[quote name='Aleksandra:)']Hej:smilecol::smilecol:
masakra 6 zębów robionych na raz:nerwy::nerwy:
ale jak widać żyjesz :cool2:[/QUOTE]
No miło nie było że tak powiem... No żyje żyje i nawet dobrze się czuję
[quote name='dzasta']Gratuluję wyników matur!!!
Dawno mnie nie było ehhh....[/QUOTE]
Musisz wpadać częściej;) Dzięki
No tak ogólnie jestem 189 osobą która złożyła papiery na mój kierunek. :roll: