-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
To ja 2 zł na miesiąc i przeleję jak będę mieć konto od razu za 5 miesięcy, co by się 50groszyx5 za każdy przelew nie zmarnowało:evil_lol: Oczywiście mam nadzieję że górka nie zasiedzi się tyle u Murki:p
-
[quote name='Ulka18']Kasiu, to jest normalne, on sie boi, ze Cie straci, wiec musi Cie pilnowac. Moze jak idziesz wiesz gdzie, to daj mu jakas kosc czy ucho do obgryzania. Do jego poslania daj mu jakis swoj stary t-shirt, bedzie mu razniej. Powinien mu ten lęk przejsc za kilka tygodni. Sabinko, dzieki wielkie za wplate na budy :calus: Sa naprawde porzadne, cieple i solidne.[/QUOTE] Masz rację Aga chyba, bo jak ja sama do auta wsiądę a on jest przywiązany, to chce smycz rozerwać tak się wierzga i płacze:p Sabinko nasze wszystkie psiaki Ci też bardzo dziękują jeszcze raz i bardzo kochają:loveu:
-
Ale slodzinka, a ja jej w schronisku jakoś nigdy nie widziałam, może się gdzieś bidulka chowała:oops: oby miejsce po Karmelku było tak szczęśliwe jak dla niego samego:multi:
-
Kiero sam ma zawozić terierki obydwa,wczoraj mówił że na dniach, więc napewno nie będzie trzeba ich ogłaszać:razz:
-
Kasia jest teraz taka szczęśliwa, jednej z wielu się poszczęściło, że ją Sabinka wypatrzyła:p sabinka czy Kasia za Tobą chodziła jak ją zabrałaś krok w krok? bo mój Ambo mnie nie odstępuje i nawet do kibelka się za mną pcha:evil_lol: a to już troszkę męczące zaczyna byc czasem:shake:muszę go popychac cały czas bo zawsze jest za mna i w niego wdeptuję:roll:
-
O weszłam o zdrowiu mamy poczytac a tu z Malutką nieciekawie, trzymajcie się dziewczyny mocno i ciepło:loveu: Madzia chcesz żeby teraz ci te rzeczy wysłąć czy czekasz na nowy bazarek Yoko bo widziałam że tam też coś zamawiałaś, bo nie iwme cyz wysyłać Ci czy nie? A widzę że masz urwanie głowy teraz to może poczekam aż się wszystko dobrze skończy i będziesz miała więcej czasu:p to Ci wyślę konto na Pw wtedy:p
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jarusiu napewno niedługo domek Cie odnajdzie, bo jesteś taki piękny:roll: -
Sarenek odszedł- nie zdążyłyśmy mu pomóc
kaskadaffik replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mi to dalej siedzi w głowie, że malizna miał szansę, ale nie żyje:-( Ja tak cicho myslę, że powinien chyba pójść taki piesek, który ludzki, żeby go ogłaszać i domek szybko znaleźć. Bo trudnych psiaków jest u Murki kilka i kolejka przez to z nimi stoi:roll: a zawsze lepiej żeby takie psiaki przy ludziu były, bo moga za jakiś czas sfiksować od schronu:roll: -
Sarenek odszedł- nie zdążyłyśmy mu pomóc
kaskadaffik replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie mam słów na takie nieszczęścia niespodziewane, Sarenku serduszko nie wytrzymało:-( a miało byc tak pieknie:shake: -
Uśmiechnięty, niewidomy Buźka już w swoim domku
kaskadaffik replied to Nikki's topic in Już w nowym domu
Wszystkie pięniądze za taki widok, a kolega tez starowinka taka, udało się psiakowi:loveu: -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='eloise']Jaruś ma mnóstwo ogłoszeń[/QUOTE] To super, żeby Jarusiowi któreś z nich przyniosło szczęście:p -
On juz dawno niereformowalny:diabloti: chciał człowiek to ma, ja wiedziałam, że to taki typ 6 lat temu juz jak poznałam, ale jakoś tak zostało:cool1: tylko ze mi się japa tez przez to otworzyła:mad:se wychował to ma:evil_lol: Pozdrówka dla córci i koluśki i przyjemnych przymusowych wakacji:p
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jarusiu, ty mi tak za każdym razem jak na Ciebie spojrzę mojego Daffika przypominasz, tylko masz dłuższe włoski. Tylko na kanape się nadajesz na miękki kocyk:p -
A wiecie co mój Darek robi?:evil_lol:nosił wrzatek w czajniku ze trzy razy do łazienki to się zapytałam po co, to czubek wyparza wannę bo się pies kąpał:shock: w zyciu bym nie wpadła, bo ja po psach i nawet z psami się kąpałam:razz:ale może tak trzeba:cool3: Ale za chwilę psa do łazienki zawołał, żeby zobaczył że wszyscy się czasem kąpią, żeby się tak nie bał;) Ambolek popatrzył i zwiał:evil_lol:ale mimo kapania dwa razy śmierdzi dalej okrutnie:cool1: To ja też ponarzekam:mad:Mój w domu nie robi nic, dla psa tez nie gotuje, tymbardziej dla siebie i mnie goni do roboty, to tak w skrócie:x ALE MAMY WRESZCIE PSA W DOMU, ZA ZGODĄ KRÓLEWICZA:Dog_run:i bardzo juz się do niego przezwyczaił:p Pamiętam jak nieraz musiałam pokłamać, że gdzies jadę żeby nie powiedzieć że do schroniska:diabloti:ale mu trochę przeszło, widzi że to pół mojego świata psiaki:lol: Madzia a Twoja Martusia to ile ma? Kolusia jeszcze troche i sama będzie do domku wchodziła:p
-
Ale ten watek fajowy:p wcześniej tak podczytywałam tylko, a tu tak miło pogadać, gratulacje faceta Madziu, ja to wogóle w szoku jestem, że naprawdę mamy tego psiuraska w domu, bo jednek myslałam, że nie zgodzi się. a teraz siedza razem i mecz ogladają:evil_lol: Kolusia też widać że na loterii pańcię wygrała:loveu:
-
Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie faktycznie jest:roll: czekamy na weselsze:oops: -
Ale się miło czyta o takich zdrowych koopkach:evil_lol: Mój wczoraj zabrany ze schroniska malamutek do tej pory ma problem:roll: przodem i tyłem leci to samo:shake:ale licze na to że to tylko stres po zmianie wszystkiego i jutro będzie lepiej:razz: Kochany Lorku czyli ty wcale taki bojaźliwy nie byłeś a już teraz z pieskami się lubnisz bardzo:loveu: Dobrze, że jesteś bezpieczny:p
-
BRAWURKA jak border collie z Mielca - W KOŃCU DOCZEKAŁA SIĘ DOMU :-)
kaskadaffik replied to Murka's topic in Już w nowym domu
A mój nowy Ambo:loveu: narazie nie je nic:roll: Tylko troszkę skubnął wczoraj z ręki suchej karmy, ja dopiero musze odkryć co psiak bardzo lubi, chociaz szyneczke rano też wciągnął, czyli zdrowy jest!!! A Brawurci banerek tojasobie tez na miejsce Karmelka pożyczę:loveu: -
Sarenek odszedł- nie zdążyłyśmy mu pomóc
kaskadaffik replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zrobiłam cafeanimal i adopcje psom z drugiego i trzeciego rzędu pierwszej strony galerii, ide po kolei, tylko muszę na neta do mamy jeździł, bo u mnie mam wykorzystany transfer na ten miesiąc:angryy: Takie nety bezprzewodowe są niestety:oops: -
Sarenek odszedł- nie zdążyłyśmy mu pomóc
kaskadaffik replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mniejszy jest na stronie, ale on nie jest bojacy raczej tak jak pisze, ale sam nie podchodzi, ale tez nie ucieka, tylko sobie siedziałi mozna spokojnie go pogłaskać:p Właśnie Zbyszek mówił że to Sarenek i mu powiedziałam, że według mnie nie za bardzo:p to się psince udało przy pomyłce, tylko mogłysmy zdjęcia ładne zrobić, a jakoś nie pomyslałam:mad:bo ma takie wystrachajła:roll: