Jump to content
Dogomania

Kociabanda2

Members
  • Posts

    8278
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kociabanda2

  1. bardzo dobrze :) Powygrzewa sobie trochę te zbolałe gnaty :)
  2. jakby jej się na widok innego psa program "ZABIĆ" włączał, nie?
  3. no ja mam nadzieję, że to jednak nic poważnego i będzie dobrze... Mocno trzymamy kciuki i życzymy ZDRÓWKA!!!!!
  4. ja przypuszczam, że nie o hierarchię chodziło tylko tak jak napisała Ania - Salsa się nagrzała na jakiegoś psa, a że go nie mogła dosięgnąć, a Bullet się napatoczył.... Pamiętam jak kiedyś buldożka znajomej zagryzła jamnika po drodze do rottweilera. Nie znosiła tego psa i biegła go dopaść, a jamnik napatoczył się po drodze. Ona nawet się przy nim nie zatrzymała tylko zagryzła go "w locie" :( i chyba tego nie zauważyła specjalnie :( Interesował ją tylko ten rotek, a jamnik stracił życie przypadkiem :( Z Salsą chyba jest podobnie. Ona strasznie się nakręca na inne psy :( i w takich momentach chyba nie całkiem kontroluje co robi, ani komu to robi :(
  5. dzięki, że pamiętacie o Norze :)
  6. O rany! :( Ścieli się? Jakoś poważnie??? :( Jak ta Twoja noga??
  7. no to trzymam kciuki żeby się Dropek i jego nowa koleżnaka szybko w sobie zakochali i nie sprawiali Państwu kłopotów :)
  8. kurcze, co też się z tą jego łapką dzieje?? :( Mam nadzieję, że to nic poważnego i niedługo będzie już dobrze.... Trzymamy kciuki!
  9. [quote name='Aneczka&Sułtan']nie, on akurat to będzie najszczęśliwszym psem świata :D i może przestanie strzelać fochy :D[/QUOTE] eee... Jeśli Salsa się wyprowadzi to za nią zatęskni jeszcze :P Wtedy będzie żałował tych dzisiejszych fochów :D
  10. [quote name='Aneczka&Sułtan']nikt, już żadnych tymczasów, niet! chyba że awaryjnie :D[/QUOTE] no wiem wiem :roll: "awaryjnie" to taka furtka :eviltong: Żartuję oczywiście, ale jakoś już sobie nie wyobrażam u Was samego bulleta. Smutno mu chyba będzie, jeśli teściowie zabiorą Salsika :( ale przynajmniej będzie ją mógł często odwiedzać :-D
  11. [quote name='Aneczka&Sułtan']teść przepadł :) jest bardzo podobny do mojego TZta więc Salsa też od razu zapałała do niego miłością :D[/QUOTE] no tak :roll: :evil_lol: To kto w kolejce czeka na DT u Was? :eviltong:
  12. [quote name='Aneczka&Sułtan']byłoby wspaniale :) Salsa jeśli nie znajdzie domku do tego czasu (a tak obstawiam) w lipcu jedzie na wczasy do moich teściów na ponad 2 tygodnie bo my z Kamilem wyjeżdżamy na upragniony urlop za granicę. Sądzę, że teść odmówi jej wydania jak wrócimy :D a i Salsa pewnie nie będzie chciała wracać z działeczki.[/QUOTE] chytry plan :cool3: Teść to chyba już w niej zakochany, co?
  13. [quote name='__Lara']A u kogo jest teraz sunia na dt?[/QUOTE] Nora nie ma DT... Jest u swoich dotychczasowych właścicieli i czeka tam na nowy dom...
  14. ciekawe jak się Biguś miewa... ?
  15. a ja znów podnoszę i czekam na dobre wieści :)
  16. [quote name='ossa98']Z niecierpliwością czekam na relację z przeprowadzki:-)[/QUOTE] i ja :) Czekam i mocno ściskam kciuki :kciuki:
  17. [quote name='Florentynka']Donos z DT: Pucek został wyprany. Chyba mu się nie podobało, bo poszedł się wytarzać w błocie. DT rozważał wywiezienie Pucka ( i reszty, bo nie tarzał się sam) do lasu, z zamiarem porzucenia, ale w końcu się ulitowali i Pucek został. ;) W czasie świąt dokonał zuchwałej kradzieży mięsiwa przeznaczonego na stół świąteczny - na szczęście nie całego, trochę zostawił ludziom w swej łaskawości. A poza tym żebrał i się wdzięczył. DT twierdzi, że to normalny, sympatyczny pies. Telewizora nadal nie zjadł.[/QUOTE] to łobuz :D :D :D
  18. [quote name='Florentynka']Tak, coraz popularniejszy jest model domu z więcej niż jednym zwierzem. No i model mieszany, psio koci. Psy stanowczo powinny brać to pod uwagę ;)[/QUOTE] tak :D powinny :D Kurcze dwa lata temu Nora na 100% mogła iść do kotów, ale teraz to nie mam pewności :( :(
×
×
  • Create New...