Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. I jeszcze tutaj stoi koło Valentina :) [img]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShiUvWKJy1I/AAAAAAAAA9A/on_bHFkfj7k/s640/SS853846.JPG[/img]
  2. [quote name='czarnula'][B]Balbinka ma kiepskie zdjecie. Przydałoby sie nowe lub lepsze.[/B] [/QUOTE] Przeszukam wątek ogólny i może coś znajdę. Podobno miła,fajna suczynka szkoda żeby tkwiła w Boguszycach.
  3. [quote name='leni356']Kaja i Simba mają domy, możecie je usunąć z ogłoszeń. Jakie sunie mam polecać zamiast nich? Jakieś propozycje? Wysyłam Bakę i Silver, bo podobne (małe i kudłate). Wszyscy chcą sunie, a chłopakami małe zainteresowanie :-([/QUOTE] O Balbinkę boguszycką nikt nie pyta ?
  4. Właśnie,bo jeszcze wpłata Emilii dojdzie. 60 złotych bardzo podratuje budżet. :)
  5. Gratuluje sukcesów Gabinki. Czadowo razem wyglądacie. ;) [SIZE=1](Ja jeszcze nie rozpykałam jak się wstawia zdjęcia na nowej dgm) :placz: [/SIZE]
  6. [quote name='Piromanka']:multi:Gołąb pocztowy doniósł, że Murzyn, zwany także Barakiem Juniorem, znalazł dom! :multi:[/QUOTE] Hurrra :) Oby trafił na odpowiedzialnych ludzi.
  7. Ogłaszamy tak jak ktoś kiedyś mówił tylko na woj.łódzkie ?
  8. [quote name='joanna83']ale znalazl sie ktos???[/QUOTE] To było w sierpniu. Niestety nie mogę sobie przypomnieć.
  9. [URL="http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShiVk_R1bCI/AAAAAAAABB8/Z5SlVibpDao/s640/SS853931.JPG"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShiVk_R1bCI/AAAAAAAABB8/Z5SlVibpDao/s640/SS853931.JPG%3C/a%3E[/IMG] [img][/URL][URL="http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShiVkdl0lVI/AAAAAAAABB4/nqBA0C6KuGQ/s640/SS853930.JPG"] http://lh6.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShiVkdl0lVI/AAAAAAAABB4/nqBA0C6KuGQ/s640/SS853930.JPG[/URL][/img] [URL="http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShiVnTj115I/AAAAAAAABCU/1B8WfZ5rJZk/s640/SS853936.JPG"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShiVnTj115I/AAAAAAAABCU/1B8WfZ5rJZk/s640/SS853936.JPG[/IMG][/URL]
  10. [URL]http://lh3.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShkoUMNZE2I/AAAAAAAABJY/lZCSjOId8-Y/Clipboard30.jpg[/URL] [URL]http://lh5.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShkoXLsnGAI/AAAAAAAABJ0/o4ur4bBNBlk/Clipboard44.jpg[/URL] [URL]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/ShkoTww7bzI/AAAAAAAABJU/a5eS_eWAvU4/s512/Clipboard29.jpg[/URL] [B]''Śliczny szczekliwy mały psiak, płci nieznanej -niesamowity futrzak. Do pół łydki.'' schron w Boguszycach[/B] I inny [url]http://lh4.ggpht.com/_sqtTPSOLY7M/Shl5ajykdqI/AAAAAAAABqg/t5npwIQHqrE/s640/IMG_9317.JPG[/url]
  11. Kiedyś z Chandler szukaliśmy kogoś z Wejherowa na wizytę dla Kurczaka. Ciężko było...
  12. [quote name='marlenka']Podniosę Chomisia .[/QUOTE] To ja też.:cool1:
  13. [quote name='sonikowa']Mariamc, ogromnie dziekuję!! To wielka pomoc :-) A Anne 33 poproszę o sprawdzenie finansów Gwiazki zgodnie z wytycznymi Agnest ;-) [B]I kto zrobi ogłoszenia? Mgie?[/B][/QUOTE] Oczywiście,że zrobię. Może przeoczyłam ale nie mam numeru do agnest. Jak nie będzie odzewu to może ogłosimy ją w gazecie np. Wyborczej. Jakby co zostało mi trochę pieniędzy do zagospodarowania z bazarku ogłoszeniowego.
  14. [quote name='sleepingbyday'] może pani by sie wzruszyła historią kajką ;-)?[/QUOTE] Pani się chyba tak wzruszyła,że nawet nie była wstanie odpisać na maila ...
  15. A co się stało z dogo? Kolejna zmiana .. szok
  16. A co się stało z dogo? Kolejna zmiana .. szok
  17. [quote name='marlenka']Zrezygnowali własnie miałam telefon .[/QUOTE] I bardzo dobrze. Nawet nie chce myśleć co stało się z tą suką i jej szczeniakami.
  18. [quote name='marlenka']Miałam telefon o Fifi ale [B]jak wspomniałam o sterylce to facet ma się zastanowić bo poprzednia sunia miała 6 miotów[/B] :angryy: . Więc jakby co trzeba porządnie ten dom sprawdzić ma się odezwać wieczorem [/QUOTE] Nad czym tu się w ogóle zastanawiać. :shake: Jak dla mnie już odpada.
  19. [quote name='mmd']Twoja akcja przynosi jakieś rezultaty:) A on sam chyba lata po schodach? Jutro pewnie sbd go określi, ale na mój gust to wielkość spaniela/pudla, tak po fotkach i nie waży ta kupka kłaków dużo... oj, chciałabym, żeby się udało.[/QUOTE] O wielkości napisałam co wiedziałam a teraz czekamy... W ogłoszeniu pisze ' [B]Wystarczy, żeby nie musiał chodzić po schodach'[/B] i stąd to pytanie.
  20. [quote name='auraa']czy ktoś może pojechać we wtorek?[/QUOTE] Szkoda,że sobota nie wypaliła... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/90966.html"]Yoda i Tos[/URL] mogła wtedy zrobić wizytę.
  21. Dziewczyny jakiej wielkości jest Rawik? Ile waży tak mniej więcej? Dostałam maila w jego sprawie. Pani wzruszyła się jego historią ale mieszka w bloku gdzie jest duużo schodów. :shake:
  22. [quote name='Isadora7']A tak przy okazji czy w ogóle jest szansa na jakiekolwiek informacje? Bo cienko to widzę.[/QUOTE] [quote name='danka1234']to wstawic je ma jamniki na 1 strone ?jesli tak to byłby jakis kontaktakt i informacje co z nimi?[/QUOTE] Ja wiem tyle co wy .... wiec praktycznie nic. Co jakiś czas zaglądam na ten wątek z nadzieją na nowe wiadomości. Mam nadzieje,że pojawi się na wątku ktoś kto jeździ do Boguszyc.
  23. Nie ma żadnych nowych wiadomości więc pewnie są w schronie. :-(
  24. [quote name='Sabina02']Dobrze by bylo jesli oprocz nr telefonu byl jeszcze jakis adres e-mailowy w ogloszeniach...[/QUOTE] Jest podany mój. Chyba na każdym serwisie jest powiadomienie-wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy. [email][email protected][/email]
×
×
  • Create New...