Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Renatko tyle miłości co sunia od Ciebie dostała sprawiło że napewno odeszła szczęśliwa, a tam już jest bezpieczna:-( Współczujemy i cieszymy się jednocześnie, że Antoś grzeje dupkę u Ciebie, gdy na zewnątrz robi się tak zimno:p
  2. Mamy nadzieję, że teraz z klatką się uda nareszcie, bo zimne nocki nadchodzą. Trzymamy kciuki zaciśnięte:p
  3. Brawurko, Brawurko gdzie Ty ten domek znajdziesz, jak będziesz takie jajca pańciom wypraewiać. Trzymamy kciuki, żebyś się troszkę udomowiła:p A my tymczasem na bazarek zapraszamy. nowe ciuszki dodane [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/[/URL]
  4. Jak misiek się miewa, wszystko w porządku, pewnie zmienia sierść na zimę, bo maja chłody przyjść:evil_lol: A my tymczasem na bazarek zapraszamy. nowe ciuszki dodane http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/
  5. Miejmy nadzieję że kiedyś takie zdjęcia Boyka też zobaczymy:roll: A my tymczasem na bazarek zapraszamy, dla koleżanek i kolegów Boykowych, nowe ciuszki dodane [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/[/URL]
  6. Kierownik przez to wszystko niedługo cienki jak nitka zostanie, bo juz mu niewiele brakuje:roll: Sarenek przed zimą napewno zdąży opuścić schron i tego się trzymamy:oops: A my tymczasem na bazarek zapraszamy. nowe ciuszki dodane http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/
  7. Dobrze że z Lorka jest mądry pies w tej całej sytuacji i znalazł kryjówkę, gdzie mu na łebek nie leje:roll: psina się chyba dobrze poczuł "na wolności" w pełnym słowa znaczeniu:oops: A my tymczasem na bazarek zapraszamy. nowe ciuszki dodane [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/[/URL]
  8. Z Jarusia wychodzi kawał dobrego psiaka salonowego:loveu: A my tymczasem na bazarek zapraszamy. nowe ciuszki dodane [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/[/URL]
  9. Rudzia do domku uciekaj ile można siedzieć:evil_lol: A my tymczasem na bazarek zapraszamy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/[/URL]
  10. Zapraszam na bazarek na inne mieleckie psy, ciuszki dla dzieci i nie tylko http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/
  11. To teraz wyszło że jednak wszystkie zaglądały, tylko nie pisały;) Ciekawe czy juz jest piesek po?
  12. Lorku nie oddalaj się chociaż, żebyś był na oku:pmiejmy nadzieję że Ci dupsko nie zamarznie w tych krzakach:shake:
  13. Czy dowiemy się w końcu co się tak naprawdę stało?
  14. Faktycznie strasznie mają tam źle i trzeba uśpić te 250, bo nie opyla się ich wyciągać tam:shake: Kochana Boyeczko dobrze że Tobie się udało:p
  15. Zapraszamy na mielczaki http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/ Dołożone nowe ciuszki http://www.dogomania.pl/forum/f99/nowe-ciuszki-dla-dzieci-dolozone-str-6-szelki-skarpetki-do-25-10-a-147958/
  16. Ale jest misiek przepiękny, a ja się bałam do niego podchodzić w schronisku, jak to możliwe? zapraszam http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/
  17. Zaglądam i zapraszam http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/
  18. To szkoda, ale chociaż Pan uprzejmy... Zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/[/URL]
  19. Hmmmm, poprzednia wypowiedź ytrochę mnie zbiła z tropu i teraz nie wiem co chciałam napisać:roll: Powodzenia w każdym razie z olbrzymem i zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/[/URL]
  20. Każdemu psiakowi takie super domki się należą, tylko jak je znaleźć dla każdego:roll: Jaruś ucz się pilnie:lol: Zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/[/URL]
  21. Może Boyka uda się jakoś wyciągnąć jeszcze, narazie zapraszam na bazarek dla mielczaków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/[/URL]
  22. Widocznie nie mają albo nie chcą mieć..... Zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/[/URL]
  23. To fakty wszystko, może faktycznie jakieś opłaty adpopcyjne powinny być, to by każdy dwa razy dłużej pomyślał:roll: Zapraszam na bazarek, coś dla Brawurki może uzbieramy:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/szelki-damskie-firmowe-skarpetki-cieple-ciuszki-dla-dzieci-do-25-10-a-147958/[/URL]
  24. Emisia znowu zdjęcia ogladam i napiszę jezcze raz, że jesteś teraz przepiękna i takaaaaa szczęśliwa:multi:
  25. Czy to nasz schroniskowy Bollo:-o:crazyeye: bokser w typie rasy idealny, do tego młodzieniaszek, szkoda czasu na zagraniczne adopcje................:diabloti: a takie to biedne, smutne w boksie siedziało:loveu::multi:
×
×
  • Create New...