Jump to content
Dogomania

kaskadaffik

Members
  • Posts

    9631
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kaskadaffik

  1. Aga super allegro !!! :loveu::loveu::loveu: Szczeniaki tak dają popalić że głowa mała ;) Szaleją, gryzą wszystko co popadnie, mamusia już bardzo nie chce z nimi siedzieć :shake: Gryzą ją po dojkach, a ona już ma niewiele pokarmu, bo dostają regularnie już karmę, która znika w 5 sekund ;) Sa grubaski, są zaszczepione, odrobaczone raz, teraz będziemy jeszcze raz odrobaczać, każdy ma książeczkę założoną :) Jeden największy ma juz 5 kilo :crazyeye:Dziewczynki dwie są najchudsze i najsmuklejsze, one ponad 3,5 kilo będą miały :)
  2. Aga ten filmik jest z soboty, można go dodać, wszystkie są do siebie bardzo podobne, więc ten może być przedstawicielem :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=-_ieCUJDy_A[/url] [IMG]http://images41.fotosik.pl/329/059de6e80eb66feemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/329/07323405907fcf81med.jpg[/IMG] To mamusia, ale według nas szczeniaki będą bardziej do taty podobne, one sa bardziej owczarkowate ... [IMG]http://images38.fotosik.pl/330/bb24a09b35d4966amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/334/c57a67e41e8302dbmed.jpg[/IMG]
  3. Wszystkie szczepienia sprawdzałam w tamtym tygodniu, Lusia ma :)a jak jest z odrobaczeniem, trezba jakoś specjalnie przed wyjazdem ? Tak jak pisała Aga, Lusia trzy dni mieszkała u Pani Basi ja tam byłam codziennie po pracy, ale niestety 4 koty które zawsze mieszkały w domu nie miały do niego wstępu ;) A Pani Basia jest kociara i nie wyobrażała sobie żeby koty na zewnątrz mieszkały.... Jak przyniosła jednego na rękach i Luśka zobaczyła to chciałą go rozszarpać, taka gwiazda !!! Jest w hotelu :)
  4. Kurcze jak tą kasę zbierać, skoro tyle Psiaków potrzebujących :( :( one pewnie są bardzo mało wymagające co do opieki nad nimi, tylko jak je wyciągnąć ? :(
  5. Noi jak tu pomóc, kolejne psiny.... na hotel czy na co chyba nie damy rady :( :( :( większość deklarującyh na Misię chyba przerzuciła swoje deklaracje ...
  6. Boże mój, to im też grozi uienie, jak tu tyle psów wyciągnąć i za co ;( ;(
  7. Nikt na niego nie zwrócił, nikt go nie ogłasza, psy zostały do hotelu przywiezione, osoby które miały się nimi zajmować komputerowo wogóle się nie odzywają ...........
  8. A ja Wam zapomniałam napisać, ze była u Ledy w czwartek, bez aparatu niestety, ale widziałam maliznę, toż to pół dobka ;) Biegała sobie na zewnątrz z Hermanem, Pani Dorota mówiła, że już jest lepiej, do niej podchodzi, do męża czuje respekt, bo rzadko go widuje, do mnie podeszła :) Śpi w sypialni koło łóżka :)
  9. Ja nie wiem co to się dzieje, o nasze psy też kupa idiotów dzwoni, rzedko kto się trafia odpowiedni .... Fauścik najlepszego domku !!!!
  10. Bubsonku tyle ludzi Ci kibicuje, że napewno dasz radę jakoś dotrzec do nowego domku szybko ... :)
  11. Jakiś żenujący żart............... ja bym jednak nie ufała ........ Inne dane, inne adresy, chce, nie chce, eh chyba szkoda czasu i nadziei ...:shake:
  12. Odnajduje sie super, akceptuje wszystkie suczki bez wyjątku i wielkości, psów nie próbowałyśmy jeszcze, Alana kocha :) i dominuje :) Czeszę go codziennie na raty, bo ustać 5 minut to problem nie z tej ziemi ;) więc po troszku, po troszku ;) uwielbia biegać jak torpeda, z jego futrem mieszkanie na zewnątrz to byłoby napewno wskazane i mu nie przeszkadza :)
  13. Piekne allegro, najlepsze zdjęcie jak Migotka wącha doopke kotkowi :) :)
  14. Szoku też czasem zaglądnę, nic się nie zmienia ....
  15. Basia ogłaszacie już szczeniory, pasowaloby ... juz sa wielgachne :) :) Filmik można dodać do allegro :) Tutaj jest piesek , drugi w kolejce pod względem wielkości :) nagrałam go jako przedstawiciela, wszystkie sa narazie bardzo podobne, ten waży 4,5 kg !!!!! suczki około 3,5, pieski około 4 :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=-_ieCUJDy_A[/url]
  16. A jeszcze Wam pokażę jakie my mamy Cypiski na hotelu, aż 5 sztuk !!! Przedstawiciel Bobo :) [url]http://www.youtube.com/watch?v=-_ieCUJDy_A[/url] Tylko że nasze jak narazie u nas bezpieczne :) Tam zostały jeszcze jakies szczeniaki ?
  17. Przelałam właśnie pieniążki za 3 miesiące, moja cenną 5 :) :) :)
  18. A ja trzymając kciuki za podróż do kolegów Bubsonowych mieleckich zaprosze :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/191547-Zabawki-ciuszki-psie-kocie-co-tu-nie-ma-!!na-Mielec-06.09-%29[/url]
×
×
  • Create New...