Moje psy gdyby tylko byla mozliwosc wyjscia poza bramke to by ich pewnie nie bylo calymi dniami.Uwielbiaja lazic.Najwazniejsze ze Kolusia wraca.Wie gdzie jej miejsce i do kogo ma wrocic:)
A jesli chodzi o facetow to mozna byloby rozwinac ten temat , ja mam troche poglady feministyczne.Ale liczyc na nich kiedy naorawde potrzeba to nie mozna.I to norma wszedzie chyba.