-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Ilian- ONek z Mielca doczekał się wymarzonego domu :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Proszę skontaktujcie się z Pianka z wątku Uszatka, który jest bardzo podobny do Iliana jakies dwa tygodnie temu dom ze Szczecina się tam zgłosił, został sprawdzony, nie odpowiadał ale za chiny nie pamiętam dlaczego.... Może to ten sam Pan... spytajcie jaki tam był adres ! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175106-Uszatek-mix-ON-ju%C5%BC-bezpieczny-w-hotelu.-Dzi%C4%99kujemy-wszystkim.-Szukamy-domku/page59[/URL] Czy ta Pani , żona znaczy sie nie jest w ciąży ? -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
kaskadaffik replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Był dzisiaj na kontroli, ładnie to wygląda, jest bardzo grzeczny u samochodzie u u weta też :) -
** Od 25.09 Oluś we wspaniałym domku w Poznaniu! Nareszcie!
kaskadaffik replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Powiem Wam szczerze, że nie wiem, czego oczekujecie od zmiany miejsca, tymbardziej jakby jeszcze pies miał trafić do kolejnego hotelu..... Olek jest nadal w domu, Asi jest ciężko go tak teraz z powrotem wsadzić do boksu... Był na jeden dzień, to zniszczył posłanie Ryśkowi w drobny mak i Go Asia zabrała do domu. W niedzielę byli u Asi goście, Olek był w domu, jak poszli to psy wypuściła, Olek za chiny nie chciał wrócić...... Wystarczyły kolejne nowe osoby :shake: Nie wiem, jak teraz sobie znowu w tym małym łebku wytłumaczy kolejna zmianę, a poza tym ja Wam chyba pisała i Asia mówiła, że na temat Olka rozmawiała z behawiorystą, nazwiska nie pamiętam, do Asi jak chcecie wiedzieć zadzwońcie, On w przypadku Olka widzi jedynie lekkie leki... I naprawdę to nie jest tak, że Asia z nim nie pracuje... Już cuda próbowali, kładą się na podłodze z nim, na jedzenie próby, przeróżnie, ale Olek to jest szczególny przypadek...;-) Zresztą nie wiem, czemu tak jest, że Olek sobie Asię obrał za najmniej lubianą, chociaż ona by najbardziej chciała mieć z nim kontakt :oops: Bardziej pójdzie do córek noi ja z nim też mam mniejszy problem, może nie lubi brunetek ;) Próbujcie, szukajcie, ale zmiana hotelu nic nie da, musiałby być to faktycznie dom z człowiekiem, który Olka będzie się starał zrozumieć, noi koniecznie z innymi psami, bo to dzięki nim tak naprawdę Olek wychodzi do ludzi, powoli, ale wychodzi. Trzymam kciuki za jakiekolwiek rozwiązanie, które by tylko pomogło temu psiakowi :lol::lol: -
Uszatek mix ON już bezpieczny w hotelu. ZA TM (*)(*)
kaskadaffik replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uszaty ma się bardzo dobrze, pyszczek lekko krzywy jest, ale jeszcze ma szwy cały czas, więc narazie tak będzie, daje sobie zaglądać do środka, więc widziałam, że ładnie to wygląda :) -
Mała sarenka-Migotka z Mielca pojechała do domu :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Ale przystojniacha i na tych zdjęciach wygląda jak prawdziwy, tylko nieco większy ratlerek :) :) -
Mała sarenka-Migotka z Mielca pojechała do domu :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
MI, Mig :) :) -
Kochany Grubcio już za TM........[*]
kaskadaffik replied to magdyska25's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szansa jest ;) A przyznam się Wam, że jak wchodzę po Grubci i resztę wypuszczać na spacer, to nieraz mam nóż na gardle, Grubcio jak śpi to wygląda jakby tfu, tfu.... Ile mnie to kosztuje zdrowia, wlatuję do boksu i Go dotykam, to wtedy dopiero podnosi łebek, bo nieraz to tak leży z otwartymi oczami... a głuchy jest jak pień, ostatnio próbowałam walić miska o miskę koło niego, nawet sie nie obudził .... on dopiero jak mnie zobaczy lub jak widzi, że inne psy zaczynają szaleć na wyjście, to się podnosi :) -
Ale cudowne, a jakiego ma Emisia przystojnego towarzysza !!!!
-
*RADUŚ* o sarnich oczach doczekał się miłości!
kaskadaffik replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Raduś napewno się doczeka, takie cudne maleństwo :) -
Mała sarenka-Migotka z Mielca pojechała do domu :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
A mi jak zwykle się wydawało ze sunia na żywo jest większa niż na zdjęciach .... ale to jakies chyba mam krzywe oczy, skoro wszyscy pisza, że mniejsza :) -
*CC* - Elza- mamy DS! cudowny DS! Pojechala do domku !!!
kaskadaffik replied to furciaczek's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że ma chęci do nauki z psem :) oby, oby :) -
Rufik odszedł za Tęczowy Most. Żegnaj pieseczku!
kaskadaffik replied to iwop's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Napisze tutaj swoje rozliczenie ( tylko nie wiem, czy zaraz mnie ktoś nie ścignie za to ;) ), bo proszono żeby nie pisań na mieleckim o wieńcu, podejrzewam że z pozostałych pieniążków trzeba będzie Rufikowi coś wpłacić :) 255 zł - pozostałość z wieńca +75 zł - Pani Małgosia od Myszki 200 zł -Pani Dorota od Zuzki --------------------------------------------- 530 zł -100 zł - skarpeta Talcott -------------------------------------------- 430 zł +214 zł mój bazarek nr 18 :) -------------------------------------------- 644 zł -250 zł - Dianka i Rufi, przelew 08.08.2010 -------------------------------------------- 394 zł -50 - dla Fausta przelew 10.08.2010 ----------------------------------------------- 344 zł Może na Rufika przelać 194 zł i zostanie 150, albo jak uważacie to mniej lub więce, mnie to obojetne, to są nasze pieniądze do dyspozycji :)