-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
oto świeże fotki Dosi:)
-
kurcze...po paróweczkę to i ja ustawiłabym się w kolejce:)...albo i bez kolejki:) dziś niestety ani pół telefonu:(
-
niekoniecznie w pierwszej kolejności. Rób jak uważasz.Kasia poporostu wstawiła nowe zdjęcia. Kasia fotki miód malina:) ale to chyba nie wszystkie, tak? jednak co aparat to aparat... szkoda, że nie mamy cię na co dzień:( zaraz je podokładam do albumów wydaje mi się, że Aga powinna mieć jeszcze jakieś nowsze zdjęcia Kofi, bo głowę bym dała, że miała robione
-
Laura chyba też jest z Szydłowca z tego co pamiętam, ale widzę, że na stronie nie jest napisane więc chyba jednak źle pamiętam:) a nie wiem o którego ci chodzi owczarka. Ten czarny podpalany wydaje się być łagodny i przyjazny, a ten drugi czarny jak podchodzi się do krat to jak wścieklizna, szczerzy zębiska i skacze zawzięcie na kraty, ale pytałam sprzątaczy to ponoć ucieka do budy gdy wchodzą. Ja jeszcze nie odważyłam się z nim wyjść:):(
-
ale to by ludzie dzwonili, a ja odbieram każdy telefon...prędzej czy później:)
-
ja też mam nadzieję, że w końcu ktoś się odezwie w jej sprawie:( już czasem nawet sprawdzam po kilka razy czy w ogłoszeniach są podane dobre kontakty...
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
i ja zaglądam jak co dzień:) -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
dzięki:) już do niej napisałam. Ostatni raz była 13.10 więc mam nadzieję że na dniach wejdzie:( -
kurcze szkoda, a może dlatego jest za darmo, bo bez zdjęcia?:(
-
Piękna kudłata Punia już w DS , wszystkim bardzo dziękujemy !!!!
piechcia15 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]ciotki potrzebuję osoby z okolic [U]Wielunia[/U] do wizyty p/a dla szczeniaka. Znacie kogoś z tych okolic? Będę wdzięczna za podpowiedź.[/B][/COLOR][/SIZE] -
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]ciotki potrzebuję osoby z okolic [U]Wielunia[/U] do wizyty p/a dla szczeniaka. Znacie kogoś z tych okolic? Będę wdzięczna za podpowiedź.[/B][/COLOR][/SIZE]
-
ciotki potrzebuję osoby z okolic Wielunia do wizyty p/a dla szczeniaka. Znacie kogoś z tych okolic? Będę wdzięczna za podpowiedź.
-
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]ciotki potrzebuję osoby z okolic [U]Wielunia[/U] do wizyty p/a dla szczeniaka. Znacie kogoś z tych okolic? Będę wdzięczna za podpowiedź.[/B][/COLOR][/SIZE]