[B]LadyK[/B], witamy, witamy. :eviltong:
[B]Cavy[/B], świetny banner! Już ustawiony. :cool3:
[B]agaciaaa[/B], dzięki. :) to nie Ganji basen. :evil_lol:
[B]hovomaniaczka[/B], Ganja byłaby "w niebo wzięta", gdyby byłby o kawał mięcha. :evil_lol:
[B]as_kate[/B], na całe szczęście nie śpi tak u siebie. :eviltong:
[B]ikucha[/B], dziękować, dziękować. :eviltong:
[IMG]http://i31.tinypic.com/s5z3fs.jpg[/IMG]
[IMG]http://i29.tinypic.com/4scevn.jpg[/IMG]
Najpiękniejszy beagl świata... :loveu::loveu:
[IMG]http://i27.tinypic.com/vcq4hj.jpg[/IMG]