Jump to content
Dogomania

Kana

Members
  • Posts

    6379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kana

  1. To ciekawe schronisko.... A coś z jego charakteru ? Jest z innymi psami ?
  2. Czy wiadomo coś o tym bialym astku ? Wygląda na zadbanego, może tylko się zgubil i czeka na wlasciciela.
  3. Mam nadzieje ze bede mogla sciągnąć go z ogloszeń :razz:
  4. [quote name='Donvitow']Dobre.:lol:[/quote] Cooo ?? :D:evil_lol:
  5. A jak stoicie z ogloszeniami ?
  6. Postaraj się sprawdzić, proszę :p A jakie warunki u Megi ? Przepraszam nie orientuje się za bardzo jaki ona ma hotelik.
  7. Jejjku super :loveu: Nasza kochana Lara :loveu: A o zdjęcia można się domagać ? :cool3:
  8. Przeciez jest duuzo przypadkow gdzie psy wracaja do wlascicieli po kilku a nawet kilkunastu miesiacach... Tak jak bylo z tym mixem amstaffa co po kilku miesiacach wlasciciel sie odnalazl. Znalazl zdjecie psiaka w ogloszeniu i dobrze podejrzewalze to moze byc jego zaginiony pies ;) Nie pamietam jak sie wabil ;) [U][B]Jak tam moja ulubienica!!!!???[/B][/U]
  9. Boi sie zostawac sama w sensie? Szczeka, wyje gryzie? Wyskakuje prze okna? :roll: Chyba tak osttanio bylo ale przez otwarte, a zamkniete? Suka Twoja sie nie zgodzila czy obie?
  10. Suuper!!!!:multi::multi::multi:
  11. Baaa :p Vega cały czas na lekach. Zaczela troche jeść ale nadal widać że ją coś boli :( Na szczęście humor jest wraca i znów jest wesoła.
  12. Jaki jest koszt DT? Z karmą czy bez?
  13. Kana się melduje na wątku ;) Jaka jest do innych psów/suk ? Wiadomo skąd się wzieła ?
  14. Tej slicznocie tylko domek ze zlotymi klamkami!!
  15. [url=http://ogloszenia.trojmiasto.pl/zwierzeta/sonar-piekny-basset-hound-do-adopcji-ogl1843150.html]SONAR - piękny Basset Hound do adopcji ! - Ogłoszenia[/url] [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=744877878]SONAR - Piękny basset hound do adopcji !!! Gdynia (744877878) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2185161_sonar_piekny_basset_do_adopcji_gdynia.html]SONAR - piękny basset do adopcji ! Gdynia![/url]
  16. Leki z recepty 45 zl :placz: ehhh :shake: Wszystkie rozliczenia poaktualniane.
×
×
  • Create New...