-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
tak tak deklaracje doszły wszystko odnotowane:) dziękujemy
-
pokazywałam już dziewczynom z hotelu filmy z dropsem aby zobaczyły chociaż namiastkę. W sobotę rano prawdopodobnie pojade do niech pogadać o kosztach i całej reszcie. Najgorzej przeraża mnie transport tej bestii:( pamiętacie jak było wtedy? nie dosyć że pati-c wzięła 600zł:( to jeszcze Drops musiał być uśpiony, w trakcie się wybudził, zeżarł transporter i klapę od bagażnika... Mam nadzieję, że teraz się ucywilizował, ale koszta i tak będą bo odległość ogromna:( skąd wziąc na to kasę:(
-
podnoszę do góry Ewooo a co to za maluch w twoim awatarze? kolejny do kolekcji?:)
-
fionko ja sie nikomu nie dziwię że wycofuje swoje deklaracje. Wiem też że przeniesienia Dropsa do centrum byłoby ogromną szansą, ale z drugiej strony jak nie mamy kasy teraz to co będzie później? Pogadam w sobotę ze schroniskiem czy chociaż na karmę moglibyśmy liczyć co miesiąc. Tylko martwi mnie to że ten hotel który mam na myśli nie ma boksów wewn. A Drops jeśli wierzyć w to co mówi p.Marek na zimę przenoszony był do budynku:( [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]przy okazji przypominam tym którzy nie wpłacili w październiku[/B][/SIZE][/COLOR]:(
-
i właśnie dlatego boję się przenieść Dropsa do innego hotelu, bo padł taki pomysł aby sprowadzić go do Łodzi, ale tam jest po pierwsze 50zł więcej + karma dodatkowo. To jak mu nie możemy zebrać 400zł to co z resztą:( co miesiąc ktoś kolejny się wycofuje, załamka:( jak tak dalej pójdzie to faktycznie pies wróci do schroniska, bo na ile starczy oszczędności.. na 2 miesiące?:(
-
Gorzowskie Azorki do adopcji ! Zapraszamy !
piechcia15 replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
Hej macie jakiegoś małego psa który toleruje inne psy i najlepiej jest sprawdzony do kotów? Rodzina ze Słubic dla której szukałam osoby do wizyty p/a chce adoptować pieska, ale do nas im za daleko a my nie mamy transportu, dlatego szukają bliżej. -
już lecę na bazaros :)
-
zdjęcia z soboty. Niestety bardzo kiepskie bo i pogoda kiepska:( nasza schroniskowa piękność, nikt go nie szuka, nikt nie chce:( Nazwałam go Zeus...tak bosko:) wydaje mi się, że ma ok 3lat. Energiczny, wesoły, ma bzika na punkcie aportowania. Zna komendę "siad", toleruje inne psy. Dość grubiutki i ma ogromną obrożę i nikt go nie szuka:( Taka potężna obroża jak dla amstafa to chyba dlatego, że bardzo cięgnie na smyczy. Może ktoś o tym pomyślał. Uszy trzeba by mu ogolić bo ważą chyba kilogram:( [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-e85czlaRXhA/UJgixikUpJI/AAAAAAAAC9E/PDz7k8LYVaw/s640/P1110481.JPG[/IMG] [/CENTER] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Zeus#[/url] Chaos, jego imię nadane przeze mnie :D oddaje charakter tego psa w 100% :) on non stop szczeka !! dałyśmy mu wielką ciężką piłkę i nawet z nią szczekał! ktoś kto go weźmie to musi mieszkać w domu pancernym albo daleko w polu. Jego szczek czuć w mózgu... Uwielbia aportować, biegać, wariować. Toleruje inne psy. Ma ok roku, nie więcej. [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rrF3nQuatiQ/UJgjV8whc7I/AAAAAAAAC_M/Fz6yYSofLQY/s640/P1110497.JPG[/IMG] [/CENTER] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Chaos#[/url] biedny stary Dyzio, któremu nie chce się żyć... Ma amputowaną tylną prawą nogę, ale to raczej stara sprawa, bo całkowicie zarosła sierścią. Nie chce być dotykany, unika głaskania, nie czerpie z tego radości co widać na zdjęciach. Chował się po kątach, byleby go nie głaskać:( To dramat dla tego psa:( Jeśli nie znajdziemy coś dla niego to zmarnieje raz dwa:( [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-h5YCwZznCo4/UJghjxnMkQI/AAAAAAAAC7Y/FFcqEGLzNvE/s640/P1110527.JPG[/IMG] [/CENTER] [url]https://picasaweb.google.com/107284788332850901641/Dyzio#[/url]
-
odwiedzam Dosieńkę:)
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
doszła wpłata od p.ALeksandry K, czy to któraś z was?:) -
Hej, macie jakiegoś niewielkiego psa tolerujące inne psy i najlepiej sprawdzonego do kotów? Ta Pani ze Słubic, dla której szukałam osoby do wizyty p/a chciała ode mnie yorka adoptować ale tylko dlatego że jest mały, ale mamy problem z transportem do niej więc postanowiłam znaleźc jej psa gdzieś bliżej. Rodzina fajna.Info na pw
-
wg mnie bardzo dużo ryzykujecie otwierając tak dużego guza... i podając go narkozie w takim wieku:( Ja dałabym mu spokój:( jest bardzo duże ryzyko że po wycięciu guza przerzuty ruszą w galopującym tempie. Znam kilka takich przypadków. Ostatnio dzwoniła do mnie jakaś pani która straciła właśnie sunię ONka. Sunia miała usuwany niewielki guz na listwie mlecznej, nie miała przerzutów ani nic. 2 mies. po operacji pies nieżył, bo naruszenie guza było jak bomba z opóźnionym zapłonem, ruszyło na płuca i całą resztę:( ja mam sunię z ogromnym guzem wielkości pięści i kilka innych mniejszych i tez tego nie ruszam, bo ma już przeżuty do płuc. Dajcie sobie spokój:( takie jest moje zdanie... ale oczywiście trzymam kciuki za Skarbka
-
nie wiem czy Medor mógłby ją zatrzymać, bo już wzięli jedna sunię z oporami. Zdaję sobie sprawę, że teraz żadne schronisko nie ma wolnych miejsc, wszystko pełne :( Iza się trochę obawia zabrać im wszystkich psów, bo w końcu będzie mieszkała w pobliżu auto jej tez już znają, nigdy nie wiadomo co takim menelom przyjdzie do głowy...
-
Gubińskie bezdomniaki - wątek informacyjno - plotkarski
piechcia15 replied to tayga's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#0000cd][B]najmocniej przepraszam, że przeszkadzam, ale pilnie poszukuje osoby ze Słubic do wizyty p/a. Znacie kogoś z tych okolic?? będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź na PW[/B][/COLOR] -
Gorzowskie Azorki do adopcji ! Zapraszamy !
piechcia15 replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#0000cd][B]najmocniej przepraszam, że przeszkadzam, ale pilnie poszukuje osoby ze Słubic do wizyty p/a. Znacie kogoś z tych okolic?? będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź na PW[/B][/COLOR] -
Sunia ONka jednak pojedzie dopiero w niedzielę na steryliację, musiałam źle zrozumieć:)razem z nią pojedzie od razu ruda mamuśka, bo jak sie okazało ma tylko jedno szczenię i to ok 4-miesięczne. Ciekawe co się stało z resztą...Bo to mało prawdopodobne aby tak duża suka urodziła 1:( Może ktoś jej "pomógł" :( Okazuje się, że ci młodzi ludzie co tam mieszkają/wynajmują dom to niby są właścicielami, ale to jakiś margines. Rozmawiali z puszką piwa i mieli niezły ubaw z dziewczyn:( Twierdzą, że psy są w dobrej kondycji i że regularnie dostają jeść. Regularnie to może dostają tylko co tydzień:( a nawet nie zauważyli że od tygodnia nie ma czarnej suni i powiedzieli, że chwilowo się gdzieś schowała... Rudą sukę trzeba będzie im oddać i najwyżej delikatnie popracować nad nimi aby ją oddali i poszukamy jakiegoś domu, bo bardzo mi sie nie podoba ta sytuacja... Psy które mają dobrą opiekę i regularnie są karmione, nie połykają jedzenia w całości, nie są mega wychudzone i tak wypłoszone... I tak przekażę karmę Izie, bo ona mimo wszystko będzie dokarmiała te suczki, bo jak widać na właścicieli nie mogą liczyć:( a nie sądzę aby oni je karmili gdyby zostawiło im sie karmę...pewnie sprzedaliby ją za parę groszy...
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
z tego co zauważyłam to bardzo dużo psów lubi jabłka:) szczególnie gdy mogą same je upolować:) -
nic cisza:( ani pół telefonu:(