Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. Czy ona ma allegro ? Mogę jej zrobić takie piękne :loveu:
  2. Super!! A gdzie ten DT? :razz:
  3. A jak sunia czuje się w schronisku ? Moze jakies nowe foty w ladnym plenerze do ogloszen ? Ona jest wyprowadzana regularnie na spacery?
  4. Wątek TTB mają na amstaffowym forum. Jak się dowiemy czegoś wiecej o nich moznaby zrobic im osobny wątek. Ale mysle ze ten moglby byc wspolny dla schroniska i wolontariuszy którzy by informowali o psiakach znajdujących się w schronisku. A pozniej kazdemu psiakowi indywidualnie zrobic osobne watki. Plcie są znane. [url=http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=69&t=3191][POZNAŃ] Poznańskie Asty czekają w schronisku widmo... • Szukam nowego domu/I'm looking for a new home • http://amstaff-pitbull.eu • Forum miłośników wszystkich bullowatych.[/url] O doberamnów by trzeba poinformować jak najszybciej Beate z Nadzieji Dobermanow.
  5. :multi::multi::multi::multi: Dobra zaraz jej zamówie karmę ;) Na szczęście Vega wraca do życia. Leki skutkują, a jest nimi faszerowana jak indyk w święta :shake: Mimo że za bardzo brit jej nie podchodzi coś tam pochrupie. Zaczela takze normalnie pić.
  6. [quote name='fioneczka']to się cioteczce dowcip wyostrzył :diabloti: nie mogę jej wziąć bo mój gronkowiec :loveu: zrobiłby Vegusi kill bill a bazarki "stoją" bo wrzesień jest i cioteczki te małe darmozjady :loveu: do szkoły posłały :eviltong: ja też :p (tyle że nie mały - 175 cm :diabloti:) i książki trzeba było kupić itp[/quote] Co Ty się mojego wzrostu czepiasz ;> Jak na wakacje stoją bo wszyszcy wyjeżdzają, na czas szkoly stoją bo do szkoly biegają... To kiedy kupują? :shake:
  7. Sprawdzcie dokkladnie oba domki ;) Czekam na relacje.! Allegro ciągle wisi ;)
  8. Nie marudz! :diabloti: Obrazimy się jak nas nie odwiedzisz :mad: Dziewczyny zmieńcie w temacie że to pitbull lub jego mix z Rhodesianem...
  9. Ja mam bazarków 4... + jeden Beaty... Nikt nawet nie podnosi :placz: Nikt nawet nie zagląda :placz: [quote name='fioneczka']ślicznotka moja :loveu: [/quote] Jak Twoja to Ci ją oddam !! ;> Na zawsze :P
  10. Nie wlascicielem psa jest chlopak, Bartek. Na pewno ta sama suka? Viza podobno byla widziana niedawno co, blakajaca sie po lasach...
  11. Specjalnie dla cioci fioneczki :mad: Jeszcze z wizyty u Veta: [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8048/zdjcie309.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/5358/zdjcie307.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/1280/zdjcie308.jpg[/IMG] A rano kogo zobaczylam przy lozku ?? :cool3: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4765/zdjcie320.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2383/zdjcie321.jpg[/IMG] Na karmę wciąż brakuje... Musze jej już zamówić ... Ja jestem juz splukana... Pomocy :(
  12. [quote name='Negri_2008']Jest domek zainteresowany sunią. Chyba fajny, ale do sprawdzenie. Jest juz w tym domciu samczyk w tej rasie Domek jest w Warszawie. Dobrze byłoby aby wizyte zrobił ktoś, kto zna rasę. pliiiiiiiiiiiz :modla::modla::modla::modla:[/quote] Dziewczyny blagam was uważajcie! Jeżeli jest tam pies tej samej rasy to nie wydawajcie jej bez sterylki !!!! Ludzie potrafią nieźle ściemniać.... Poproś Doddy ;]
  13. Dziewczyny a ona czasem nie przypomina bardziej Rhodesiana? Bo z amstaffa to ja z niej malo widzę... [SIZE=1] Doddy Ty wiesz... musisz wpaść obfocić Vege :evil_lol: Przy okazji jak będziesz w Gda ;] W końcu jesteś jej wybawicielką :cool1:[/SIZE]
  14. Mialam kilka meili w sprawie Sonara. Na razie zdjęlam mu ogloszenia.
  15. jakbys zaglądala na wątek Vegi to byś widziala jej nowe foto :eviltong::diabloti: Jak wroce to wkleje foty grubassssaaa :evil_lol:
  16. Ohh co za grubasekk :loveu: Donvitow proszę wymiziaj ode mnie babuche !! :cool1:
  17. Jutro jade w odwiedziny do Maji ;) Rozumiem że mam zrobić zdjecia ? :razz:
  18. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/vega-same-nieszczescia-w-jednym-psie-kosmetyki-pachnidla-inne-do-25-09-g-20-a-146890/?highlight=[/URL]
  19. Z bazarków mamy ponad 100 zl.. ale w dalszym ciągu na Acane za malo... Prosimy o pomoc!!! [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1280/zdjcie308.jpg[/IMG]
  20. Zalożylam im wątek na amstaffowym forum. Trzeba je jakoś wyciagnac z boksu, choc troche poznac. Musimy wiedziec cos o nich zeby wiedziec jakiego domu im szukac, tymczasu lub stalego.
  21. [quote name='***kas'] sunia rednose-przepiękna malutka, przekochana, agent nr 2, cuda, wianki wyprawiała, by zdobyć odrobinę uwagi [/quote] A ta? Chodzi wam o Pitbulla?
  22. [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7392/dsc00119x.jpg[/IMG] O nią mi chodzilo. A mozecie wyprowadzac psy na spacer? Lub gdzies poza boks?
  23. Dzieki dziewczyny ;) A psia dola w astka?
×
×
  • Create New...