Przeciez jest duuzo przypadkow gdzie psy wracaja do wlascicieli po kilku a nawet kilkunastu miesiacach...
Tak jak bylo z tym mixem amstaffa co po kilku miesiacach wlasciciel sie odnalazl.
Znalazl zdjecie psiaka w ogloszeniu i dobrze podejrzewalze to moze byc jego zaginiony pies ;)
Nie pamietam jak sie wabil ;)
[U][B]Jak tam moja ulubienica!!!!???[/B][/U]
Boi sie zostawac sama w sensie? Szczeka, wyje gryzie?
Wyskakuje prze okna? :roll: Chyba tak osttanio bylo ale przez otwarte, a zamkniete?
Suka Twoja sie nie zgodzila czy obie?