Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. [quote name='njangu']"...Dzień dobry, kiedy mogę psa zabrać"....... Bez żadnej gry wstępnej, baa nawet bez randki. ech..... szkoda gadać :wallbash: Co się z tymi ludźmi dzieje?[/QUOTE] no jeden telefon to właśnie coś takiego było :/ Porażka. Nic facet nie chciał widzieć o psie, a jak powiedziałam, że najpierw konieczna jest wizyta przedadopcyjna to szybciutko stwierdził, że jeszcze zadzwoni i się rozłączył. Taaaa... Drugi telefon był sensowny, ale Pani ma adoptowaną sunię i trzy koty. Nie byłam w stanie jej zagwarantować, że Nora dogada się z sunią i kotami, więc Pani powiedziała, że jeszcze to przemyśli. Dużo ludzi z tego co widzę szuka psiaków kotolubnych :)
  2. Pięknie dziękujemy Wiolu za tyle zdjęć Stefanka!!! :multi: Fajnie popatrzeć jaki szczęśliwy z niego psiak :loveu: Trzymamy kciuki za całkowity powrót do zdrowia Stefa i Niuńka. Oby cała rodzina znów cieszyła się dobrym zdrowiem :kciuki:
  3. A to już Król Stefan w Malborku! :D Zwłaszcza na tej pierwszej focie wygląda jak dumny król, co? :D [IMG]http://images50.fotosik.pl/826/66bfffe9d27c8521med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/826/437ae4869f9f5550med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/819/72c6f5d9c81467d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/819/b908b9f57da5baacmed.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://images40.fotosik.pl/807/dd6acb40184d713amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/825/11cd5d078171ada8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/827/708f49a505395503med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/826/a0cad9b4095b6ca0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/807/bc30de7a5af6f360med.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://images35.fotosik.pl/629/1bfef61f70d95578med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/826/a2e9ebc2c9c12781med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/774/73950a83ed148242med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/827/1fdd35acca51f744med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/819/a91b4126d9533d31med.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://images45.fotosik.pl/827/90d7ade361766174med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/805/98af4fc237838428med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/826/d50d327537113f12med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/805/44b3d7298f58fd5amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/807/a0243f751af08303med.jpg[/IMG]
  7. Jestem :) i śpieszę wkleić foty z super weekendu Stefanka :D Stefanek odpoczywał nad morzem!! Jadł lody i wygrzewał się na piasku słuchając szumu fal :D [IMG]http://images43.fotosik.pl/826/f272883670544d92med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/779/e6e3fa898ab154cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/774/e30086b3743a8730med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/819/d0af6e7e1308cf86med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/826/b0d7933bacf081f6med.jpg[/IMG]
  8. w sobotę miałam dwa telefony i maila z zapytaniem o Norę, ale jak na razie nic konkretnego...
  9. a na Święta jeszcze drobny upominek dla Nory - nowe allegro: [URL]http://allegro.pl/nora-piekna-sunia-w-typie-owczarka-niemieckiego-i1577423721.html[/URL]
  10. podniosę przedświątecznie życząc wszystkim Wesołych Świąt!!! :) Zaraz po Świętach ruszam z nowymi ogłoszeniami dla Nory. Trzymaj się dziewczynko! Na pewno znajdziemy Ci nowy domek.
  11. [quote name='ELMIKA']Nie masz co zawracać sobie głowy tym wnioskiem, dzisiaj byłam osobiście, bo składam 13 kwietnia na kastrację Ciapka - dostałam info. że gmina na cały rok ma 2 tys.:angryy: a kasa to już im się w styczniu skończyła!![/QUOTE] Pięknie... :( W poprzednich latach pieniędzy starczało mniej więcej do maja... Narzekali, że mają za małą ta pulę (z tego co pamiętam 40tyś.), ale w tym roku to przegięcie już :(
  12. [quote name='sleepingbyday']postępy - jakies tam są. rurek chadza na spacery na smyczy po ulicy, ale... po 100m takiego spaceru wracaja schetani - on i opioekunka. rurek jest przestraszony raz, smyczą, a dwa - wyjściem poza teren. więc ćwiczą, ćwiczą, ale cięzko jest. był szczepiony, teraz na dniach miało być kolejne szczepienie i za dwa tygodnie odjajczanie. szczepienia idą na kredyt, więc musismy wynaleźć kasę na to. i na kastrację -150zł. zachodze w głowę, jak to zrobimy? umówiłam się zopiekunką, ze jak uda nam sie znaleźć wspólny wolny czas wświęta, to podskoczę do nich. ale to jak ze świętami - czy się zgramy? mam nadzieję.[/QUOTE] Biedaczek :( Dobrze, że ma tak dzielną opiekunkę, która się nie poddaje mimo trudności :)
  13. [quote name='Lulka']a to super, nawet nie wiedziałam, napiszę do nich maila, dzieki[/QUOTE] nie ma za co :) Ja dopiero pierwszy raz to robię, więc nie wiem jak to dalej wygląda, ale rozmawiałam tel. z nimi i powiedzieli, że dopóki się kasa nie skończy to nie ma problemu. Kończy się zazwyczaj około maja :/ Tak było w ubiegłych latach :/ Nie wiem też czy nie musi tego zrobić ktoś zameldowany w gminie??? Nie jestem pewna. Ja Wam nie pomogę, bo muszę wyciągnąć od nich coś na Ciapka, ale może znasz tu kogoś zameldowanego w Jabłonnie, kto mógłby to złożyć na siebie?
  14. [quote name='kkanarekk']Witam, szukam kogoś do wizyty przed adopcyjnej w Łomiankach pod Warszawą. Dla terierka z mojego podpisu. Bardzo proszę o pomoc[/QUOTE] przykro mi ale ja do Łomianek mam kawałek :( W tym miejscu nie ma mostu nad Wisłą :/ Na pewno się znajdzie ktoś z tego rejonu.
  15. [quote name='Lulka']gmina? a to mają w gimnie jakiś program sterylkowy? Powiem szczerze, że pierwsze słyszę, ale jak możesz załatwić nam sterylkę z gminy to bardzo chętnie :lol:[/QUOTE] no jeśli pies odłowiony na terenie gminy i bezdomny to nie powinni robić problemu. W zależności od wielkości psa dają do 400zł. Trzeba napisać pismo z opisem psa, gdzie znaleziony i jaka jest sytaucja i złożyć w Ochronie Środowiska w Urzedzie Gminy lub wysłać do nich mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  16. [quote name='Florentynka']Udostępniłam u siebie. Taka piękna suka i nic się nie dzieje? Ech, te święta...[/QUOTE] [quote name='Kocurek']Udostepnilam rowniez:)[/QUOTE] Pięknie dziękuję :)
  17. [quote name='Lulka']dzięki serdeczne :loveu: sunia przybiera na wadze w oczach, jeśli uda się zebrać na sterylkę to niedługo mogłaby mieć zabieg![/QUOTE] Gmina na to nie da?
  18. [quote name='Aneczka&Sułtan'] A może Sals przetłumaczy Ciapasowi, że straszna to jest ona a nie kotki :D[/QUOTE] :D a to tak to robicie :D No na pewno kotki by wtedy docenił :P
  19. tak... czasem chyba lepiej nie robić nic, jeśli się nie ma możliwości zabrania psiaka do siebie... :( Ja też pamiętam o Tobie Jackalu kochany... :( :( :( :( Zawsze będziemy o Tobie pamiętać choć tak mało Cię znaliśmy :(
  20. [quote name='Aneczka&Sułtan']ja mówiłam, że mamy zły wpływ na zwierzęta:diabloti: niby Amstaff, który myśli, że jest jamnikiem i bullterier który myśli, że jest yorkiem i to w dodatku sunią :shake: :D[/QUOTE] Bulet sunią??? to się nie zorientowałam :D a była jeszcze koteczka coście jej wmówili, że jest bulterierem :eviltong: Moglibyście wmówić Ciapkowi, że jest kotkiem? Może wtedy przestanie mi koty straszyć :diabloti:
  21. [SIZE=5][COLOR=darkred]Nora ma wydarzenie na fb:[/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=214112828614645&pending[/URL] [COLOR=darkred][B][SIZE=4]Zapraszam do wzięcia udziału i bardzo proszę o udostępnianie :)[/SIZE][/B][/COLOR]
  22. kurcze... :( a w jakim on jest hoteliku? Może powinien z nim ktoś pracować?
  23. [quote name='azalia']Życzę Nore,żeby pani głęboko przemyślała decyzję...i się zdecydowała.[/QUOTE] Pani się nie odezwała więcej, a teraz święta idą to się zastój zrobił :( Ciekawe co u Nory i Figi słychać... Mogłyby dać sobie spokój z tymi ucieczkami (Figa próbowała podobno już dwa razy mimo, że Nora była zamknięta w kojcu :( ).
×
×
  • Create New...