Jump to content
Dogomania

Gosia2406

Members
  • Posts

    867
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosia2406

  1. Cześć Paulinko :hand:.Super zdjęcia,i Kati modelka.
  2. Gosia2406

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewuś czwartkowo :hand:
  3. Przyszłyśmy się przywitać.
  4. Brawooo :laugh2_2::klacz:.Śliczny Tofiś.A jednak ci się udało,jak tego dokonałaś,tzn:co robiłaś żle?
  5. Cześć wszystkim:hand:
  6. [quote name='Aga76']Będziemy czekać :loveu: A kiedy wracasz?[/quote] Wyjeżdzam jutro na tydzień.
  7. Czyżby pańcia za mało jeść dawała :crazyeye: :evil_lol:[URL]http://img24.imageshack.us/img24/3875/dsc0880s.jpg[/URL]
  8. IWA jak klikniesz na tą ikonkę [COLOR=#000000][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/editor/insertimage.gif[/IMG][/COLOR] i pokaże ci się ramka gdzie masz wkleić zdjęcie to wykasuj to:http.,powinno być ok.Ja na początku też nie mogłam dojść dlaczego nie widać zdjęcia,dopiero jak najpierw wykasowałam to http i potem wkleiłam zdjęcie to było ok.Spróbuj,czekamy.:thumbs:
  9. Przyszłyśmy sie przywitac.Jaki bidulek był zestresowany
  10. Przyszłysmy sie przywitać.Jeszcze tu nas nie było.Fajna sunia,i jaka sprytna :evil_lol:[url]http://images41.fotosik.pl/175/40be328729e8b132med.jpg[/url]
  11. Czesc Karolinko.Życzymy szybkiego powrotu do zdrówka Lakusiowi.
  12. Cześc Aguś.Foty urlopowe super :loveu:.
  13. Cześć przyszłyśmy się przywitać późno wieczornie.A na pocieszenie mamy to: :Rose:
  14. Cześć.Przyszłyśmy sie przywitać późno wieczornie.Neli tez dostaje zółty serek,nic jej po nim nie jest,bardzo go lubi(oczywiście dostaje go tylko troszeczkę).Była u mnie dziś znajoma która ma latlerka(po operacji jelit)i tez mi mówiła ze pieski nie powinny jeść żółtego serka bo jest tłusty i cięzkostrawny.
  15. Przyszłyśmy się przywitać późno wieczornie.U nas na szczęście obyło sie bez deszczu,choć cały dzień było pochmurnie i chłodno.
  16. Gosia2406

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewuś,przyszłysmy się przywitać późno wieczornie :hand:
  17. Przyszłyśmy się przywitać późno wieczornie :hand:
  18. Cześć wszystkim.Na zdjęcia niestety będzie trzeba poczekać.W piątek jadę do Polski,po powrocie zgram na komputer,bo teraz jeszcze nie da rady.
  19. Zastanawia mnie jedno,a mianowicie to jak można napisać że piesek pochodzi z zarejestrowanej hodowli i że posiada rodowód :shake:,na pierwszy rzut oka widać ze to ściema :shake:.
  20. [quote name='laurin']EEEeeeee no Gosiu:shake: myślałam że zobaczę jakieś focie mojej kochanej kruszynki a tu ni ma zdjęć:cool1: cześć tak poz tym:loveu:[/quote] nie,no,Ania wróciła :multi::multi::multi:.W miarę nowe fotki są kilka stron dalej,nowszych nie posiadamy,niestety :shake: (nie dorobiłam się jeszcze nowego aparatu,a z tym same kłopoty :placz:)
  21. A ja znalazłam takiego yorka na alegro [url=http://www.allegro.pl/item705527831_york_piesek_yorkshire_terrier_6mcy_rodowod_okazja.html]YORK piesek YORKSHIRE TERRIER 6mcy RODOWÓD okazja (705527831) - Aukcje internetowe Allegro[/url] (podobno z rodowodem)
  22. [quote name='Aleksandrossa']Jak ja ostatnio mierzyłam miała 25 cm w kłębie i ważyła (we wtorek była dokładnie ważona)- 1,3 kg :)[/quote] To prawie tyle co moja Neli :multi:.Moja waży 1.20.
  23. No nie przejmuj sie tak,zrobisz sobie drugie :calus: :glaszcze:
  24. Przyszliśmy się przywitać.Jk tam brzuszek Luckyego?
×
×
  • Create New...