Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. Joanna a jak tam szczeniak z Boguszyc? Nadal jest u Ciebie na dt?
  2. sonikowa podaj mi numer konta. Nie widzę go na pierwszej stronie. :roll:
  3. Ja nie zajmuje się tą adopcją ... mimo to podesłałam Annie_33 osobę to wizyty-[B]nick mineralna[/B] .
  4. [quote name='sleepingbyday'] ale tak czy siak - dziewczyna się nie odezwała. no, ale pierwsze koty za płoty! oby to był dobry znak dla rawianina. [B]w ramach anegdoty: jak ta dziewczyna zadzwoniła, to powiedziała, że ona w sprawie pudelka ;-)[/B][/QUOTE] Jak pretensje to do mnie. :oops::oops: Na niektórych stronach trzeba było podać rasę .. no więc najbardziej pasował mi pudel.
  5. Ja nic więcej nie wiem.
  6. [B]Nowe zdjęcia FRYTKI (99) [/B] [img]http://img301.imageshack.us/img301/4546/img2595j.jpg[/img] [img]http://img263.imageshack.us/img263/8899/dsc01012vl.jpg[/img] [img]http://img267.imageshack.us/img267/6919/dsc01016d.jpg[/img]
  7. Zaczęłam już robić ogłoszenia,ale trochę obsunie się to w czasie.Przepraszam
  8. [quote name='agnest'][B]Zadzwonił jeden pan z Łódzi. We wtorek robimy mu wizyte.[/B] Nie chce juz nic pisac zobaczymy.[/QUOTE] Jak jak po wizycie ?
  9. [quote name='sleepingbyday']mgie, hehe, a własnie, ze jest ;-)[/QUOTE] .. napisała 11 dni później haha ;)
  10. Tak sobie teraz Pinokio spędza czas. [img]http://img51.imageshack.us/img51/9150/66793853.jpg[/img] Pani obiecała przesyłać duużo zdjęć
  11. [quote name='sonikowa'][B]Anna dzwonię co ciebie [/B]w sprawie karmy, a ty nic ;-([/QUOTE] A ja wysłałam pilnego maila ;)
  12. [quote name='Anna_33']Tiaa, a ja dostalam sms, ze Pinokie probuje zdominowac kolege )))) no tego sie nie spodziewalam ))) [B]Masz ale kurcze nie dasz? ))) wklej szybciutko, nie drocz sie[/B] )[/QUOTE] Teraz mam problem z fotosikiem...wkleję później
  13. [quote name='Piromanka']Witam, jestem. Czyli we trzy mamy robić ogłoszenia? To może się jakoś podzielimy, np na województwa...? Jak mgie zrobi na małopolskie, to ja mogę np. na mazowieckie. Może być?[/QUOTE] Piromanka możemy się tak podzielić. Ja małopolska a Ty jakieś inne woj. W ogłoszeniach można podawać linki do filmu jak jest np.na youtube
  14. Był chętny dom na Omi w Wodzisławiu Śląskim.Dostałam maila,Anna rozmawiała z zainteresowaną. Jednak nie znalazł się nikt do wizyty. Z tego co mi wiadomo Omi wyjechała do p.Gitty. Ta Pani już wcześniej brała staruszki z Boguszyc ... kilku znalazła już domy a reszta ma u niej dożywocie. To,że Omi jest u tej Pani wcale nie znaczy,że nie może wyjść do domu stałego. Wiecej wie Anna_33
  15. Dostałam wiadomość od Opiekunów. Pinokio okazał się być bardzo mądrym,ułożonym pieskiem;nie brudzi w domu,nie niszczy. Podaje łapę,siada kiedy chce mu się włożyć obroże by wyjść na spacer.Na razie wadą jest to,że nie do końca zaakceptował drugiego psa ... ale wszyscy są cierpliwi i pomału czekają aż się przyzwyczai. Uwaga! Pinokio bardzo lubi jeść przy stole,najchętniej z Tatą właścicielki. Mam świetneeeee zdjęcie. :)
  16. [quote name='marlenka']Pod warunkiem że nie zje ratlerka :) .[/QUOTE] znając ratlerki ... te małe stworzonka nie dają sobie w kasze dmuchać ;)
  17. [quote name='elik'] Wielkie dzięki. Bardzo liczę na ogłoszenia Jeśli mogłabym prosić o jeszcze więcej, to proszę o linki do tych ogłoszeń, żeby się ewentualnie nie dublowały (alem marzycielka) z innymi pomocnymi duszyczkami ;)[/QUOTE] Oczywiście ;) Wklejenie linków to najmniejszy problem. Jutro się za to wezmę ...a właśnie ogłaszam tylko na woj.małopolskie czy na cała Polskę?
  18. [quote name='dzasta']O mały Ozzinek boski. [/QUOTE] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6408/dscn1661h.jpg[/IMG] [quote name='dzasta']A stadko jakie pokaźne super!!! [B]Był u chłopaków Mikołaj ? Bo moje nie były grzeczne [/B];p[/QUOTE] Nic specjalnego nie dostali...Oni mają mikołajki każdego dnia :evil_lol: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3191/dscn1575h.jpg[/IMG]
  19. [quote name='asiol']Piękne bulwy, ale to Pani wie. [B]Proszę o zdjęcia weteranki Tośki i maluchów z ostatniego miotu![/B][/QUOTE] O tak! koniecznie zdjęcia Jasia i Stasia.
  20. Życzę Perełce dużo szczęścia w nowym domu. :) [SIZE=1][COLOR=Silver]Trochę mi głooopio,że ogłoszenia jednak nie pomogły.[/COLOR][/SIZE]
  21. [quote name='Alicja']z Wodzisławia jest mineralna [URL]http://www.dogomania.pl/members/83339-mineralna[/URL][/QUOTE] Pięknie dziękuje
  22. Przepraszam,że nie na temat. Szukamy osoby do wizyty z Wodzisławia Śląskiego dla 10 letniej suni z Boguszyc.
×
×
  • Create New...