Jump to content
Dogomania

mgie

Members
  • Posts

    5060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mgie

  1. AnnaA możesz odpowiedzieć na te pytania,proszę? Witam, Tusia to bardzo ładna suczka ale czy mogłabym poprosić o krótka charakterystyka suczki ( chodzi mi o charakter czy jest spokojna, szczekliwa, jaka jest wobec innych psów, ludzi, zwierząt, bo mam straszą kotkę). Czy jest zdrowa? Czy może trzeba będzie ja odrobaczyć, czy ma książeczkę zdrowia i szczepień. Pozdrawiam
  2. [CENTER][B],,Witam, [/B] [B] Tusia jest wspaniała. Musze uzgodnić jeszcze ostatnie szczegóły z narzeczonym i[/B] [B] odezwę się dziś wieczorem.[/B] [B] Pozdrawiam''[/B][/CENTER]
  3. [quote name='AnnaA']I w ten sposób moja ulubiona Tusia/od martusi/ zostaje sama. Bedzie jej pewnie smutno.[/QUOTE] Może i ona znajdzie domek. Właśnie dostałam maila od zainteresowanej. Jak przewidujecie jakiej będzie wielkości? Chyba największa z miotu nie była,co ?
  4. [quote name='Piromanka']Są telefony z Allegro?[/QUOTE] Też jestem ciekawa ale pewnie nie ,bo o takiej nowinie dziewczyny na pewno by nas poinformowały. Żwirek ma nie tylko allegro,przez weekend zrobiłam mu caałą serie ogłoszeń.
  5. [quote name='marlenka']Ale ja nie wierze ze szczeniak moze warczec ze złości na dziecko . Mgie masz kontkt do tej drugiej Pani co chcaiął Popka ??? Może ona będzie dobrym domem ???[/QUOTE] To jest dom z samcem więc też pomysł do bani!
  6. [quote name='Piromanka']Dobra, jestem. W czym mogę pomóc?[/QUOTE] Potrzebna wizyta dla tego młodzieńca -wszystko w allegro [url]http://allegro.pl/item1040994539_zjawiskowy_roczny_chart_szuka_nowych_wlascicieli.html[/url]
  7. No niestety ... za szybko się cieszyłam [quote name='ostatniaszansa']szlag by to, niech diabli wezmą moje przeczucia, bo nie wiem czemu ale takowe miałam. Popek mocno w typie amstafa wraca do Boguszyc :( 2dni w nowym domu... warczał na dziecko . Jestem przekonana, choć znawca tej rasy nie jestem, że on na cito powinien trafić do hoteliku z tresurą . Jego powrót do sfory psów... im dłużej tym gorzej będzie do wyadoptować, jak ułożyć. a nie wiadomo czy nie stanie się zagrożeniem z czasem dla innych psów. Pamiętam jak do nas trafił mimo wszystko był wesoły, radosny,skaczący jak na sprężynkach,ufny- miał 7 miesięcy . No taki mały głupek.Potem zaczął uczyć się żyć w sforze i szukać swojego miejsca- efekt kilka blizn,ranek. W ostatnia niedziele- jakby nieco zgaszony ? już nie taki radosny... E[/QUOTE] [quote name='ostatniaszansa']Wczoraj rozmawiałam z właścicielką już wówczas miala dziwne odczucia, zachwytu nie słyszalam. Telefonowala córka ,że podczas próby odebrania zabawki warknął. Nie znam jeszcze szczegółow, ale Popek dzisiaj ma ok 20 wrócić do Boguszyc :( Mam nieodparte wrażenie, Państwo jednak nie do końca zdawali sobie sprawę z rasy, z faktu, że pies jednak kilka miesięcy był w schronisku . Ja na początku osobiście nie zostawiłabym takiego psa z dzieckiem na kilka godzin. Marlenko, nie wiem jak, nie wiem gdzie, ale szukamy hoteliku z tresura bo inaczej czarno widzę przyszłość Popka, płakać mi się chce bo każda taka sytuacja pogarsza tylko psychikę psa. Tak coś czuje , że w poprzednim domu problem zaczął sie od jego powarkiwania na dziecko. Jak i co było naprawde ? Nie dowiemy się... E[/QUOTE]
  8. [quote name='Soema']Ooo grubasek :loveu: Dzięki Mgie! :)[/QUOTE] Masz zapchaną skrzynkę ale wysłałam to co chciałam na gg.
  9. [quote name='Soema']Pan wybrał inną sunie z dogo.. Czekamy aż Mgie zrobi bazarro ogłoszeniowe albo się wyrobi z ogłoszeniami to ruszymy z Puśką i Asią :)[/QUOTE] Oficjalnego bazarku robić nie będę ale skoro Popek z Boguszyc poszedł do domu to mam więcej czasu. Już mogę startować ;) a tutaj niespodzianka może się przydać do ogłoszeń [img]http://img201.imageshack.us/img201/1513/asiad.jpg[/img]
  10. [quote name='marlenka']Wiesz co allegro piękne ja się napatrzyc nie moge na nie :) Czekamy na Piromankę aż sie ujawni jakby co mam adres do Pani która chce adoptować Czarusia ...[/QUOTE] Trochę się w weekend pobawiłam robiąc aukcje :evil_lol: Jeszcze możesz sobie Żwirka pooglądać [URL]http://allegro.pl/item1040995109_zjawiskowy_czerwony_tosa_inu_w_ogromnej_potrzebie.html[/URL] Oby tylko Piromanka znalazła wolną chwile.:mdleje:
  11. Wiem,że dzwoniła jedna Pani dość poważnie zainteresowana. Na razie jednak nie oddzwoniła by podać namiary do wizyty. [quote name='Piromanka']W wolnej chwili (???) postaram się o kolejną akcję ogłoszeniową.[/QUOTE]
  12. [quote name='marlenka']Zaraz pojawi się tutaj Piromanka , moze pomoze nam z wizyta dla CHarciak , ponieważ on nie ma wątku to prosze wszystkie informację na jego temat na tym watku ...[/QUOTE] Wszystko co wiemy jest w allegro. :cool1: [URL]http://allegro.pl/item1040994539_zjawiskowy_roczny_chart_szuka_nowych_wlascicieli.html[/URL]
  13. Dziewczyny nie ogłaszajcie już Dyni z Boguszyc jako pudelka. Ludzie dzwonią i są zawiedzeni,że ona nawet koło pudla nie stała. ;)
  14. [quote name='Anna_33']Noo, Agnieszka mowi, ze Dynia k. pudla to nawet nie stala, stad moje pytanie, bo dzwonila pani i chciala pudla Dynie, troszke mnie zdezorientowala. Podalam juz Marlence namiary na charcikowa wizyte i za chwile musze znikac z netu. Ale falami bede jakby cos :-)[/QUOTE] Napisze dziewczynom żeby w takim razie ją nie ogłaszały. Noł problem ;)
  15. [quote name='Anna_33'] Przy okazji spamowania jeszcze spytam, Dynia ma napisane w ogloszeniu, ze jest pudel?[/QUOTE] Ja ze swojej strony ogłaszam Dynie jako psa w typie mega sznaucera haha :evil_lol: Widzę jednak,że Dynia ''wisi' też na wątku pudli w potrzebie,to może dziewczyny stamtąd ją tak ogłaszają. Właśnie,pytała o nią pewna Pani...
  16. [quote name='marlenka']Mamy charcika ... Mgie on chyba Czarus się nazywa tak ??? Anna podaj mi adres na PW to podesle Abrakadabrę do marek ....[/QUOTE] Tak,ma na imię Cezary ale nie ma swojego wątku !!! Patrze na mapie to jest mniej więcej koło Czerniakowskiej może poprosić Piromanke ?
  17. [quote name='Anna_33']Jest dom do sprawdzenia dla czarnego szczeniaka. Marki. Dzis caly dzien, od srody do piatku wlacznie do 12. W niedziele od 12. Przyszly tydzien od 15. Mamy watek dla niby charcika? bo cos mi sie pomieszalo, a tez wizyte trzeba dla niego zrobic, w Warszawie na Zwierzynieckiej.[/QUOTE] Anna33 dzwoniłaś może do mnie ? Kompletnie rozładował mi się telefon i właśnie ładuje. Chart nie ma swojego wątku. Czyli jednak ta Pani się zdecydowała :) no to szukamy ... Powinien zadzwonić jeszcze Pan z Olsztyna,ale uprzedziłam go,że ktoś z Warszawy już się nim zainteresował.
  18. Mają nowe ogłoszenia na ok. 30 portalach. [quote name='marlenka']Podrzuce maluchy a co tam.......[/QUOTE]
  19. Popka z Boguszyc można już ściągnąć. Uffffff.....
  20. Czytajcie :) ''Dostał imię Misiek bo jest strasznie misiowaty i uwielbia spać :) na dodatek chrapie..hahahah Dostał zabawkę małego misia i nawet go nie popsuł tylko delikatnie go nosi w zębach:) Załatwia sie na dworzu,całą nockę grzecznie spał na swoim miejscu. Dwa razy próbował wejść na łóżko ale kazałam mu zejść i posłuchał i więcej już nie włazi. Mamy taką dużą piłkę do siedzenia(fotel) i bardzo lubi na nim leżeć. Świnką morska sie nie interesuje za bardzo ,popatrzył na nią ze trzy razy i to wszystko. Jedyny problem to kąpiel bo za cholerę nie chce wejśc do wanny a on sam tam nie wejdzie,jest ciężki i trzeba go tam wsadzić..umyłam go gąbką dwa razy ale jednak potrzebna jest porządna kąpiel (..) ''
  21. Dostałam,dostałam zdjęcie. :multi: Popek na białych poduchach ... no na to czekałam :loveu: Teraz dopiero widać,że faktycznie trochę mu się przybyło. Wiesz może czy imię zostaje?
  22. [quote name='mikoada'] nie mogę się już doczekać zdjęć ;)[/QUOTE] a proszę bardzo ;) [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/7319/p1010543o.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/1794/p1010546u.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3347/p1010549q.jpg[/IMG] [img]http://img706.imageshack.us/img706/3748/p1010550p.jpg[/img] :loveu:
  23. Mam dwa zdjęcia jak Popek sobie leży na dywanie ale niestety kabelka w domu niet.
  24. Tak robię!!! O tym mi nie trzeba przypominać. Teraz gdy Popek poszedł do domu mogę się skupić tylko na nich.
  25. Nie znam się ani na kudłaczach ani na sznaucerkach więc proszę mnie za bardzo nie słuchać :oops: :evil_lol: Niemniej jednak ta mała mnie zauroczyła.
×
×
  • Create New...