[quote name='Doginka']Taka mała wiadomostka do Was;-) Nikola jest dopiero co po trymowaniu na łyso. Będzie miała przez jakiś czas łupież i może jakieś strupeczki i to nie będzie nic chorobowego - to normalne po trymowaniu i przy odrastaniu sierści;-) Wtedy nic z tym nie róbcie, tylko do karmy dawajcie jej olej z pestek winogron. Po miesiącu zapomnicie całkowicie o tych przejściowych dolegliwościach:lol:[/QUOTE]
Wiem dlatego ja nie panikuje;) Tylko mama;) Ona już tak ma;) W sumie dobrze że dmucha na zimne