Kurde mole :( Biedne maleństwa.
Jestem ciekawa skąd są i ile jeszcze jest takich miejsc z chorymi szczeniakami o ilu nie wiemy...
P.S Widzieliście ile jest stopni mrozu ?
W zeszłą zimę pamiętam jak znalazłam karton ze szczeniakami... nie chce nawet myśleć ile czeka takich szczeniaków do uratowania ... One są bez szans....
[quote name='wszpasia']Nikt tu się na Iśkę nie gniewa, cierpliwie sprzątam zarówno siuśki, kupkę jak i zwróconą kałużę wody - sama miałam 2 narkozy w tym roku, wiem jak podle można się po niej czuć[/QUOTE]
dobra ciotka :lol!:
Niunia będzie może przez pierwszy dzień siusiać w domu bo jest na głupim jasiu co powoduje otumanienie przez jakiś czas i sunia może nie kontrolować siusków. Broń boże gniewać się na nią :)
Ciotka weź jej zdejmij ten radar i weź od veta ubranko po sterylkowe. To o wiele lepsze. Albo sama jej zrób.
Mniej stresu i żaden rada nie wisi na glowie.
[B]Dziewczyny! Pilnie szukam kogoś z okolic Augustowa do wizyty dla mojej Pchelki!!
Czy nie znacie kogoś może z tamtych okolic?? Proszę pomóżcie :( [/B]
Szira ma łeb postury Szanty a generalnie jest chyba kopią Arona!
Jest prześliczna! Szkoda że nie mogę sobie pozwolić na czwartego gamonia :)
[B]Dziewczyny! Pilnie szukam kogoś z okolic Augustowa do wizyty dla mojej Pchelki!!
Czy nie znacie kogoś może z tamtych okolic?? Proszę pomóżcie :( [/B]
Tak dostalam :)
Czekam zatem na kolejnego.
[B]Dziewczyny! Pilnie szukam kogoś z okolic Augustowa do wizyty dla mojej Pchelki!!
Czy nie znacie kogoś może z tamtych okolic?? Proszę pomóżcie :( [/B]
Dziewczyny może już zaczniemy robić ogłoszenia maleńkiej ?
Tylko wiecęj zdjęć potrzebujemy.
Ciii Magda bo się wyda i mnie znowu zamkną:diabloti: :diabloti:
[B]Dziewczyny! Pilnie szukam kogoś z okolic Augustowa do wizyty dla mojej Pchelki!!
Czy nie znacie kogoś może z tamtych okolic?? Proszę pomóżcie :( [/B]