Jump to content
Dogomania

Gosia2406

Members
  • Posts

    867
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gosia2406

  1. [quote name='Pegaza']No prosze jak nam Neli urosla znaczy wlosy urosly:loveu: bedziesz zapuszczac?[/quote] Dopóki jej nie przeszkadzają niech ma długie,potem tylko troszkę mamy zamiar jej skrócić,ale nie dużo,bo ten mój szczurek dziwnie by wyglądał opitolony na króciutko.Miałam w planach obciąć Neli tylko jeśli były by upały,ale takowych u nas nie ma i raczej nie zanosi się na nie.Być może kiedyś zmienię zdanie co do fryzurki,a na razie mamy dużo czasu na czesanie.
  2. [quote name='Nati28']Witamy sie serdecznie :lol: Pieknego masz pieska :loveu:[/quote] My również witamy,zapraszamy częściej.
  3. [quote name='Karolina&Lucky']Łał, żeczywiście ma długie włoski :crazyeye: Dłuższe od mojego Lucky'ego :loveu: Witamy :multi: Fajnie że wróciliście :loveu:[/quote] Witamy Karolinko,cieszymy sie ze nas odwiedzacie:multi:
  4. Pisałaś w jednej z galerii że macie fryzjera dopiero w Stargardzie.W Choszcznie też macie fryzjera dla piesków :cool3:.Jest podobno od niedawna.
  5. Moja niuńka waży obecnie 1kg i 20 dkg
  6. A taaaakie teraz mamy dłłłłłuuugggie kłaczuchy[IMG]http://i27.tinypic.com/5vdlc7.jpg[/IMG]
  7. Część,przyszłyśmy się przywitać.
  8. Przyszliśmy się przywitać.Włamania nie było.:loveu:
  9. Gosia2406

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewcia,Przyszłyśmy się przywitać.:loveu:
  10. Cze Aguś,przyszłyśmy się przywitać :loveu:
  11. Witamy Choszczno:hand:
  12. Cześć Karolinko,przyszłyśmy się przywitać.Dziękujemy ze nas odwiedzaliście :loveu:
  13. Przyszłyśmy się przywitać:loveu:
  14. witamy się po długiej nieobecności.Na przeprosiny mój mały śpioch Neli:[IMG]http://i29.tinypic.com/e9hkyu.jpg[/IMG]
  15. [quote name='dysia-u']Gosiu nie będzie cię co prawda na dg ale będziesz bliżej nas :multi: Jak tylko Neli nie ma choroby lokomocyjnej będzie dobrze. Ale przed wyjazdem nie daj jej jeść ,wode też można ogranicZyć /nie będzie ją pęcherz męczył/ My podrózujemy z Mejsi 2 razy w roku po 450 km i ta metoda zawsze się sprawdza. :multi:[/quote] Wyjeżdzamy wieczorem,właśnie ze względu na Neli,bo mamy nadzieje że zmoży ją sen:cool3:.Jak do tąd choroby lokomocyjnej nie zaobserwowalismy,Neli oprócz podruży do nas jak była maleńka nigdy tak daleko nie jechała,były krutkie trasy,ok 1 godziny.Przez pierwsze pół godziny jest grzeczna,siedzi spokojnie mi na karku,ale po pół godzinie zaczyna sie wiercić,popiskiwać:diabloti:.Ciesze się że będę blisko was,tylko szkoda ze nie będe mogła was zobaczyć:shake:.Pochodzę z okolic Stargardu Szczecińskiego i Szczecina.
  16. witamy wszystkich.Już jutro jedziemy do Polski i nie będzie nas jakiś czas na dogo.Ponad pół roku nas tam nie było,najwyższy czas odwiedzić stare kąty:multi:.Ciekawa jestem jak Neli zniesie taką podróż(5 godzin),oczywiście już się o nią boję :shake:.
  17. Witamy wszystkich:hand:
  18. [quote name='Agrafka2-']Pozdrowienia dla pięknego pieska i jego pani :)[/quote] Dziękujemy za pozdrowienia,my również pozdrawiamy:hand:
  19. Przyszłyśmy się przywitać.
  20. Gosia2406

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewuś.Gdzie się podziewasz?
  21. Przyszłyśmy się przywitać.
  22. Przyszłyśmy się przywitać.
  23. Przyszłyśmy się przywitać.A te truskawy to prawdziwe :crazyeye:,:eating:.
×
×
  • Create New...