-
Posts
9631 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kaskadaffik
-
Aga super allegro !!! :loveu::loveu::loveu: Szczeniaki tak dają popalić że głowa mała ;) Szaleją, gryzą wszystko co popadnie, mamusia już bardzo nie chce z nimi siedzieć :shake: Gryzą ją po dojkach, a ona już ma niewiele pokarmu, bo dostają regularnie już karmę, która znika w 5 sekund ;) Sa grubaski, są zaszczepione, odrobaczone raz, teraz będziemy jeszcze raz odrobaczać, każdy ma książeczkę założoną :) Jeden największy ma juz 5 kilo :crazyeye:Dziewczynki dwie są najchudsze i najsmuklejsze, one ponad 3,5 kilo będą miały :)
-
Ilian- ONek z Mielca doczekał się wymarzonego domu :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Pamiętamy :) :) :) -
Aga ten filmik jest z soboty, można go dodać, wszystkie są do siebie bardzo podobne, więc ten może być przedstawicielem :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=-_ieCUJDy_A[/url] [IMG]http://images41.fotosik.pl/329/059de6e80eb66feemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/329/07323405907fcf81med.jpg[/IMG] To mamusia, ale według nas szczeniaki będą bardziej do taty podobne, one sa bardziej owczarkowate ... [IMG]http://images38.fotosik.pl/330/bb24a09b35d4966amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/334/c57a67e41e8302dbmed.jpg[/IMG]
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
kaskadaffik replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dziadeczki do góry .. -
Mała, długowłosa Lusia - miodzik nie sunia juz we własnym domciu:)
kaskadaffik replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Wszystkie szczepienia sprawdzałam w tamtym tygodniu, Lusia ma :)a jak jest z odrobaczeniem, trezba jakoś specjalnie przed wyjazdem ? Tak jak pisała Aga, Lusia trzy dni mieszkała u Pani Basi ja tam byłam codziennie po pracy, ale niestety 4 koty które zawsze mieszkały w domu nie miały do niego wstępu ;) A Pani Basia jest kociara i nie wyobrażała sobie żeby koty na zewnątrz mieszkały.... Jak przyniosła jednego na rękach i Luśka zobaczyła to chciałą go rozszarpać, taka gwiazda !!! Jest w hotelu :) -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
kaskadaffik replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Kurcze jak tą kasę zbierać, skoro tyle Psiaków potrzebujących :( :( one pewnie są bardzo mało wymagające co do opieki nad nimi, tylko jak je wyciągnąć ? :( -
A ja Wam zapomniałam napisać, ze była u Ledy w czwartek, bez aparatu niestety, ale widziałam maliznę, toż to pół dobka ;) Biegała sobie na zewnątrz z Hermanem, Pani Dorota mówiła, że już jest lepiej, do niej podchodzi, do męża czuje respekt, bo rzadko go widuje, do mnie podeszła :) Śpi w sypialni koło łóżka :)
-
Ilian- ONek z Mielca doczekał się wymarzonego domu :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Jakiś żenujący żart............... ja bym jednak nie ufała ........ Inne dane, inne adresy, chce, nie chce, eh chyba szkoda czasu i nadziei ...:shake: -
Odnajduje sie super, akceptuje wszystkie suczki bez wyjątku i wielkości, psów nie próbowałyśmy jeszcze, Alana kocha :) i dominuje :) Czeszę go codziennie na raty, bo ustać 5 minut to problem nie z tej ziemi ;) więc po troszku, po troszku ;) uwielbia biegać jak torpeda, z jego futrem mieszkanie na zewnątrz to byłoby napewno wskazane i mu nie przeszkadza :)
-
Mała sarenka-Migotka z Mielca pojechała do domu :)
kaskadaffik replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Piekne allegro, najlepsze zdjęcie jak Migotka wącha doopke kotkowi :) :) -
To był Szok ... Rzeszów - znowu szuka domu :(((
kaskadaffik replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Szoku też czasem zaglądnę, nic się nie zmienia .... -
Basia ogłaszacie już szczeniory, pasowaloby ... juz sa wielgachne :) :) Filmik można dodać do allegro :) Tutaj jest piesek , drugi w kolejce pod względem wielkości :) nagrałam go jako przedstawiciela, wszystkie sa narazie bardzo podobne, ten waży 4,5 kg !!!!! suczki około 3,5, pieski około 4 :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=-_ieCUJDy_A[/url]