Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. piękne:) tylko w tym pierwszym zjadłaś literkę "s" w wyrazie nas :eviltong: ten drugi jest słodki:) jest efekt allegro:) jedna pani dzwoniła z okolic Lublina i chce wziąć któregoś ale ponieważ nie zgodziłam się na wysyłkę poprzez pocztę (jej propozycja):mad::angryy::angryy: to zapyta znajomego który rozwozi towar do Pabianic. Mówiła że jej brat wysyła gołębie i poczta świadczy usługi dla żywych zwierząt, na szczęście zrozumiała moje długie tłumaczenie jej dlaczego tak nie wolno i powiedziała że poszuka kogoś innego. Ale kobieta chyba dobre ma serce, bo miała psa i zmarł na raka:( pies miałaby spać w budzie ale dopiero jak będzie dorosły, a teraz w domu. Podobno sąsiedzi mówią że buda ładniejsza jest od ich domu :eviltong: a drugi Pan, dzwonił z Dworu mazowieckiego czy jakoś tak i zadzwoni jeszcze w przyszłym tyg. bo nie miałaby czasu teraz przyjechac po niego, a nie chce wstrzymywać kolejki :p czyli chyba dobrzy ludzie:) a dzwoniłam do tej babeczki co chciała mini psa i przyjedzie zobaczyć nasza białaskę:) i strasznie się ucieszyła z tej wiadomości:) czyli jest nadzieja :p tfu tfu
  2. a nic:9 smutnieje z dnia na dzień :( a do tego lada chwila zabiorą mu życiową partnerkę bo jedzie do Niemiec :( słuchajcie a może poszukać by mu DT lub hoteliku:( ale jakoś nie widze tu deklaracji przy takiej frekwencji :(
  3. gadałam z jedną z agnieszek i pisałam z anią na PW i powiedziały że da się to załatwić, wieczorem jeszcze się tym zajmę
  4. tak dane są w 1 poście, jak juz wszystkie "psy" gromadzą się na moim koncie to wszystkie :) jak tak sobie zaglądam w stan mojego konta to oczy się cieszą, tyle tam cyferek, szkoda tylko ze to nie moje :eviltong:
  5. mam wrażenie że ją poprostu "szczęka swędzi" :p może zainstalowałby jej gdzieś oponę, tej nie przegryzie tak szybko a wyładuje energię.
  6. no ja nie wiem czy ten "mały domek z ogrodem" jej wystarczy :evil_lol::eviltong: musze to przemyśleć :eviltong: powiem tak...lepszego domu nie mogła dostać SŁUCHAJCIE JESTEM ZBULWERSOWANA zachowaniem sponsorki Maskotki!! wysłałam do niej maila ze zdjęciem rachunków i z prośbą o zapłacenie zgodnie z umową. A ona mi na to odpisała że umawiała się na operację a nie na takie rzeczy i cytuję:"Bezczelne zachowanie..niewiarygodnie brzmisz.nie pisz kobieto" :angryy::angryy::angryy: tacy ludzie nie powinni mieć z innymi ludźmi do czynienia!! po takiej wypowiedzi tej dziwnej kobiety domyślam sie że straciliśmy sponsora, w związku z tym... ja zapłacę za szczepienia+20zł z darowizn maskotki, a na operację się jakoś złożymy...mam nadzieję. Jak przyjdzie mi wypłata i wszystko opłacę to zobaczę czy będzie mnie stać na więcej pomocy...może dorzucę 100zł do operacji DZIEWCZYNY POMOCY musimy zacząć składkę pieniężną!:placz::placz:
  7. to modliszka ci napisze pewnie jutro nie znam cię ale już cię lubię :eviltong::loveu:
  8. zobaczymy, zadzwonię jutro pod nr co dała mi modliszka, a nóż widelec zauroczy ją :D karmę szczeniakom starają się dawać Brita czyli ciagle to samo, ale może zmienili teraz coś. ale widać ze jest słaba,bo zawsze skakała przy kratach jak się wchodziło, a teraz leżała na podusi :( ahh jak bym ją tak przytuliła :( dziewczyny a czy któraś umie robić banerki i najlepiej ładne ??:) bo przydałby im sie takowy, rzucający się w oczy najlepiej :D nie to że mam wymagania ale wiecie... :)
  9. oo i na ta osobę właśnie liczyłam mając namyśli pisanie tekstu :eviltong::loveu:
  10. jutro wieczorem czegoś poszukam z transportu bo teraz już padam a cioteczki może dorzucą się do benzyny???może w schronie z darowizn by jakiś grosz się wyciułało. zobaczymy.
  11. jak dzisiaj go zobaczyłam to mnie wbiło w chodnik!! myślałam, że się rozpłaczę na jego widok i te oczy.... :placz::placz: kacha twój filmik juz obleciał pół schronu :D szacuneczek :):cool3:
  12. ja dałam namiary na psiego psychologa, z którym kiedyś miałam kontakt. może by im cos poradził, wzbudził nadzieję. Dobrze by było gdyby mogli porozmawiać z taką osoba jak agnieszka32 i podzielić się obawami. Może to by przyniosło jakiś efekt i podjęli jeszcze to ryzyko które często się opłaca!
  13. mam wrażenie że nad nią i psami które wpadają mi pod nogi :p czuwa jakaś opaczność!! zawsze są happy endy :crazyeye: tfuu tfuu a to wszystko dzięki ciotkom z dogomanii!! nie chce nawet myśleć co by to było, gdyby ona miała cieczkę i mieszkała na tym podwórku!! psy by ją bałamuciły w dzień i w noc a potem suka zdechłaby przy porodzie bo stara!! makabra jakaś! na szczęście o taki scenariuszu można zapomnieć :p:multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. Martyna rozumiem że "zapisujesz się" jako chętna na DT dla szkrabów :eviltong::eviltong::evil_lol: dzięki za allegro, można tytuł bardziej wzruszający jakiś, typu szczeniaki wyrzucone w krzaki czy coś. uuu ale zarymowałam :eviltong::eviltong::evil_lol: matko wszystkie znane mi mamki zajęte, gdzie by je upchnąć:( kontakt na mnie, niestety nie umiem pisać wzruszających tekstów:( ale coś pomyślę...noc jest długa
  15. ogłaszajcie jako Łódź nie Pabianice, bo ludzie na własną rękę działają i psy odbierają ze schronu zanim się dom sprawdzi :( a potem psa można sobie szukać po świecie :-(
  16. tylko nie wiadomo czy dożyją końca allegro :( można zrobić takie grupowe dla wszystkich, zawsze to coś. lub dla tej bałej osobne jako pinczerek, to szybko pójdzie
  17. wow :multi::multi::multi: zaczynam wariować ze szczęścia :D
  18. jeju jaka ona piękna, my mamy w schronie dwa takie, parka i nikt nie zwraca na nie uwagi :(
  19. czy w takim razie mogę za jej allegro podmienić innego psa bo takowych mam mnóstwo?? Karolino czy jesteście absolutnie zdecydowani :cool3::razz:
  20. słuchajcie tragedia:( biały ATOS wrócił z adopcji :placz: powód: rzuca się na dzieci!! dali mu 3 szanse. Raz rzucił się na dziecko wchodzące na ich podwórko (nie była to chęć obrony posesji), przed sklepem, gdy przechodziło obok niego dziecko i na ulicy też:( zaczęli się go bać, że nie dadzą rady go upilnować i oddali :( wydaje mi się że zmizerniał, albo to moja taka autosugestia:(
  21. [B][COLOR=Red]proszę o pomoc kolejnym szczenięcym nieszczęściom[/COLOR][/B] :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-kolejne-4-szczeniaki-piekne-niedzwiadki-5-tyg-pilnie-dt-148319/#post13109477[/URL] [B]te szczeniaczki nie przetrwają w schronisku[/B] :(
  22. [B][COLOR=Red]proszę o pomoc kolejnym szczenięcym nieszczęściom[/COLOR][/B] :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-kolejne-4-szczeniaki-piekne-niedzwiadki-5-tyg-pilnie-dt-148319/#post13109477[/URL] [B]te szczeniaczki nie przetrwają w schronisku[/B] :(
  23. mam cudowne wieści!! JEST KASA DLA DROPSA!! "nasza" fundacja niemiecka zapłaci za pierwszy miesiąc hotelu. Ktoś dał tyle pieniędzy fundacji i zgodził sie aby ta kwota poszła na Dropsa, tylko w zamian żądają jego późniejszych zdjęć:) aha i co najważniejsze, będzie potrzebna faktura za to ale wystawiona max do 16.10, bo przyjeżdżają do nas i chcą ją odebrać i kasę przekażą mi. DA SIĘ TO ZROBIĆ?? kto mógłby to załatwić? dane fundacji prześlę na pw PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ:p
×
×
  • Create New...