Doszły pieniążki do chity, dziękujemy! :loveu:
Kupiłam za nie witaminy i dołożyłam do karmy :)
Niestety nie mam na szczepienia dla niuni, wyplata cholera za 2 tygodnie :(
Wszystko wydalam już.
[IMG]http://vlep.pl/5rs9nh.jpg[/IMG]
[IMG]http://vlep.pl/96por1.jpg[/IMG]
[IMG]http://vlep.pl/iztjvr.jpg[/IMG]
[IMG]http://vlep.pl/0tzm38.jpg[/IMG]
[IMG]http://vlep.pl/psrycj.jpg[/IMG]
Jak myślicie czy przypomina jakąś mieszankę czegoś? Ja zglupialam.
Nadal są same kości. :(