Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [quote name='kokka']Tak ,plamujemy jakięs wystawy z nowym rokiem. [B]Mam pytanko...czy Karmelek tak przy tej scianie często robi??[/B][/QUOTE] Raczej nie ...tutaj ewidentnie coś go ugryzło i chciał sobie ulżyć. Gdy jest razem z Ozzim w ogrodzie to w głowie im tylko ganianie 'jeżyka' ;)
  2. [quote name='lika1771']Biedactwo wiadomo cos o niej wiecej[/QUOTE] Ja znalazłam tylko ogłoszenie. Nic więcej nie pisze.... :(
  3. [quote name='mmd']A ja się zastanawiałam, kto tę Gwiazdkę tak promuje:) [B]Ale mamy dobrą wiadomość - Lesio z głowy i z ogłoszeń - zostaje w DT![/B][/QUOTE] No to super ... :) Najlepsze zakończenie jakie tylko może być.
  4. Wszystko wiem... wątek Liska podczytuje regularnie. :p Co parę dni odnawiam mu ogłoszenia na tych najpopularniejszych serwisach. Strony przeładowane są okropnie.Wczorajsze ogłoszenia Gwiazdki dzisiaj spadły już na 20 stronę. :shake:
  5. [quote name='leni356']9 lat to nie taka znowu stara :roll: A może Balbinkę wyciągnąć do hoteliku? W Boguszycach sytuacja jest - jakby to dyplomatycznie powiedzieć? - tragiczna.. Może by założyć Balbince wątek i zacząć zbierać? Na wątku Brucia deklaracje na hotelik uzbierały się w tydzień.. Co sądzicie? Pomysł dobry,ale wiadomo z kasą jest ciężko.Balbinka w sumie może iść prosto do ds... najlepiej jakby \ znalazł się jakiś dogomaniacki dt. Próbować zawsze można. Znalazłam ogłoszenie takiej suni.Nie wiem czy jest na tym wątku... Wygląda jak siedem nieszczęść. http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,165/3538/
  6. [quote name='Alicja'][B]z Białegostoku ... Bachnach , Pędzelopka [/B][/QUOTE] Dziękuje,wizyta już umówiona.
  7. Bo to jest grzeczny chłopczyk :)[SIZE=1] [COLOR=White](nie to co rozpieszczony Karmelo :P)[/COLOR][/SIZE]
  8. [quote name='Dogo07']A jak wygląda sytuacja Balbinki ? To młoda czy starsza sunia ? [/QUOTE] Tak jak pisze na pierwszej stronie-wet określił ją na 9 lat.
  9. [quote name='mmd']Mgie, chyba szturm na tv został:( Riki z uśmiechniętą papcią, a ten biedak...[/QUOTE] Właśnie też tak myślę. Z 'normalnych' ogłoszeń (poza 1 zapytaniem) brak zainteresowania. Hm... albo jeszcze gazeta zostaje. Zobaczymy czy z Metra będzie zainteresowanie jak ogłosisz Liska. [quote name='Dogo07']A ten biały kudłaty psiaczek to co to za bida ? Też domku szuka ?[/QUOTE] Nie,Homer znalazł już dom...najlepszy na świecie. ;)
  10. Myślę,że tak :diabloti: i zastanawiam się co na to Chomiś. Jak ja próbuje założyć Karmelowi kubraczek to stroi śmiertelnie smutne miny [B]...[/B]
  11. [quote name='leni356'] Jeszcze długo na domek czeka Balbinka :-( może dobrym pomysłem będzie jej też zrobić osobne allegro?[/QUOTE] Jeżeli chodzi o Balbinkę z Boguszyc to długo czeka ... za długo .Z każdym dniem szanse na adopcje maleją. Za chwilę może się okazać,że nie obejdzie się bez dt.:shake:
  12. Cisza .... więc pewnie kolejny niewypał :shake: Ja codziennie dodaje Fifi na e-zwierzaka ... duża tam jest oglądalność.
  13. haha co to Marlena planujesz Chomisia wcisnąć w ubranko ? :cool3:
  14. Porozmawiałam jeszcze z Panią ... czekają na wizytę :) Jak wszystko pójdzie pomyślnie to Pinokio będzie miał koleżkę buldożka-Urwisa :)
  15. Nikt się z ogłoszeń nie odzywa ... więc pora zrobić nowe. tutaj będą linki : [URL]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/7377/[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/najnowsze/0/7378/[/URL] [URL]http://lodz.olx.pl/item_page.php?Id=60036973&g=6[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=60037213&g=6[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Gwiazda,5358[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9289,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9290,Lw==.html[/URL] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/7/1/2/4884.html[/url] [url]http://owi.pl/ogloszenie/Delikatnia_sunia_o_pieknej_urodzie.Do_kochania,75735[/url]
  16. ........edit
  17. :shocked!:Po 18 miała być wizyta ...więc pewnie jeszcze trwa
  18. Szukamy kogoś doświadczonego w wizytach przedadopcyjnych z Białegostoku. Znacie kogoś takiego?
  19. Bardzo się ciesze,że zadzwoniłaś. Uff od niedzieli w stresie chodziłam ... i proszę Pani ma buldożka. :) Poszukam kogoś do wizyty.
  20. Ogrodowe chaszczowanko [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7391/dsc2812.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4091/dsc2594.jpg[/IMG] [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/8471/dsc2595.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/385/dsc2596.jpg[/IMG] :evil_lol: cdn.......
  21. [quote name='pati1033'] jaki on jest przecudny z tymi minkami :loveu:[/QUOTE] [quote name='Tengusia']alez ma rozkoszna minke tutaj :loveu: [/QUOTE] Witamy ;) Widzę,że Karmelek zjednuje sobie kolejne osoby. :) [img]http://img6.imageshack.us/img6/8133/dsc2537y.jpg[/img] Mam też krótkie filmiki-jak dam radę,to je później wstawię.
  22. Anna wysłałam ci na pocztę numer telefonu do zainteresowanej. Przed godziną napisała kolejną wiadomość,że z niecierpliwością czekają na telefon. Moje gg 2125937,mail [email][email protected][/email]
  23. [quote name='CoolCaty']Ponad dwa tygodnie temu ustała moja współpraca z Ostatnią Szansą. Nie biorę już udziału w adopcjach ani żadnych sprawach związanych z fundacją. Proponuję podać kontakt do kogoś z zarządu lub Anny_33. One powinny wiedzieć coś o psach, które mają pod swoją opieką. Proszę o usunięcie danych do mnie z ogłoszeń Pinokia. Jego paszport został przekazany zarządowi i to oni są w posiadaniu wszystkich dokumentów związanych z pieskiem. Przykro mi ze względu na psiaka. Mam nadzieję, że znajdzie domek.[/QUOTE] Przepraszam nic o tym nie wiedziałam. W takim razie skasuje twój numer w ogłoszeniach.
×
×
  • Create New...