[quote name='halcia']Tragedia za tragedia,ogólne i nasze psie.Ja juz chwile wiem,ze ludziom nie mozna ufac.To jest cholernie traumatyczne.Trzeba przycisnac tez Yoko,ma mnóstwo rzeczy na bazarek,chocby ode mnie.Teraz zapowiedzieli ulewy i nowa fale powodzi....[/QUOTE]
Mam duzo rzeczy ale niestety brak czasu mam sesje, prace zaczelam calymi dniami mnie nie ma, Kasia mowila ze nie ma czasu wystawic a wiec rzeczy czzekaja az sesja mi sie skonczy. Jeszcze APARAT MI SIE ZEPSUL:(