[quote name='mala_czarna']Gosiu, piszesz, że Bryś jest: " łagodny, wesoły i pogodny pies !
Podczas spaceru Bryś ani razu nie zachował się negatywnie. Jest bardzo łagodny w stosunku do ludzi.."
Przepraszam, ale skąd u licha w takim razie pani wytrzasnęła tę budę? Dlaczego nie może być w domu? Wiem, że są dzieci, ale co to ma do rzeczy, skoro Bryś po pierwsze nie sprawdzany był do dzieci, a po drugie, nie można z góry zakładać, że ich nie polubi?[/QUOTE]
to w schronie ma przebywać w budzie, aby być odizolowany od innych psów - spokojnie, to tylko tak złowrogo zabrzmiało :)