to nie dziwna minka to minka "choroba co ona jeszcze wymysli...." :)
a Frycia z tyłu siedzi i patrzy " powariowali jak pies mi świadkiem, ogłupieli ......"
[IMG]http://i48.tinypic.com/2u8ck0m.jpg[/IMG]
[quote name='bros']poproszę coś więcej o tym pięknym kawalerze, jaki charakterek ? NA RAZIE TYLKO PYTAM
[IMG]http://images6.fotosik.pl/590/062ebae91cd4d016med.jpg[/IMG][/QUOTE]
przekopiuję się z poprzedniej stronki :bluepaw:
[quote name='Koperek']
brosiowa- to nie miało być ja tu pilnuję tylko ja już to dziecko mam z głowy MLASK :D
[/QUOTE]
Koperku chciałam tak ładnie dlatego końcówki nie wstawiłam , było by że zdjęcia drastyczne umieszczam ;)
a ja smaruję po spacerku na czystą opłukaną łapę albo maścią z wit. A albo DERNILANEM , ale na pokoje nie zapraszam, pies czeka leząc aż się wchłonie :)
Goś dla Ciebie i dla Koperka , dziecięca rapsodia :)
mamoooo dziecko się wywaliło !!!! biegiem
[IMG]http://i48.tinypic.com/2jeps1z.jpg[/IMG]
jestem pilnuję
[IMG]http://i48.tinypic.com/53o45f.jpg[/IMG]
siedzę tu mamooooo , trochę to jednak nudne
[IMG]http://i45.tinypic.com/16gl8py.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/11hw85f.jpg[/IMG]
przecież mówię do cholery że dziecko leży !!!!! czy ktoś mnie słyszy !!!!!!
[IMG]http://i49.tinypic.com/2ajcm80.jpg[/IMG]
no w końcu ktoś mnie wysłuchał ....... lecę
[IMG]http://i46.tinypic.com/2s0yc6b.jpg[/IMG]
powiem tak , mogę robić za dwoje małych dzieci ;) , no co ja też lubię sanki :eviltong: jeśli tylko nie pojedziemy na Radunię to jestem w parku z parą sanek i dzieckiem sztuk jeden :) rano zadzwonię do zainteresowanych