaskadaffik replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No właśnie żadnego pomysłu na niego nie mamy, takie "trudne" psy wyciągałyście? -
Uśmiechnięty, niewidomy Buźka już w swoim domku
kaskadaffik replied to Nikki's topic in Już w nowym domu
Jak tam Buziak się miewa? -
Ale śliczne nowe zdjęcia, Emi taka szczęśliwa:multi: