Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Proszę skontaktujcie się z Pianka z wątku Uszatka, który jest bardzo podobny do Iliana jakies dwa tygodnie temu dom ze Szczecina się tam zgłosił, został sprawdzony, nie odpowiadał ale za chiny nie pamiętam dlaczego.... Może to ten sam Pan... spytajcie jaki tam był adres ! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175106-Uszatek-mix-ON-ju%C5%BC-bezpieczny-w-hotelu.-Dzi%C4%99kujemy-wszystkim.-Szukamy-domku/page59[/URL] Czy ta Pani , żona znaczy sie nie jest w ciąży ?
  2. [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://img838.imageshack.us/i/myszkazfreesbee.jpg/%20target=_blank%3E[IMG]http://a.imageshack.us/img838/3369/myszkazfreesbee.jpg[/IMG]Brawo ja już Myszkę widzę , choć jeszcze nie na forum :loveu::loveu::loveu::loveu:
  3. Prawie dobrze ;) tylko najpierw usuwasz stamtąd http// i wklejasz sam jeden adres zdjęcia z końcówka .jpg :)
  4. Małgosiu jak wejdziesz w "odpowiedz na temat, to naciśnij ikonkę koło globusa z drzewkiem, wyswietli Ci sie okienko "wprowadż" adres i tam właśnie wklejasz :)
  5. Był dzisiaj na kontroli, ładnie to wygląda, jest bardzo grzeczny u samochodzie u u weta też :)
  6. Powiem Wam szczerze, że nie wiem, czego oczekujecie od zmiany miejsca, tymbardziej jakby jeszcze pies miał trafić do kolejnego hotelu..... Olek jest nadal w domu, Asi jest ciężko go tak teraz z powrotem wsadzić do boksu... Był na jeden dzień, to zniszczył posłanie Ryśkowi w drobny mak i Go Asia zabrała do domu. W niedzielę byli u Asi goście, Olek był w domu, jak poszli to psy wypuściła, Olek za chiny nie chciał wrócić...... Wystarczyły kolejne nowe osoby :shake: Nie wiem, jak teraz sobie znowu w tym małym łebku wytłumaczy kolejna zmianę, a poza tym ja Wam chyba pisała i Asia mówiła, że na temat Olka rozmawiała z behawiorystą, nazwiska nie pamiętam, do Asi jak chcecie wiedzieć zadzwońcie, On w przypadku Olka widzi jedynie lekkie leki... I naprawdę to nie jest tak, że Asia z nim nie pracuje... Już cuda próbowali, kładą się na podłodze z nim, na jedzenie próby, przeróżnie, ale Olek to jest szczególny przypadek...;-) Zresztą nie wiem, czemu tak jest, że Olek sobie Asię obrał za najmniej lubianą, chociaż ona by najbardziej chciała mieć z nim kontakt :oops: Bardziej pójdzie do córek noi ja z nim też mam mniejszy problem, może nie lubi brunetek ;) Próbujcie, szukajcie, ale zmiana hotelu nic nie da, musiałby być to faktycznie dom z człowiekiem, który Olka będzie się starał zrozumieć, noi koniecznie z innymi psami, bo to dzięki nim tak naprawdę Olek wychodzi do ludzi, powoli, ale wychodzi. Trzymam kciuki za jakiekolwiek rozwiązanie, które by tylko pomogło temu psiakowi :lol::lol:
  7. Uszaty ma się bardzo dobrze, pyszczek lekko krzywy jest, ale jeszcze ma szwy cały czas, więc narazie tak będzie, daje sobie zaglądać do środka, więc widziałam, że ładnie to wygląda :)
  8. Lorek ciotki są z Ciebie takie dumne :loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Ale przystojniacha i na tych zdjęciach wygląda jak prawdziwy, tylko nieco większy ratlerek :) :)
  10. Małgosiu to super, że już szczepienia sa , tylko coś długo ta ranka się goi... u nas suczki po tygodniu to już przeważnie mają malutki ślad tylko, no ale jak wet widział to dobrze :) Już się nie mogę doczekać zdjęć :) :) a w avatarku piękne maleństwo me :) :)
  11. [quote name='Lu_Gosiak'] Ale ogromny :) :) Miłość nie wybiera, wybiera Zulus!!!!
  12. Szansa jest ;) A przyznam się Wam, że jak wchodzę po Grubci i resztę wypuszczać na spacer, to nieraz mam nóż na gardle, Grubcio jak śpi to wygląda jakby tfu, tfu.... Ile mnie to kosztuje zdrowia, wlatuję do boksu i Go dotykam, to wtedy dopiero podnosi łebek, bo nieraz to tak leży z otwartymi oczami... a głuchy jest jak pień, ostatnio próbowałam walić miska o miskę koło niego, nawet sie nie obudził .... on dopiero jak mnie zobaczy lub jak widzi, że inne psy zaczynają szaleć na wyjście, to się podnosi :)
  13. Noi super, Bubsonku ale Ci się udało :) i jak to szybciuto poszło :):)
  14. Z Pręguskiem jest dobrze, psinka nie stwarza żadnych problemów, mieszka sobie teraz z Ryśkiem i Lucynka nieraz gościnnie :) :)
  15. Ale cudowne, a jakiego ma Emisia przystojnego towarzysza !!!!
  16. Raduś napewno się doczeka, takie cudne maleństwo :)
  17. A mi jak zwykle się wydawało ze sunia na żywo jest większa niż na zdjęciach .... ale to jakies chyba mam krzywe oczy, skoro wszyscy pisza, że mniejsza :)
  18. Dobrze, że ma chęci do nauki z psem :) oby, oby :)
  19. O matko ale jak go to pochłonęło !!! w 7 niebie jest chłopoczek :) :) :) Świetny plan, z taka oponką, może ja naszym hotelowym 5ciu szczeniorom sprawię, bo już nie wiem, co im dawac do zabawy, tak gryzą wszystko :) Super że z kaszlem lepiej !!!
  20. Szkoda gadać i się przejmować 'chorymi ' ludźmi, za to co robicie powinnyście mieć pomnik wystawiony !!! :)
  21. Napisze tutaj swoje rozliczenie ( tylko nie wiem, czy zaraz mnie ktoś nie ścignie za to ;) ), bo proszono żeby nie pisań na mieleckim o wieńcu, podejrzewam że z pozostałych pieniążków trzeba będzie Rufikowi coś wpłacić :) 255 zł - pozostałość z wieńca +75 zł - Pani Małgosia od Myszki 200 zł -Pani Dorota od Zuzki --------------------------------------------- 530 zł -100 zł - skarpeta Talcott -------------------------------------------- 430 zł +214 zł mój bazarek nr 18 :) -------------------------------------------- 644 zł -250 zł - Dianka i Rufi, przelew 08.08.2010 -------------------------------------------- 394 zł -50 - dla Fausta przelew 10.08.2010 ----------------------------------------------- 344 zł Może na Rufika przelać 194 zł i zostanie 150, albo jak uważacie to mniej lub więce, mnie to obojetne, to są nasze pieniądze do dyspozycji :)
×
×
  • Create New...