[quote name='***Paulina***']Cześć Gosiu :loveu:
Świetne fotki :loveu: Neli była taka malutka... A teraz dzięki wam jest już większa i zdrowa, po prostu jest szczęściarą:loveu:[/quote]
Dzięki Paulinko,pomału myślimy o koleżance dla Neli,ale takiej z prawdziwego zdarzenia,z rodowodem,marzy nam się zawojować Niemieckie wystawy :loveu:.Dużo się nauczyliśmy,dzięki Neli i wam,mamy nadzieje nauczyć się więcej.