[quote name='Feigned']tylko w środy tak mam :placz:
jeszcze może na 9 będę miała ze dwa razy, albo raz, a tak to na 8.
Ani razu nie mam mniej niż 6 lekcji :-(
ciężko się będzie przestawić, w gim w piątki miałam dwie lekcje..
noo bo na rano najlepiej, też bym tak chciala. :cool1:[/quote]
Ja mam w każdy dzień na 8...
Raz mam tylko 5 lekcji, ale podejrzewam, że będę siedzieć teraz jak najdłużej się da w szkole, bo teraz te dodatkowe lekcje, kółka itd. :roll::placz:
A w jakiej szkole jesteś? Jakiś kierunek już?