Jaaga ten suczki nie dalo rady zlapac i nie ma jej tez gdzie umiescic.
Andziu terierkowatego tez nie bylo?moze gdzies sie schowaly przed mrozem.
Ciekawe gdzie sie podzial ten bialo rudy jak ja bylam tez go nie bylo, mam nadzieje ze go auto nie potracilo:(:( 25 na minusie masakra nie cierpie zimy, rudasek dalej biega