[URL]http://i818.photobucket.com/albums/zz110/Cymelia/P2220063.jpg?t=1298373692[/URL] jak pieknie,ale reszta też niczego sobie-czy Dyz deptał koleżankę?
[quote name='Vectra']...
odeszło mu się , miał raka .. ale do końca był dzielny , podczas eutanazji , pogryzł doktora :cooldevi:
terrier :) kocham je za to[/QUOTE]
wiem,że może nie na miejscu-ale uśmiałam się....prawdziwy terrier