[quote name='agusiazet']Otrzymałam przesyłkę od Jolanty08, dotarła w całości, rzeczy dołączę do zapowiadanego bazarku. Czekam na jeszcze jedną przesyłkę i wtedy wezmę się do działania:)[/QUOTE]
Dzięki za info
No to przynajmniej wiadomo dlaczego Pirat szwendał się samopas,ale ważne że wszystko szybko i szczęśliwie się zakończyło.A swoją drogą to psiak wiedział gdzie przyjść po pomoc
[quote name='__Lara']Kinia1984, a mojej wpłaty nie ma??? Wpłacałam 10zł - możesz sprawdzić? :)[/QUOTE]
Jest Twoja wpłata ujęta w poscie2725 tak jak i moja :lol:
Fenuś
malutki już otoczony najdoskonalszą miłością i opieką.
A ty ,która jesteś potworem pamiętaj ,że
"Na Sądzie Ostatecznym pojawią się też zwierzęta i jednym z ostatnich pytań, jakie zada się człowiekowi, będzie: jaki byłeś wobec zwierząt (...)"
Niestety oszustów nie brak Fenek bał się ludzi i nie ufał im ,my uwierzyliśmy w dobre intencje drugiego człowieka a najwyższą cenę zapłacił Fenek
mam tylko nadzieję ,że ten potwór nie skrzywdził Go przed śmiercią bo na samą myśl o tym budzą się we mnie mordercze instynkty
Cholera a miał mieć lepiej ,nie mogę uwierzyć w taką perfidię ,biedny Fenuś :-( ... wciąż nie mogę w to uwierzyć ale jeśli to prawda to żegnaj Fenuś
nie tak być miało nie tak...
[quote name='Tola']Dopiero jestem - wielkie dzięki Jola. Zaraz tam wejdę i napiszę.[/QUOTE]
Tolu nie ma pośpiechu spokojnie podawaj psiaki a ja trzymam za nie kciuki
Tola wklejam link do bazarku ogłoszeniowego (napisałam ,że Ty podasz psiaków mam nadzieję,że się zgadzasz)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243721-30-ogłoszeń-za-6zł-dla-Majki-i-Luśki-do-15-06-2013-do-21-00[/URL]