[quote name='Paulina_mickey']Ode mnie na Rokusia też poszło 270zł :)
I małe podsumowanie, bo dawno takiego nie robiłam:
Do domków od początku grudnia poszły(kolejność przypadkowa)
[LIST]
[*]Łatka
[*]Kumpel
[*]Pusia
[*]Zuzia
[*]Bunia (ruda kudłata)
[*]Wenus
[*]Nutka i Kropeczka do wspólnego domku :loveu:
[*]Lenka
[*]Kubuś
[*]Hienka
[/LIST]
Mamy 26 szczeniąt do wydania. I duże i małe, suczki, pieski, właściwie to cała tęcza barwna, tylko brać i kochać.
Braki zdjęciowe uzupełnie po świętach:)Dodam także nowe psy dorosłe.[/QUOTE]
Super wynik jak dla mnie, dobrze, że jest adopcja, szkoda tylko że ciągle przychodów więcej niż rozchodów przez nasze po....ane prawo..