[quote name='as_kate']znaczy się to o mnie?? bo ostatnio jest tu więcej Kaś ;p[/quote]
Pewnie, że do Ciebie. :eviltong:
Ale jestem twórcza. :roll:
[IMG]http://i26.tinypic.com/dfw2ld.jpg[/IMG]
[quote name='Dariette.']Dziękować.
Nie, coś Ty, Drops jest jamnikowy, a to Najki, pies przyjaciółki ;).[/quote]
Jaa... A ja myślałam, że Dropsik duży już jest...
Ślepa jestem! :evil_lol:
[quote name='LadyK'][CENTER]Fotki będą w najbliższym czasie, bo coś mi się Internet psuje i nie mogę ich zalinkować, bo co chwilę mi się przerywa połączenie :cool1:
Jak tylko się uda wrzucić na photobucket'a to wstawię ;)[/CENTER]
[/quote]
Tak, więc czekamy. :)
Jaka słodka minka. :loveu: Chyba podoba się jej (focenie) :cool3:
[url]http://images6.fotosik.pl/523/5b841249b5917091.jpg[/url]
Baaaardzo się podoba. :cool3:
[url]http://images8.fotosik.pl/82/738de68ab528c548.jpg[/url]
O. Już nie! :evil_lol:
[url]http://images8.fotosik.pl/82/c869cfb39939a53e.jpg[/url]
Pzdr, buźka. ;)
[B]as_kate[/B], ee co nie czytałaś głośno??
[B]jonQuilla[/B], a ja mam na działce... PYCHA! :cool3:
[B]LadyK[/B], raz na jakiś czas pośpi sobie na łóżku. ;)
[B]halgre58[/B], witamy. :)
[quote name='Justy$ka']Mnie przeraża to jak ludzie są uprzedzeni do TTB.[/quote]
Ja chyba jestem jakaś cofnięta w rozwoju... Co to TTB? :roll:
Pies? :evil_lol:
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
no właśnie udawanie kolegi równa się z tym że muszę 3/4h siedzieć przy pc i szukać jakiś durnych rzeczy w sieci i klikać na jakieś idotyczne linki....kompletnie nie kumam o co chodzi :roll:
ja myslałam że to będzie zajmowało mi max 1 godzine dziennie :mad:[/B] [/COLOR][/FONT][/quote]
Niby to nic takiego, a ot masz ci babo placek. :evil_lol: