[quote name='laurin']EEEeeeee no Gosiu:shake:
myślałam że zobaczę jakieś focie mojej kochanej kruszynki a tu ni ma zdjęć:cool1:
cześć tak poz tym:loveu:[/quote]
nie,no,Ania wróciła :multi::multi::multi:.W miarę nowe fotki są kilka stron dalej,nowszych nie posiadamy,niestety :shake: (nie dorobiłam się jeszcze nowego aparatu,a z tym same kłopoty :placz:)