-
Posts
2593 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Baski_Kropka
-
A kiedy będziesz chciała? :D
-
Raaaanyyy! A kto mi zrobi banerek? Bo samej mi się nie chce :evil_lol:
-
MmM...a ja sie objadłam pizzy opiłam coli i ide spać! :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Baski_Kropka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ja Wam cos napiszę... o ile sobie czytam wasze opowiastki i perypetie z dzieciaczkami i myślę sobie, że fajnie by był takiego brzdąca mieć tak dwa dni z bratankiem lecza mnie z tego na najbliższy rok :P Nie żeby był nie grzeczny.... le jest mega absorbujący... a ja lubie spokój i odpoczynek czasem :P A ta gadzina jest po prostu niezniszczalna... Kropka ma go dosyć... a Dexa na szczęście się trochę obawia wiec go nie chce męczyć :P -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Baski_Kropka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Mój Dex za to zrobił dzisiaj w parku dziką galopadę po podmokłej i podtopionej trawie... powarczał na rozpryskującą się w galopie wode po czym olał mnie sikiem prostym i przyjść nei chciał tylko se coś wąchał :/ Ja też mam problem, że za dużo gadam i od Dexa wymagam.... Was to się przynajmniej przyjemnie czyta :D Walda kocham za te jego wybryki bo przynajmniej mam się z czego pośmiać :evil_lol: Podejrzewam, że Ci ta jego egzotyczność przeeeeejdzie. A teściowa powinna dostać niezły ochrzan. Moi się słuchają jak do psa się nie ma gadać albo ma się nie dokarmiać :mad: -
OoO to wszystkiego dobrego dziewczyny! :D Ahh 18stka kiedy to było :loveu:
-
wy to jesteście szalone :D Ja chciałą bym sobie tatto zrobić pod piersią wiecie tak na półokrągło jak kształt piersi idzie...ale kurde nie mam odwagi. Generalnie stwierdziłam, że jak będę stara i obwisnę to nie będzie widać, ze byłam młoda i szalona kiedyś :P Chciałam też na nadgarstku... a najlepsze jest to że mam kuzyna który matudio tatuażu i generalnie świetny jest w tym co robi, jeździ po świecie startuje w konkursach...no ale jakoś nie wiem no...chyba mam cykora :P
-
[quote name='Angi']a ja się porwę na collaka, krótkowłosego oczywiście :loveu: a różowe rzeczy dla psa uwielbiam! :D[/QUOTE] Colaki są super :D O nieee ja nie mam różowych rzeczy dla psaa :D Mam różowy softshell i różowe adidasy, które występują na ostatnich zdjęciach :P [quote name='BBeta']Hej :) Fajny ten Twój Dexter i wcale nie jest za chudy :eviltong: ;)[/QUOTE] Już nie jest :D Ogłaszam wszech i w obe, że wygląda już chyba idealnie <3 [quote name='magdabroy']Hej Baski :) Kiedy jakieś fotencje? P.S. Różowy, to nie dla mnie :eviltong:[/QUOTE] Różowy rozwesela te smutne społrczeństwo :P A fotki... nie wiem jak się pogoda poprawi to będą :/ :P [quote name='Vailet']też uważam że nie jest za chudy :eviltong: jest taki w sam raz ;)[/QUOTE] Jak już oznajmiłam, Dex jest idealny :D Od jakiegoś niedługiego czasu... no i futrem obrastać zaczyna troszke :D
-
Luniaki, ja Cie pociesze.. nasz pracodawca się zadłużył w galerii, w pewien piękny poniedziałek ochrona nas wyprosiła z salonu odcięli prąd i tak oto od miesiąca jestem bezrobotna :P A o wypłatę muszę walczyć wydzwaniać :/ Oczywiście, żeby było zabawniej, zwodzili nas ze "w piątek otwieramy spowrotem" po czym po miesiącu przyjechał i powiedział że on już tego salonu nie otwiera, ale może nas przejmą jako salon własny...
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
Baski_Kropka replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
OOo co ja bym dała za wygrzane łóżko... -
Z alergiami to przesrane :/ Wcale nei zazdroszczę. Kropka ma chyba alergię na roztocza i kicha dużo w domu... :/ A co roku kaszel ma na zimę:/
-
Powiem Wam, że mój zajebisty różowy zestaw spacerowy jest zajebisty :P Brzydko to napisałam wiem... ale jak patrze na ten kolor w ten paskudy dzień to aż mi się lepiej robi :D A jak się wyróżniam wśród tego buro nijakiego ludu :P [IMG]http://sexybagsnshoes.com/wp-content/uploads/2014/01/keep-calm-and-love-the-color-pink.png[/IMG]
-
Jaka radość! Cudownie <3
-
Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego
Baski_Kropka replied to rashelek's topic in Galeria
Pogoda jest kaszaniasta! Leje wieje... masakra. Po weekendzie ma być ładniej :D Mam nadzieje, że nasze szeleczki smycze i obróżki dojdą <3 I kaganiec! Szele będą słitasne a kagan jak dla mordercy :P Wtedy trzeba iść na spacer :P -
Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego
Baski_Kropka replied to rashelek's topic in Galeria
[quote name='rashelek']Chciałam mu zrobić fotkę, ale strasznie lało na spacerze, może jutro coś mi się uda cyknąć ;) Aktualnie ma guardy te różowe i mam wrażenie, że jej się wrzynają. Do tego strasznie nam się przekręcają przy rowerze :shake: Nie wiem, może je rozregulowałam za bardzo, ale nie umiem ich teraz lepiej dopasować :lol:[/QUOTE] Wrzynają się bo Mika ma po prostu sporo ciałka :P testowałam organoleptycznie... do żeber trzeba by się było wręcz dokopać :P -
Zdechła suka :P [URL]http://oi62.tinypic.com/i707e0.jpg[/URL] Ale wygląda na zadowoloną jak na zdechłą suke :P
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Baski_Kropka replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
Ale słodziaczek... prawie się zmieścił :D Nie wiem czemu..ale cały czas myślę, ze to ona :P -
Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D
Baski_Kropka replied to Ty$ka's topic in Galeria
Hmmm, być może faktycznie przełożyło by się to in plus... Ale tutaj w tej naszej dziurze nic nie ma... tam gdzie jeżdżę na agility zdania są różne opinia raczej kiepska.. ale postanowiłam spróbować i sprawdzić i na razie jestem zadowolona, wiem dokładnie w jaki sposób chce z psem pracować, ale też nikt mi tam nic nie próbował na szczęście narzucić ;). Ale jednak agility ma inną formę niż posłuszeństwo itp... No ale... -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Baski_Kropka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Kalyna zdradź mi? Bo mój nie jest uprzedzony bez powodu... nie miał sielanki w schronisku zanim Viva je przejęła... :) Ja sobie banerek sama muszę zrobić.. grafike studuje a mam tak maksymalnie beznadziejny... :/ Ale nie mam czasu no.. i skleciłam w paincie xD buahahaha -
Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego
Baski_Kropka replied to rashelek's topic in Galeria
[quote name='phase']Przybywam z "malutkiej" nieobecności a tu tyyyyyyyyyle fotek. :loveu: Je.łam :roflt: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-k2of8HEAq4g/U3Svsu4AJkI/AAAAAAAALG8/HuP0j5LqQ-w/s640/SAM_4660.JPG[/URL] Cekinowy Pan nie zazdrosny o spacerki bez niego? :evil_lol: Kurcze no fajowe te foty :loveu:[/QUOTE] Cekin nie ma nic do gadania :P Poza tym to jest miłość platoniczna <3 -
W TZ :P Gdzieś już pisałam, że najpierw muszę być mobilna i musimy zmienić mieszkanie. Luby często w delegacje wyjeżdża a rodzinkę mam 100km od Częstochowy więc pociągiem to ja sobie nie pojeżdżę z dwoma :P Studia podróżowanie i takie tam no...
-
Dexa jak zaprosze, to najpierw się rozciąga wzdłuż mnie, potem się zwija w kłębek coraz mniejszy a potem się ewakuuje jak nie głaskam :P
-
Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego
Baski_Kropka replied to rashelek's topic in Galeria
Buahahahahahahaha Mika... ale jak ta Pani Cię dręczy...nie dość, że tobą rzuca to jesczze chce Cie upchać do za małej klatki :P Oszaleje! [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.744365478928008.1073742471.111393995558496&type=3[/url] <3 -
A ja chce drugiego onka :P
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Baski_Kropka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Majkowska, posłałam Ci maila, mam nadzieje ze sobie spokojnie to odbierzesz :P