-
Posts
5060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mgie
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
mgie replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
sonikowa podaj mi numer konta. Nie widzę go na pierwszej stronie. :roll: -
Ja nie zajmuje się tą adopcją ... mimo to podesłałam Annie_33 osobę to wizyty-[B]nick mineralna[/B] .
-
Rawianin nie żyje... żeganmy wspaniałego kudłacza...
mgie replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday'] ale tak czy siak - dziewczyna się nie odezwała. no, ale pierwsze koty za płoty! oby to był dobry znak dla rawianina. [B]w ramach anegdoty: jak ta dziewczyna zadzwoniła, to powiedziała, że ona w sprawie pudelka ;-)[/B][/QUOTE] Jak pretensje to do mnie. :oops::oops: Na niektórych stronach trzeba było podać rasę .. no więc najbardziej pasował mi pudel. -
Ja nic więcej nie wiem.
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
mgie replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[B]Nowe zdjęcia FRYTKI (99) [/B] [img]http://img301.imageshack.us/img301/4546/img2595j.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/8899/dsc01012vl.jpg[/img] [img]http://img267.imageshack.us/img267/6919/dsc01016d.jpg[/img] -
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
mgie replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaczęłam już robić ogłoszenia,ale trochę obsunie się to w czasie.Przepraszam -
Tak sobie teraz Pinokio spędza czas. [img]http://img51.imageshack.us/img51/9150/66793853.jpg[/img] Pani obiecała przesyłać duużo zdjęć
-
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
mgie replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonikowa'][B]Anna dzwonię co ciebie [/B]w sprawie karmy, a ty nic ;-([/QUOTE] A ja wysłałam pilnego maila ;) -
[quote name='Anna_33']Tiaa, a ja dostalam sms, ze Pinokie probuje zdominowac kolege )))) no tego sie nie spodziewalam ))) [B]Masz ale kurcze nie dasz? ))) wklej szybciutko, nie drocz sie[/B] )[/QUOTE] Teraz mam problem z fotosikiem...wkleję później
-
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
mgie replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Witam, jestem. Czyli we trzy mamy robić ogłoszenia? To może się jakoś podzielimy, np na województwa...? Jak mgie zrobi na małopolskie, to ja mogę np. na mazowieckie. Może być?[/QUOTE] Piromanka możemy się tak podzielić. Ja małopolska a Ty jakieś inne woj. W ogłoszeniach można podawać linki do filmu jak jest np.na youtube -
Był chętny dom na Omi w Wodzisławiu Śląskim.Dostałam maila,Anna rozmawiała z zainteresowaną. Jednak nie znalazł się nikt do wizyty. Z tego co mi wiadomo Omi wyjechała do p.Gitty. Ta Pani już wcześniej brała staruszki z Boguszyc ... kilku znalazła już domy a reszta ma u niej dożywocie. To,że Omi jest u tej Pani wcale nie znaczy,że nie może wyjść do domu stałego. Wiecej wie Anna_33
-
Dostałam wiadomość od Opiekunów. Pinokio okazał się być bardzo mądrym,ułożonym pieskiem;nie brudzi w domu,nie niszczy. Podaje łapę,siada kiedy chce mu się włożyć obroże by wyjść na spacer.Na razie wadą jest to,że nie do końca zaakceptował drugiego psa ... ale wszyscy są cierpliwi i pomału czekają aż się przyzwyczai. Uwaga! Pinokio bardzo lubi jeść przy stole,najchętniej z Tatą właścicielki. Mam świetneeeee zdjęcie. :)
-
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
mgie replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='elik'] Wielkie dzięki. Bardzo liczę na ogłoszenia Jeśli mogłabym prosić o jeszcze więcej, to proszę o linki do tych ogłoszeń, żeby się ewentualnie nie dublowały (alem marzycielka) z innymi pomocnymi duszyczkami ;)[/QUOTE] Oczywiście ;) Wklejenie linków to najmniejszy problem. Jutro się za to wezmę ...a właśnie ogłaszam tylko na woj.małopolskie czy na cała Polskę? -
[quote name='dzasta']O mały Ozzinek boski. [/QUOTE] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6408/dscn1661h.jpg[/IMG] [quote name='dzasta']A stadko jakie pokaźne super!!! [B]Był u chłopaków Mikołaj ? Bo moje nie były grzeczne [/B];p[/QUOTE] Nic specjalnego nie dostali...Oni mają mikołajki każdego dnia :evil_lol: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3191/dscn1575h.jpg[/IMG]
-
[quote name='asiol']Piękne bulwy, ale to Pani wie. [B]Proszę o zdjęcia weteranki Tośki i maluchów z ostatniego miotu![/B][/QUOTE] O tak! koniecznie zdjęcia Jasia i Stasia.
-
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
mgie replied to elik's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam wąteczek -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
mgie replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']z Wodzisławia jest mineralna [URL]http://www.dogomania.pl/members/83339-mineralna[/URL][/QUOTE] Pięknie dziękuje -
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
mgie replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Przepraszam,że nie na temat. Szukamy osoby do wizyty z Wodzisławia Śląskiego dla 10 letniej suni z Boguszyc.