Nie no Doginko ten pies stawia nogi paskudnie... To moja pudełkowa robi to lepiej... Coś tu śmierdzi w tej wystawie... Gordon jest piękny i nie potrzebuje żadnego farbowania... Jest naturalny i to jest najważniejsze... Jak patrze po wystawach to prawie żaden nie jest idealnie czarny...