Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. [quote name='doddy']Mogę jej zaproponować, ale będzie to sunia :)[/QUOTE] W takim razie już przesyłam adres. Myślę,że Pani nie upiera się przy samcu! Najważniejsze,żeby był podobny do Popka.
  2. [quote name='doddy']Samca do samca??? Może jednak namów panią na sunie, co by się tragedią adopcja nie skończyła.[/QUOTE] doddy a może przekaże ci na PW maila do Pani i Ty zaproponujesz jej jakiegoś psa?
  3. [quote name='Jaaga']A mnie niedobra cioteczka powiedziała, że bardziej kudłaczkowa, niz sznaucerkowa :mad::evil_lol:. [/QUOTE] Dla mnie wyglądają jak siostrzyczki. ;) Ile potrzeba pieniędzy na wykup maleństwa?
  4. Czekamy na wieczorne informacje i może na jakieś zdjęcia. ;) A teraz uwaga!: Jest jakiś astek bardzo podobny do Popka? Właśnie teraz dostałam kolejnego maila od zainteresowanej Pani z Siedlec. Pani zna rasę,ma już jednego kastrowanego astka i chce drugiego tylko takiego jak Popek :roll::evil_lol:
  5. Zjawiskowy piesek. Podobne maleństwo ma [B]malawaszka[/B] na DT. ;)
  6. Piesiu kochany bądź szczęśliwy i Twoja nowa rodzinka z Tobą.:loveu::multi::loveu:
  7. Zrobiłam wyróżnione allegro dla Żwirka na mazowieckie [URL]http://www.allegro.pl/item1040995109_zjawiskowy_czerwony_tosa_inu_w_ogromnej_potrzebie.html[/URL] i łódzkie [url]http://www.allegro.pl/item1042407954_zjawiskowy_czerwony_tosa_inu_w_ogromnej_potrzebie.html[/url]
  8. [quote name='Piromanka']I masz dobre przeczucie!!!! Byłam na wizycie - nie mam żadnych zastrzeżeń! Niech się Popek pakuje![/QUOTE] :multi::multi::multi: Ogromnie się ciesze! Niedziele spędzi już w nowym domu!
  9. :kciuki::kciuki::kciuki: [quote name='Piromanka']Wie ;-) Zresztą misja nie musi być tajna, bo córeczka pojechała do koleżanki i nie będzie jej w domu w tym czasie kiedy ja będę. Trzymajcie kciuki, to już dzisiaj![/QUOTE]
  10. Ważniaczek [url]http://i39.tinypic.com/bhmjl.jpg[/url] :loveu:
  11. [quote name='marlenka']Dostałam smsa od Piromaniki ze jutro jest umówiona na 9.30 . Ciotki trzymajcie kciuki .........moooooooocccccccnnnnnnnoooooo[/QUOTE] Piromanka wie o ''tajnej misji'' ;) ? Edit: Doczytałam
  12. [quote name='marlenka']Piromanka pójdzie na wizytę ......dziekujemy ....[/QUOTE] Wspaniale !!!! Ma adres?
  13. mgie

    Metamorfozy

    Kolejne metamorfozy z Boguszyc Niebieska w schronisku [img]http://img139.imageshack.us/img139/8113/niebieska.jpg[/img] Niebieska w nowym domu [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5432/niebieskalachend.jpg[/IMG] W ogrodzie [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5179/niebieskagarten.jpg[/IMG] Z Opiekunkami [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5808/niebieskaundmama.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3231/niebieskaundtochter.jpg[/IMG]
  14. Wolakova z koleżanką :) [img]http://img132.imageshack.us/img132/295/wolakova2.jpg[/img]
  15. [B]Kolejne zdjęcia Niebieskiej i Wolakovej,które wyjechały do Szwajcarii. [/B] Niebieska na spacerku [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5432/niebieskalachend.jpg[/IMG] W ogrodzie [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5179/niebieskagarten.jpg[/IMG] Z Opiekunkami [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5808/niebieskaundmama.jpg[/IMG] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/3231/niebieskaundtochter.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5506/wolakova.jpg[/IMG]
  16. [quote name='marlenka']Acha , no to czekamy az się Anna odezwie[/QUOTE] Dzisiaj wizyta również możliwa tak od godziny 19
  17. [quote name='marlenka']Mgie a powiedz mi a może jutro być ta wizyta???[/QUOTE] W sprawie wizyty to Pani umawiała się z Anną33. Ja więcej nie wiem nic.
  18. [quote name='marlenka']Oczywiście ze tak , poprosze Agnieszkę z Os żeby poprosiła o jakies zdjecia małej :)[/QUOTE] Dziewczyny zawsze mają informacje i zdjęcia po tym jak psy wyjeżdżają (patrz wątek os) ale Agnieszka pewnie nawet nie wie,że Węgierka-Kluska miała swój wątek. Podeślij jej link.
  19. Matko no i co ? już za późno ? spamowałam po wątkach i nic :(:(:(
  20. [B]Przypominam bo ważne. Naprawdę nikt nie może pojechać i sprawdzić dom ? [/B] [quote name='Anna_33']Tak ! dzwonila pod wieczor. I teraz pilne. [SIZE=5][B]Jutro miedzy 8 rano, a 10.30 wizyta p/adopcyjna na Powislu.[/B] [SIZE=2][COLOR=Red]Jesli znajdziemy kogos do tej wizyty, to jest szansa, ze w niedziele Popek bedzie w nowym domu. [COLOR=Black]ja kombinuje jak moge, ale tak wczesnie chyba nie dam rady :-(((([/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]
  21. Na koniec dnia taka wiadomość :)
  22. [SIZE=3] [/SIZE][INDENT][SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3][B] Potrzebna jutro miedzy 8 rano, a 10.30 wizyta p/adopcyjna na Powislu dla Popka z Boguszyc [/B][/SIZE][/INDENT]
  23. Osz kurcze ... szukam !
×
×
  • Create New...