[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
w pracy jestem od 15 do 19 caly tydzień w zasadzie i teoretycznie mogłabym rano ale jestem głupia i się wkopałam :roll:
kolega wyjechał a ja obiecałam że zajmę się jego pracą więc rano siedzę przy pc i udaję swojego kolegę żeby jego szef nie kapnął się że ten sobie wyjechał, na szczęście juz w sobote wraca :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
No to jak rano jesteś wolna, to możesz cykać do woli...
Wyśpisz się, obowiązki i cykanie fotek. :cool3:
A jak idzie udawanie kolegi? :evil_lol:
[B]Dariette.[/B], racja, racja. :D
[B]as_kate[/B], cieszta się, że są, a nie! :evil_lol:
[B]psiulka[/B], czyta się Gańdzia. :):)
[B]Dariette.[/B], i dobrze czytasz. ;)
[quote name='C&B']Bo cię nie było:lol: Ale dziś o 20 bd u Cavy :loveu:
U weta? Byłyśmy po karmę:lol:[/quote]
A bo mnie nigdy nie ma. :eviltong:
A już myślałam, że coś się stało... :diabloti:
To nie kupujecie przez neta karmy?